reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ashika tutaj w hiszpanii to juz tak jest oni na wszystko maja czas, zyja bezstresowo ja sie juz przyzwyczailam
Niewiem gdzie mieszka twoja siostra ale na ladzie to chyba powinno byc ogrzewanie bo w niektorych miastach to i snieg jest a tutaj na majorce jest troche cieplej ale ja i tak musze ogrzewanie wlaczac przynajmniej przez 3 miesiace

cholercia, zazdroszczę mieszkania na majorce:-) musi sie tam bosko mieszkać. była kiedys na wakacjach w alcudii bosko bylo:-) jak to sie robi zeby tam mieszkac?:-)tam mogłabym emigrować w ciemno... a tymczasem przede mną irlandia brr
 
reklama
Ashika tutaj w hiszpanii to juz tak jest oni na wszystko maja czas, zyja bezstresowo ja sie juz przyzwyczailam
Niewiem gdzie mieszka twoja siostra ale na ladzie to chyba powinno byc ogrzewanie bo w niektorych miastach to i snieg jest a tutaj na majorce jest troche cieplej ale ja i tak musze ogrzewanie wlaczac przynajmniej przez 3 miesiace

No ona tam juz 7 lat i nawet za polke jej nie biora bo urode ma podobna do nich a mieszka na costa brava w lloret de mar i tak jak pisalam ogrzewanie maja ale tylko nowe budownictwo, jak sie kiedys pomeczyla to teraz tylko w nowym wynajmuje ale im nawalilo :-( a jesli koncowka twojego nicka to rok urodzenia to jestescie z nia z jednego rocznika :happy2:

A ty tam na stale juz czy nie wiesz jeszcze?
 
cholercia, zazdroszczę mieszkania na majorce:-) musi sie tam bosko mieszkać. była kiedys na wakacjach w alcudii bosko bylo:-) jak to sie robi zeby tam mieszkac?:-)tam mogłabym emigrować w ciemno... a tymczasem przede mną irlandia brr

ja przyjechalam tutaj jak jeszcze nie bylismy w unii to troche bylo ciezko na poczatku no i bez jezyka a teraz to kazdy moze ale slyszalam ze w anglii wiecej jest pracy no ale jak sie szuka to sie znajdzie
 
ja w alcudii bralam slub
Kurcze ale Cie wywialo ;-)
Jak czesto jestes w pl ??

Ashika ja tez na kwasne zero apetytu i jakos odpycha mnie ...raz tylko zjadlam troche kapusty kiszonej ...chyba mamy zapasy wit.c bo nam sie nie chce kwasnego :happy2:

Maruska To Twoj M w Irlandi jest??? zapomnialam czy to Ty zastanawialas sie czy wyjezdzac do Irl. ..????
 
reklama
Kurcze ale Cie wywialo ;-)
Jak czesto jestes w pl ??

Ashika ja tez na kwasne zero apetytu i jakos odpycha mnie ...raz tylko zjadlam troche kapusty kiszonej ...chyba mamy zapasy wit.c bo nam sie nie chce kwasnego :happy2:

Maruska To Twoj M w Irlandi jest??? zapomnialam czy to Ty zastanawialas sie czy wyjezdzac do Irl. ..????

tak, moj chlopak. muszę go namówić na emigrację w jakimś cieplejszym kraju :-)
 
Do góry