reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Zniknęłam bo mnie przed chwilą teście zaskoczyli wizytą z córą szwagierki.Ja dziś skończyłam 36 latek ale duchem się czuję na mniej:-)
Tak wogóle to teściów teraz mam kochanych:tak:
Ja też jeszcze nic nie kupuje, zacznę tak w 6 miesiącu myślę ale pewnie jak mi coś już teraz słodkiego wpadnie w oko dla dzidzi to się nie oprę ale jeszcze raczej unisex:tak:
No bo niby wiem że dziwuszka ale zostaje 10%, jak się lekarz pomylił to będą "jaja":tak:
 
jedyneczka najlepszego!!!!:tak:
a ja się nudze..........nie lubie być sama, ciesz się, ze będze miała dziecko,bo przynajmniej będe miał kogoś zawsze obok siebie;-)
 
Jestem już:happy2:
Tak pózno,bo kolejka była makabryczna,gorsza niż w Krakowie:baffled:Po wizycie pojechaliśmy jeszcze na zakupy.Trochę rzeczy do domu i przede wszystkim nagroda dla mojej Zulki za odwagę u dentysty.
Wszystko ok.z dzidzią.Cała i zdrowa:tak:Żadnego rozwarcia na szczęście nie ma.
Gin.powiedział,że niektóre kobiety mają takie skurcze ciążowe.Dopóki nie są regularne jest ok.Dostałam Nospę Forte,Asmag,zakaz pracy i seksowania:dry:Powinno przejść.Także ogólnie bardziej spanikowałam,niż faktycznie coś się działo,ale jestem zadowolona,że pojechałam.Sorki,że tylko o sobie,ale tylko pobierznie przeglądnełam,zaraz doczytam dokładnie.
Dzieki,że myślałyście-to bardzo miłe:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry