reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka w Krakowie ceny wynajmu mieszkań-masakra:szok:W podkrakowskich miejscowościacj jest taniej,tylko dojazdy....

atabe jak tam po weekendzie u rodziców?Wypoczęłaś troszkę?

oczekiwanie ale ja Ci zazdroszczę braku apetytu.U mnie odkąd przeszły mdłości to apetyt wrócił z podwójną siłą.Aż się boję jutrzejszego ważenia...a co będzie po Świętach-strach myśleć;-)

Z teściową na razie bez zmian więc samopoczucie mam raczej takie sobie.Uryczałam się dzisiaj ponad pół godziny i to mi trochę pomogło.Dobrze czasami zrzucić z siebie nagromadzone emocje.
Jutro mam wizyte u gina, ale jakoś spokojniejsza jestem tym razem.Wierzę,że będzie dobrze.:tak:
Kupujecie coś dziewczyny małemu Lokatorowi brzuszka coś na gwiazdkę?;-)
 
reklama
atabe to juz mniej siana na glowie ?:happy:Na jaki farbnelas ?

kochana ja obciłam jakieś pół metra włosów!!! miałam do pasa, a teraz do ramion i to wycieniowane z grzywką:-D ja mam naturalny kolor blond, ale ciemny, więc zrobiłam sobie jasne pasemka i czuje się o niebo lepiej i nawet nie jestem już taka blada;-) a co u ciebie?
 
mammi Nie bede porownywac Elbląga do Krakowa :happy:
Tez mam dzisiaj apetyt ale na szczescie na warzywa i owoce,wcinam marchewki i jablka :-D
Racja ,czasem sie wyryczec dobra sprawa :tak:Choc ja cos czesto mam teraz taki stan :/ Ciesze sie ,ze mam mojego synka bo w poprzedniej czulam sie taka jakas samotna ,ciagle mi smutno bylo ..a jak jest synek weselej mi :happy:
A tesciowa chyba zawzieta co ?
 
mammi wypoczełam bardzo i najadłam się za wszystkie czasy bo meny pode mnie przez cały weekend było robione;-)
życzę udanej wizyty!!! a teściowa niech spada!!!, to taki gatunek, ze szkoda nerwów...
ja nic nie kupuje narazie dla dzidzi, bo dla mnie to jeszcze za wcześniej;-)
 
kochana ja obciłam jakieś pół metra włosów!!! miałam do pasa, a teraz do ramion i to wycieniowane z grzywką:-D ja mam naturalny kolor blond, ale ciemny, więc zrobiłam sobie jasne pasemka i czuje się o niebo lepiej i nawet nie jestem już taka blada;-) a co u ciebie?
:szok::szok::szok:no to ladnie opitoliłaś wlosy:happy:Ale beda zdrowsze :tak:
Co u mnie? cala broda w pryszczach :wściekła/y:
 
Newfie wiem,że to w tej chwili marne pocieszenie dla Ciebie,ale z tego co piszesz wynika,że gdy znowu zajdziesz w ciążę, to powinno być już wszystko dobrze,skoro usunęli przyczynę poprzednich poronień.Trzymaj się cieplutko.
Jeżeli to dla Ciebie nie zatrudne to zaglądaj tu do nas czasem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!:-D Parę dni nic nie pisałam bo nawet nie miałam czasu do komputera dosiąść :tak: Mam już choinkę ubraną,mieszkanko posprzątane i ustrojone :-D
Mój mąż musiał porobić wszystkie zakupy bo nie mogę wystać w markecie,te tłumy...:szok:
Już nie mogę się doczekać wigilijnego jedzonka,mniam.......:-D
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty,ja idę dopiero w nowym roku.

