reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

Dzisiaj odwiedziła nas teściowa i Wiktorek obrazu pokazał co potrafi a mianowicie podnniósł się na kolankach i do tyłu i znowu i znowu i pokonał w ten sposób niemały odcinek :-):-) wspak :-):-)

No bo Wiktorek uciekal od babci:-D w sutuacjach zagrozenia czlowiek robi rzeczy ktorych nie potrafil wczesniej:rofl2::rofl2::rofl2:
to oczywiscie byl zart;-) nic tylko pozazdroscic dziecka , ktore podnislo pupke do gory i ruszylo...:-)
 
reklama
zońka Dziękuję. No to jak zwykle obudziłam się :no: Też mi się tak coś wydawało ale wolałam zapytać. Przy najbliższej okazji zmęczę lekarce o to głowę :-)

Padam ze zmęczenia, więc zmykam się położyć.
Miłej, spokojnej i przespanej nocy życzę
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
anaissto było dobre :-D :-D:-D:-D ciekawe czy jutro powtórzy.
Od 2dni mały je mało mleka,myślałam że chwilowy brak apetytu,ale dziś znowu na noc nie zjadł swojej porcji..
My z M po kolacji jak tak dalej będę jadła o późnej porze to wkrótce będę grubsza niż w ciąży :-D
 
doczytałam, ale się rozpisałyście dziewczyny:-) fantastycznie się czyta i miło coś naskrobać od siebie, mam nadzieję że atmosfera z podczytywaniem jakoś się oczyści. Sama podczytywałam i myśle że to nie jest zbodnia. zmykam spać bo mała dzisiaj po 21 zasneła i mam świadomość że to może dla mnie oznaczać wczesne wstawanie. Pozdrawiam wszystkie lipcówki życzę slodkich snów:-)
 
Witam się i ja wieczornie a właściwie nocnie.



Nadalko zawstydzona? Przestań, ja tam mam nosa do ludzi i nie sądze, aby coś w mojej wypowiedzi było przesadzonego. Szczerze - jesteś baba z jajami. mam nadzieje, że to określenie Cię nie obraża, bo pisze je z jak najlepszymi intencjami.
optimistic współczuje nieprzespanych nocy. oby ta była lepsza.



Zazadura miej w nosie sąsiadkę. Ludzie starszej daty myślą, że w sprzedaży to same zdrowe produkty jak za ich młodości. A prawda jest taka, że nie wiadomo z jakiego źródła pochodzą i ile chemii w sobie mają. No chyba, że ma się pewne źródło, działkę, mamę czy wujaka na wsi wtedy można samemu gotować. Jak ma się ochotę oczywiście. Co do dat ważności, słoiczki są pasteryzowane. Kiedyś moja mama tak wekowała jakieś obiady dla mojego brata. Ja sama jak robie rybę w occie to też wekuje i może stać tygodniami.

Zońka, fajnie że z oczkiem małej wszystko ok.

Paprotna współczuje nocki i trzymam kciuki za dzisiejszą obyś lepiej pospala.

Kemyt zdrówka dla maluszka.

K_asiaca 83 masz rację z tymi starszymi. Moja babcia, która ma 89 lat powiedziała mi, że kiedyś jak ona miała małe dzieci, nikt nie gotował oddzielnych dla nich obiadków. Co było na obiad to jedli wszyscy. A przewracaniem się nie przejmuj. Moja robi to od bardzo niedawna i to w jedną stronę. Woli żeby ją ponosić.:-D

Odnośnie podczytywania i wolnego czasu i z pisania swoje zdanie powiedziałem, ale widzę, ze dla stałych lipcówek to dalej bolesny temat. Na fora publiczne nikt się nie włamuje, wszystko jest ogólnodostępne bez loginu, bez kontroli, więc o jakiejkolwiek prywatności, intymnosci można zapomnieć.



Sorki, że nie odpiszę wszystkim, bo jest już bardzo póżno. Poprawię się.
Dobranoc i spokojnej nocy życzę.



 
Hej dziewczyny - pisałam już kiedyś, ale rzadko - znalazłam to forum dopiero pod koniec ciąży, ale myślę ,że lepiej późno niż wcale ;) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona - w miarę możliwości postaram się częściej udzielać :sorry: Moja córka urodziła się 6 lipca, ma już dwie dolne jedynki, prawie w ogóle nie śpi :-p Noce przesypiała, ale już jej niestety minęło. Obracanie się ma opanowane do perfekcji, a że lubi leżeć tylko na brzuchu - musiałam nauczyć się zmieniać jej pieluchy i przebierać ją właśnie w tej pozycji;P Od miesiąca umie pełzać, ale dopiero dzisiaj wyruszyła na dłuższą trasę od salonu do kuchni :) Chyba czas kupić body z froterką :laugh2:
 
Siema, siema:-)

zmykam spać bo mała dzisiaj po 21 zasneła i mam świadomość że to może dla mnie oznaczać wczesne wstawanie. :-)

a co znaczy dla Ciebie wczesne wstawanie?:-D bo ja dziś na nogach od 5:30:tak: i to z atrakcjami, bo ja małej pampersa z tyłka a ona mi kupę ciśnie:wściekła/y::no: kurde nooooo, już nie miała kiedy:rofl2:

Chyba czas kupić body z froterką :laugh2:

:-D:-D:-D:-D
Jasne, że przyjmiemy:tak: fajnie, że jesteś
 
reklama
nadalka nie będę ciągnęła wątku,ale przykładem nie swiecisz ,a chyba byłoby dobrze moderatorko :-) a co do koleżanki która uważa że powinniśmy być pokorne,to wyluzuj i pouczenie zostaw dla innych tych którzy powinni się osobiście Tobie klaniac .
Nowe czy nowsze wszystkie jesteśmy ważne.
Koniec
nie pouczam, zanim zaczęłaś wychodzić z "oskarżeniem" (pretensjami?) że nikt Cię nie powitał trzeba było zapoznać się dokładnie z forum - a dokładniej z wątkiem "poznajmy się" gdzie tylko się przedstawiamy a nie witamy nowe lipcówki.
Wątek jest tylko i wyłącznie to przedstawiania, bez żadnych zbędnych postów - by można było w każdej chwili wyszukać info na temat nowej lipcówki.
A z tego co pamiętam przedstawiłaś się i tyle.
Na tym polega informacja na temat bezpodstawnych wyrzutów że nikt Cię nie powitał.
O to chodzi w funkcji moderatora tak więc proszę abyś niepotrzebne uwagi pozostawiła dla siebie.
 
Do góry