reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2012

Ja również nie zamierzam się tłumaczyć z tego kiedy ja miałam więcej czy mniej czasu, bo co komu do tego, a niestety są różne życiowe sytuacje Za chwilę może będziemy musiały przedstawić szczegółowe plany dnia w ciąży, po urodzeniu dziecka i teraz. Chyba nie macie poważniejszych problemów, skoro zajmujecie się analizowaniem takich głupot. Tyle w tym temacie.
 
reklama
a ja powiem tylko tyle, skoro 'zrobiłilyscie nam miejsce i wsjo' to niech tak pozostanie i nie wchodzmy sobie w droge. jak Ci Aniu tak przeszkadza, że tutaj piszemy to jest na to prosty sposob - nie czytaj.
 
a Ty znowu swoje, tak Cie denerwuje , ze tu piszemy? dlugo bedziesz ciagnac ten temat ???
można prosić o milszą odpowiedź ???

Dziwi mnie skąd w Was takie podejście kto co i dlaczego.przecież teraz dziewczyny są w domu,a i tematów więcej bo dzieci to temat rzeka..
Liczę na to że my tutaj nie będziemy pisać o problemach rodzinnych tylko o wsZystkim co związane jest tylko z naszymi dziećmi..
DziewcZyny ją napisałam na wątku teraz już zamknietym,ale nikt mnie nie przywitał,nie napisał mimo tego że jestem mama lipcowa ,więc dziękuje za przyjęcie :-)
Mamy temat dla wszystkich więc zapraszamy bez oporów,tutaj nikt was nie zignoruje:laugh2:
mogłabyś mi przedstawić w jakim wątku nie zostałaś przywitana i który jest zamknięty.?

Wątek "Poznajmy się" jest tylko wyłącznie do przedstawiania się, a inne posty są kasowane. A z tego co mi wiadomo na innych wątkach nie udzielałaś się by przyłączyć się do rozmowy.
 
Ostatnia edycja:
anaiss, plaska glowka to moze od spania na pleckach sie zrobila, hm? moja spi na brzuchu i nie ma w zadnym miejscu spłaszczonej. no bo nie wiem od czego może się spłaszczać, może jakoś to uwarunkowane genetycznie? no nie wiem, kochana, tak sobie gdybam:-)
 
można prosić o milszą odpowiedź ???

To jest moja droga normalna odpowiedz wraz z pytaniem, bez zadnych wulgaryzmow... ktore nie sa ci obce...
Rozumiem , ze bronisz swoja przyjaciolke z watku prywatnego, ale Ty jako moderator powinnas byc osoba obiektywna a nie stronnicza. Wiecej usmiechu na twarzy a mniej nerwow Nadalko, pozdrawiam.;-)
 
anaiss, plaska glowka to moze od spania na pleckach sie zrobila, hm? moja spi na brzuchu i nie ma w zadnym miejscu spłaszczonej. no bo nie wiem od czego może się spłaszczać, może jakoś to uwarunkowane genetycznie? no nie wiem, kochana, tak sobie gdybam:-)

Zawsze staralam sie ja klasc na boku, od poczatku wlasciwie, tez nie wiem skad to splaszczanie, no nic poobserwuje ja troche.
 
To jest moja droga normalna odpowiedz wraz z pytaniem, bez zadnych wulgaryzmow... ktore nie sa ci obce...
Rozumiem , ze bronisz swoja przyjaciolke z watku prywatnego, ale Ty jako moderator powinnas byc osoba obiektywna a nie stronnicza. Wiecej usmiechu na twarzy a mniej nerwow Nadalko, pozdrawiam.;-)
dziękuję za wytykalstwo.. rozumiem że Ty jesteś osobą idealną wręcz :tak:
muuuusiałaś dużo czytać skoro tak piszesz.

Nie bronię nikogo, ale widzę jak piszesz, zawsze musi być po Twojej myśli? Jeżeli ktoś o coś pyta - normalnie - to i normalnie można odpowiedzieć a nie :
a Ty znowu swoje, tak Cie denerwuje , ze tu piszemy? dlugo bedziesz ciagnac ten temat ???

lub nie odpowiadać w ogóle.
 
a ja powiem tylko tyle, skoro 'zrobiłilyscie nam miejsce i wsjo' to niech tak pozostanie i nie wchodzmy sobie w droge. jak Ci Aniu tak przeszkadza, że tutaj piszemy to jest na to prosty sposob - nie czytaj.

OMG popieram skoro zrobiłyście ,,nowym" miejsce to po co wchodzicie i czytanie co My piszemy??? nie rozumiem, jak nie chcecie żebyśmy czytały Wasze posty to po co czytanie Nasze?? i robi się niepotrzebny kwas i SPAMOWANIE tak nie lubiane przecież na forum...my mamy swoje rozmowy, Wy swoje i relax!!!!:-D

anaiss- mój śpi tylko i wyłącznie na pleckach nie chce za nic na boku i nie ma płaskiej główki, ale to chyba nie od tego zależy,,,hmm może zapytaj lekarza, na pewno się to wyrówna a jak dojdą włoski będzie git:)

my po spacerku długim bo 2,5h ale do tego zakupki doszły więc się wydłużyło:) Zaopatrzyliśmy się w słoiczki i właśnie zjadł z Hippa owoce leśne z jogurtem pychaaaa sama bym wcinała takie rarytaski:)

Dzieciaczki z galerii Słodziachne!!!:))
 
reklama
Do góry