reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Czesc dziewczyny!
Witam wszystkie nowe lipcoweczki!!!:tak:
Pogoda u nas deszczowa-znowu-i tylko lezec pod ciepla kolderka.
Czy wiecie ze musialam juz kupic spodnie ciazowe bo zadne z moich nie chcialy sie dopiac:-) i gdyby nie kurtka to wszyscy by juz widzieli,chociaz i ta robi sie coraz bardziej opieta i dlugo napewno juz nie wytrzyma:-p.A to dopiero 10 tydzien leci.Spac na brzuszku juz sie nie da a to moja ulubiona pozycja do spania.A jak jest u Was?Widac cos?I jak sie spi?
 
reklama
Witam dziewczyny i nowe lipcóweczki!

Marta.s ja też już oglądałam spodnie dla ciężaróweczek,i lada dzien będę musiała kupic bo normalne to mnie już gniotą,i kupiłam sobie kurteczke,oczywiście o jeden rozmiarek większa,żeby była trochę luźniejsza jak będę przybierała na wadze i bedzie brzuszek rósł :-)
Co do spania to ja tez uwielbiałam na brzuszku ale juz nie śpię,tylko na boku,nawet śpiąc na boku z jedną nogą prostą a drugą zgietą to pod tą zgietą podkładam poduszeczke bo mi inaczej uciska ona na brzuch hihi
 
Czesc dziewczyny!
Witam wszystkie nowe lipcoweczki!!!:tak:
Pogoda u nas deszczowa-znowu-i tylko lezec pod ciepla kolderka.
Czy wiecie ze musialam juz kupic spodnie ciazowe bo zadne z moich nie chcialy sie dopiac:-) i gdyby nie kurtka to wszyscy by juz widzieli,chociaz i ta robi sie coraz bardziej opieta i dlugo napewno juz nie wytrzyma:-p.A to dopiero 10 tydzien leci.Spac na brzuszku juz sie nie da a to moja ulubiona pozycja do spania.A jak jest u Was?Widac cos?I jak sie spi?

EH A U MNIE W RZESZOWIE SŁONECZKO:cool2:AŻ NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE TO PRZECIEŻ PRAKTYCZNIE GRUDZIEŃ:shocked2:
NARAZIE Z MOIM SPANIEM JEST TAK, ŻE PRZEZ CAŁY DZIEŃ JESTEM ŚPIĄCA, ALE JAK SIĘ KLADE WKOŃCU SPAĆ KOŁO 22 TO NIE MOGĘ USNĄĆ:wściekła/y:I MĘCZĘ SIE NAWET 2-3 GODZINY:sorry:

U MNIE JESZCZE O0CZYWISCIE NIE WIDAC CIĄŻY BO JEST BARDZO MŁODZIUTKA, ALE NAJBARDZIEJ SIE OBAWIAM TEGO, ZE SIE SAMA UTUCZE.:eek:MYŚLAŁAM, ŻE NA POCZĄTKU NIE BĘDZIE MI SIĘ CHCIAŁO JEŚĆ A JAK NARAZIE TO JESTEM CIĄGLE GŁODNA:confused2: A NIESTETY DO KRUSZYNEK NIE NALEŻE WIĘC NIE CHCIAŁABYM PRZYBRAĆ JUŻ TERAZ NA WADZE....
 
U MNIE JESZCZE O0CZYWISCIE NIE WIDAC CIĄŻY BO JEST BARDZO MŁODZIUTKA, ALE NAJBARDZIEJ SIE OBAWIAM TEGO, ZE SIE SAMA UTUCZE.:eek:MYŚLAŁAM, ŻE NA POCZĄTKU NIE BĘDZIE MI SIĘ CHCIAŁO JEŚĆ A JAK NARAZIE TO JESTEM CIĄGLE GŁODNA:confused2: A NIESTETY DO KRUSZYNEK NIE NALEŻE WIĘC NIE CHCIAŁABYM PRZYBRAĆ JUŻ TERAZ NA WADZE....
Witaj Claudia!Nie przejmuj się tym,że teraz się tak objadasz,ja też tak miałam :tak: Gdy dowiedziałam się,że jestem w ciąży to miałam przez 2 tygodnie taki apetyt,że aż strach!!!:szok: Nawet przytyłam 1,5kg,w tej chwili wszystko wróciło do normy i jem normalnie :tak:
 
Witaj Claudia!Nie przejmuj się tym,że teraz się tak objadasz,ja też tak miałam :tak: Gdy dowiedziałam się,że jestem w ciąży to miałam przez 2 tygodnie taki apetyt,że aż strach!!!:szok: Nawet przytyłam 1,5kg,w tej chwili wszystko wróciło do normy i jem normalnie :tak:

MAM NADZIEJE:sorry: JAK SIE STARALISMY O DZIDZIE TO SOBIE WYOBRAZAŁAM JAKA BEDE ZDYSCYPLINOWANA Z JEDZENIEM - ZADNYCH SŁODYCZY I INNYCH NIEZDORWYCH RZECZY, NIE BEDE DUZO JESC PRZYNAJMNIEJ NA POCZATKU KIEDY TAK NAPRAWDE DZIDZI NIE TRZEBA WIEKSZEJ ILOSCI JEDZENIA....A TERAZ WSTYD:sorry::laugh2:
 
reklama
Do góry