reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

zuzaduza, to mi dałaś nadzieję, że to może tylko chwilowe, może faktycznie jakiś skok do tego to zapalenie oskrzeli, chociaż w ogóle nie kaszle w nocy, oddycha tez już normalnie przez nos, albo to kara dla mnie bo narzekałam, że budzi się aż 3 razy na jedzenie :-D to synuś postanowił pokazać, że może dużo więcej.

Odnośnie słoiczków i gotowania to ja już pisałam na wątku o karmieniu, sama korzystam z obu metod w zależności od czasu wolnego, ale też oczywiście nasłucham się na temat tego gotowego jedzenia, ale niech się wszyscy ugryzą, moje dziecko moja sprawa, ja nikomu w buciorach w życie nie wchodzę. Również lubię się poradzić, ale nie znoszę jak ktoś narzuca swój sposób życia.
Niestety w obecnych czasach chemia jest wszędzie i szczerze powiedziawszy dzieci przed tym nie uchronimy. Owszem warto ją ograniczać, tylko, że nie wszyscy mają możliwość i czas prowadzenia swoich ogródków warzywnych, hodowania indykow, itp itd.

k_asica83, chyba właśnie rotawirusy trzeba rozpocząć szczepić bardzo wcześnie, ale coś ostatnio koleżanka wspominała, że jej roczny chrześniak był dopiero teraz szczepiony, bo wylądował w szpitalu przez rota i rodzice postanowili go zaszczepić żeby się nie powtórzyło, więc nie wiem jak dokładnie z tymi szczepieniami.

Bartuś obecnie zostaje z nianią moja kuzynką i nie ma problemu, z tatusiem, z dziadkiem też chętnie zostaje, ale ja dosyć często wychodziłam na 2 czy 3 godziny jak miał miesiąc, dwa więc jak teraz wychodzę na 4 to chyba jakoś bardzo tego nie odczuwa.
My już drugi tydzien na spacery nie wychodzimy z powodu tego zapalenia oskrzeli :(
Kemyt, dużo zdrówka dla maluszka, niestety my tez chorujemy, w czwartek idziemy na kontrole, mam nadzieję, że już będzie ok.
 
reklama
optimistic, no z hodowlą indyków, zwłaszcza w mieście, to faktycznie może być problem:rofl: hehe

k_asica mi się wydaje, że rota chyba do 12tyg trzeba było podać pierwszą dawkę, ale może jest jakaś wersja dla starszych dzieciaczków. No nie wiem.
 
Dziewczyny, moja corcia ma z tylu splaszczona glowke, troche sie martwie, niby lekarz powiedzial , ze sie uksztaltuje ale sama nie wiem. a jak wygladaja glowki waszych dzieciaczkow?
 
ja się swego czasu martwiłam, że ma zbyt okrągłą z tylu a boki spłaszczone, zwłaszcza jeden, ale widzę, że teraz to się wyrównuje.
Ja osobiście niestety mam spłaszczoną trochę głowę z tyłu, oczywiście tego nie widać pod włosami.
 
Ja tam nie będę się tłumaczyć, bo już o tym napisałam...dlaczego, ale do tego wszystkiego można jeszcze dodać, że wiadomo, im więcej obowiązków, tym więcej czasu. Paradoks, ale u mnie się sprawdza :-)

Zresztą, czy to jest takie ważne? Bez przesady.


A z tymi rota, to po prostu pogadam z lekarką, ale dzięki na info :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziwi mnie skąd w Was takie podejście kto co i dlaczego.przecież teraz dziewczyny są w domu,a i tematów więcej bo dzieci to temat rzeka..
Liczę na to że my tutaj nie będziemy pisać o problemach rodzinnych tylko o wsZystkim co związane jest tylko z naszymi dziećmi..
DziewcZyny ją napisałam na wątku teraz już zamknietym,ale nikt mnie nie przywitał,nie napisał mimo tego że jestem mama lipcowa ,więc dziękuje za przyjęcie :-)
Mamy temat dla wszystkich więc zapraszamy bez oporów,tutaj nikt was nie zignoruje:laugh2:
 
Do góry