reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jedyneczka wszystkiego najnajnajlepszego :-)
w ogóle to super że znasz już płeć ja już nie mogę się doczekać

też się nudze M jak wychodzi po 6 to wraca przed 22 najpierw praca później remont mieszkania gdzie nie chce mnie zabierać bo na razie przygotowuje ściany do malowania.

Zakupów też na razie nie robie, jeszcze nic nie kupiłam. Wózek może w czerwcu zamówie na allegro jak już odwiedze wszystkie sklepy i obejrze, podotykam itp :-).
 
reklama
Jedyneczka Wszystkiego Najlepszego, masz urodziny w ten sam dzien co ja

Ja na prezent urodzinowy mialam dzisiaj pierwsze usg (tak wypadlo akurat w urodziny) tutaj robia tylko 3 i sie zawiodlam nic mi nie tlumaczyl tylko sama sie musialam o wszystko pytac
Dzisiaj mam 12 tydz ciazy i nie robil mi tego badania na przeziernosc karkowa bo powiedzial ze to badanie sie robi w szpitalu i nie ma miejsca juz na ten tydzien wiec jutro ide prywatnie

Nic mi sie nie chce robic a przydaloby sie podniesc i jakas kolacje zrobic
 
Dzięki dziewczyny:happy2:

atabe zakaz dopóki te skurcze nie ustapią.Jak znikną to po paru dniach możemy znowu działać;-)

jedyneczka Wszystkiego najlepszego!!!

Ashika ja w sumie kupiłam kilka par spioszków,bodziaki i kaftanik.
Teściowa mnie dziś zaskoczyła,bo mówię,że muszę pomału ciuszki zacząć kupować, a ona wyciąga z szafy pełną reklamówkę i mówi,że dzidzia juz trochę ma:szok:W szoku byłam,bo myślałam,że ona nie bardzo się z tej ciąży cieszy, a tu taka niespodzianka.

kama no jestes wreszcie.Nie znikaj więcej;-)

emih ten kłopocik ja niesety tez mam i stąd wczoraj ten przypalone garnek.Buraki w nim gotowałam;-)
geperty ja też nie palę odkąd staraliśmy się o Szymonka i chwalić Pana za to:tak:Cera przede wszystkim mi sie poprawiła.

Vanilka jak tam?Nie przywędziłaś się u teścia?Ja dymu ostatnio nie cierpię!
 
Jestem już:happy2:
Tak pózno,bo kolejka była makabryczna,gorsza niż w Krakowie:baffled:Po wizycie pojechaliśmy jeszcze na zakupy.Trochę rzeczy do domu i przede wszystkim nagroda dla mojej Zulki za odwagę u dentysty.
Wszystko ok.z dzidzią.Cała i zdrowa:tak:Żadnego rozwarcia na szczęście nie ma.
Gin.powiedział,że niektóre kobiety mają takie skurcze ciążowe.Dopóki nie są regularne jest ok.Dostałam Nospę Forte,Asmag,zakaz pracy i seksowania:dry:Powinno przejść.Także ogólnie bardziej spanikowałam,niż faktycznie coś się działo,ale jestem zadowolona,że pojechałam.Sorki,że tylko o sobie,ale tylko pobierznie przeglądnełam,zaraz doczytam dokładnie.
Dzieki,że myślałyście-to bardzo miłe:happy2::happy2::happy2:

mammi bardzo sie ciesze,ze z Wami wszystko dobrze :tak:
A asmag to na cisnienie dal ??
 
jedyneczka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
kasia 26 także Tobie życzę Wszystkiego Najlepszego


Ja to nie lubie kawy i nigdy jej nie pijam- kilka razy mi sie tylko zdarzyło, papierosów tez nie palę i nie paliłam. No mając 18 lat spaliłam paczkę jesli to można było nazwac paleniem bo zaciagać sie nie umiem.

A co do rozstępów - nie udało mi się ich uniknąć przy moich córciach w pierwszej ciąży, cociaż się smarowałam. Powychodziły mi w ostatnim miesiącu-gdy trawiłam do szpitala a tak w szpitalu zachwalali mój brzuch ze zero rozstępów przy bliźniakach i zachwalili:wściekła/y:
 
reklama
mammi dobrze ze to nic powaznego ale zawsze lepiej to skonsultowac

ja jakos nie zawsze mam czas za wami nadazac dlatego tez malo pisze z wami i nie zanosi sie narazie na zwolnienie bo tutaj tez nie chetnie daja a ja jakos narazie dobrze sie czuje no oprocz mdlosci ale z tym sie da wytrzymac
 
Do góry