Newfie bardzo mi przykro,mam nadzieję,że mimo wszystko się nie poddasz i będziesz się starać o dzidziusia,zaglądaj do nas kiedy będziesz mieć na to ochotę :tak::-D
 
cześć dziewczyny. Parę dni dowiedziałam się , że jestem w ciąży (disiaj jest 10 tydzien wg usg). Mam 9- miesięcznego synka, po porodzie dostałam tylko raz okres, ciągle karmiłam piersią i nawet do głowy mi nie przyszło, że mogę być znowu w ciązy.
na wszelki wypadek nawet zrobiłam test na początku listopada (kiedy spodziewałam się następnego okresu) ale wyszedł nagatywny. W końcu 17 grudnia poszłam do ginekologa zobaczyć co się dzieje i okazało się , że ciąża......
żadnych objawów nie miałam...

staram się odwoić z tą sytuacją choć nie jest to łatwe bo miałam zupełnie inne plany, które teraz muszę pozmieniać...

no i strasznie chciałabym córeczkę..., synka już mam.....
ale obawiam się, że jednak będzie drugi chłopak....

1) żadnych objawów, mdłości czy wymiotów a przy dziewczynkach jest więcej HCG więc dolegliwości ciążowe są zazwyczaj bardziej widoczne....
2) jakiś miesiąc temu pojawił mi się delikatny wąski na twarzy....oczywiście usunęłam ale jednak był... obawiam się, że to u dzidziusia wykształcają się jądra i dlatego mam więcej testosteronu....

więc już tracę nadzieję, że będzie córeczka....

a wy? miałyście podobne objawy?
 
reklama
cześć dziewczyny. Parę dni dowiedziałam się , że jestem w ciąży (disiaj jest 10 tydzien wg usg). Mam 9- miesięcznego synka, po porodzie dostałam tylko raz okres, ciągle karmiłam piersią i nawet do głowy mi nie przyszło, że mogę być znowu w ciązy.
na wszelki wypadek nawet zrobiłam test na początku listopada (kiedy spodziewałam się następnego okresu) ale wyszedł nagatywny. W końcu 17 grudnia poszłam do ginekologa zobaczyć co się dzieje i okazało się , że ciąża......
żadnych objawów nie miałam...

staram się odwoić z tą sytuacją choć nie jest to łatwe bo miałam zupełnie inne plany, które teraz muszę pozmieniać...

no i strasznie chciałabym córeczkę..., synka już mam.....
ale obawiam się, że jednak będzie drugi chłopak....

1) żadnych objawów, mdłości czy wymiotów a przy dziewczynkach jest więcej HCG więc dolegliwości ciążowe są zazwyczaj bardziej widoczne....
2) jakiś miesiąc temu pojawił mi się delikatny wąski na twarzy....oczywiście usunęłam ale jednak był... obawiam się, że to u dzidziusia wykształcają się jądra i dlatego mam więcej testosteronu....

więc już tracę nadzieję, że będzie córeczka....

a wy? miałyście podobne objawy?
Witaj :happy:
Mysle ,ze nie ma co sie zalamywac ..poprostu musisz sie oswoic ,ze bedzie druga dzidzia .Choc wiem ,ze nie tak latwo jak ma sie malego brzdaca ale bedzie fajna roznica wieku :happy:
Co do płci to mysle,ze teraz Ci tak zalezy na dziewczynce ,a jak bys dowiedziala sie ,ze to drugi syn rowniez bedziesz sie cieszyc :happy:
Ja mam synka i wlasnie pamietam ,ze jak bylam w poprzedniej ciazy to wlasnie bylam jakos bardziej owlosiona :eek: Moze na twarzy nie ale ogolnie w tych miejscach gdzie sa wloski ..nie mialam pojecia dlaczego ....
Ciekawe czy to prawda ?
Tymczasem teraz mam zupelnie inna ciaze od poprzedniej ...;-)
Zycze CI ukochanej coreczki jednak mysle ,ze pokochasz tak samo czy bedzie synek czy coreczka :-)

atabe No zawsze mialam cere jak pupcia niemowlaka a teraz.............maskuje sie puderkiem delikatnie :zawstydzona/y:
 
Do góry