reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Uszka do góry ociężałe i źle czujące się mamuśki :))) Może warto wybrać się na spacer albo zmusić męża do zabrania się do jakiejś miłej knajpeczki....

Ja po świętach przytyłam chyba z 2 kg... Ciężko mi ale radośnie!!!

Jakie macie plany sylwestrowe????
 
reklama
Oj pryszcze to mnie sie trzymaja od poczatku ciazy :baffled:
Na brodzie mam full,na poczatku byly takie ropne a teraz takie zasuszone :baffled:fujjjjjjj!!
Ide zaraz gotowac rosolek z polskiej kury :happy2:trzeba troszke sie wzmocnic :happy2:
 
Oj z tymi pryszczami...
Jako nastolatka nie byłam taka pryszczata jak teraz KOSZMAR - cała twarz, szyja, dekold. Ale może tonik ze spirytuskiem coś pomoże... Z małym też miałam ale chyba nie tak bardzo - kurczę nie pamiętam.. :baffled:
 
Moze do tych list z naszymi danymi dorzucimy numery gadu gadu czy skype (zalezy kto co ma ) zawsze jak ktos zniknie mozna na gg czy skype napisac ..jak myslicie ????
 
To i ja się witam południowo :-)
Dzis spałam sobie do 10.00 bo nocka znów zarwana, a już wczoraj chwalić się chciałam że trzy noce z kolei tylko z przerwami na siusiu spałam w końcu jak dziecko... ale niestety, dzis ciąg dalszy nocnej bezsenności... I badania. W końcu zrobiłam badania! :baffled: Kobietka chciała abym o 13 przyszła, myślałam że ją uduszę: na czczo, w tym stanie, do 13? Toć ja ledwie do 11 wytrzymałam :-p I zaraz po wyjściu z laboratorium z moją córą (koniecznie chciała widziec jak się krew pobiera) skoczyłyśmy na pączki :tak:

Mammi- nic nie przeaszam z komplementami- w tej kwestii jestem śmiertelnie powazna i dołączam podziw dla zdjęcia atabe.. ale super włosy... :tak:

TRZYMAM KCIUKI ZA WIZYTY i będę czekac na info....

Vanilka, ja podałam swój nr tel, bo z gg korzystam co mucha napłacze a skype nie mam

A co do pryszczy- życze aby oczekującym dziewczynki to sie sprawdziło, ale mam "przykrą wiadomość" co do tego przesądu, ja wysypana nie byłam wcale- cerę w poprzedniej ciązy miałam jak pupka niemowlaka a córa się urodziła....
 
Ostatnia edycja:
u nas w H&M mega wyprzedaze (chodzi mi o nasz aktualny dzial ciuszkow :-D)
Ja kupilam wlasnie takie bojowki wiosenne ale troszke za zimno zeby teraz w nich biegac wiec wzielam sobie tak po domu do noszenia i po 5 funtow wiec az sie prosily zeby je wziac ..jeansowe tez duzo przecenione ale nie bralam bo mam 2 pary ...pochwal sie co ciekawego kupilas no i milych zakupow :tak:

aisim aaaa to do Ciebie mam wyslac :happy2::happy2:a co dokladnie ???num tel czy adres ..sorki ,ze pytam ale nie moge znalezc gdzie pisalas ..:zawstydzona/y:;-)

No właśnie w UK i w innych krajach to jakieś wyprzedaże są sensowne. Moja przyjaciółka jak mieszkała w UK to dla dzieciaka kupowała body i ubranka po 1 funt, a u nas w PL nie ujrzysz takich wyprzedaży, nie ma szans. A o ciążowych rzeczach nie ma mowy jeszcze nigdy nie widziałam wyprzedaży, albo jakieś mizerne.
Tak jak u nas patrzyłam w sklepach spodnie ciążowe to kosztują koło 170zł - porażka

Rybka78 no to masz sensownego gina, no bo kto jak kto ale on najlepiej wie co można a czego nie. Ja póki co dobrze się czuję znaczy lepiej, trochę mam katar, więc nie idę do lekarza. Tylko co tu stosować na katar?
aisim a masz link do allegro co kupiłaś? chętnie bym zerknęła
 
Witam ciężarówki:-):-):-)
U mnie jak nie urok to sraczka....coś mego synka bierze...mam nadzieje że to tylko ząbek a nie zarazki od mamy:no: Dość narzekania:-p
W kwestii wyprzedaży... jak byłam w pierwszej ciąży to udało mi się w H&M kupić 2 bluzki przecenione ze 100zł na 25zł...miałam farta wtedy, jeżeli chodzi o spodnie to ja się na allegro obkupiłam...w tym momencie już muszę śmigać w spodniach ciążowych bo w nic innego się nie mieszczę, na razie postanowiłam chodzić w tym co mam a bliżej wiosny sprawie sobie coś nowego, no i dalej poszukuje jakiejś sukienki na wesele...co prawda do wesela jeszcze 4 miesiące...ale mi już ta sukienka po nocach nie daje spać:-p
U mnie pryszcze także dają się we znaki, w dodatku mam strasznie suchą skórę...:-(
 
reklama
Dziewczyny jmam pytanie - nie wiem czy do dobrego watku je dodaje ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkich postow tyle juz tego jest :):). Chodzi mi o to czy używacie juz jakiegoś smarowania na brzuch i piersi?? Większość kremów jest chyba od 4 miesiaca ale ja smaruje sie poki co zwykla oliwka dla niemowląt.Musze sie smarować bo skóre mam bardzo napięta. Brzucha jeszcze nie widać ale rozpinam juz guzik przy spodniach a piersi sie "wylewaja" ze stanika.
 
Do góry