reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie Moje Drogie
Wróciłam po kolejnym wyjeździe i było ok. Oczywiście zmęczenie dawało we znaki. Oj powiem wam, że mam mniej siły, a moje ciało rządzi się swymi prawami, woła mnie na siku w najmniej odpowiednim momencie, do tego sprawia, że bekam jak chłop po obfitym obiedzie, do tego mam lekki sen (chrapiących wyczuwam od razu), do tego wyczulony zapach, zaparcia :crazy: - to tyle z objawów

Co do jedzenia, to jakoś słodkie mnie w ogóle nie ciągnie, do tego jem wolniej i mniej w jednym podejściu, więc się z tego cieszę

Mammi rozumiem, że ci przykro z powodu cioci, naparwdę cię rozumiem, tak żegnałam moją kochaną mamę. Zawsze zadajemy sobie pytanie, co można zrobić - - BYĆ
ewka1977 ja tez miałam ostatnią miesiączkę 15 października (co prawda zgodnie z wyliczeniami to już w czwartek zaczął się 7 tydzień), ja jeszcze nie byłam na USG
 
reklama
Hej ;-) Pozwolicie, że również się dołączę :-)
O ciąży wiem od 2 tygodni, ostatnia miesiączka 17 października, ale dopiero na następnej wizycie10 grudnia dowiem się, czy wszystko w porządku. Mam już 15 miesięcznego synka Jasia i za sobą 2 poronienia, więc tym bardziej boję się, żeby wszystko było oki.
Ciascio, czy ja Cię nie widziałam na forum pampersa w lipcówkach???
Pozdrawiam mamusie :-)
 
Hej ;-) Pozwolicie, że również się dołączę :-)
O ciąży wiem od 2 tygodni, ostatnia miesiączka 17 października, ale dopiero na następnej wizycie10 grudnia dowiem się, czy wszystko w porządku. Mam już 15 miesięcznego synka Jasia i za sobą 2 poronienia, więc tym bardziej boję się, żeby wszystko było oki.
Ciascio, czy ja Cię nie widziałam na forum pampersa w lipcówkach???
Pozdrawiam mamusie

WIDZE, ZE MAMY PRAWIE TAKI SAM WIEK FASOLKI:tak:
JA MAM PIERWSZA WIZYTE NA 7 GRUDNIA - JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC.
TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE, ZEBY WSZYSTKO BYLO DOBRZE - MUSI SIE UDAC:tak:
 
EVI13 CHCIAŁAM SIE CIEBIE ZAPYTAC, CZY TO NARMALNE, ZE NA POCZATKU CIAZY MOZE BYC PODWYZSZONA TEMPERATURA?/??BO JA WLASNIE ZMIERZYLAM SOBIE TEMPKE I WYSZLO, ZE MAM 37,2....A JA NIGDY NIE MAM NAWET STANU PODGORACZKOWEGO. POWINNAM SIE MARTWIC?:eek:
 
tiffi 1 Dziekuje.Niestety juz za pozno.Bedac w szpitalu pozegnalam sie gdyz Ciocia odeszla wczoraj wieczorem.
Na razie nie dam rady pisac,ale staram sie czytac na biezaco.Podrawiam cieplutko.
 
Mammi przyjmij kondolencje
[*] :-(.

Witam nowe lipcóweczki, aż nie mogę uwierzyć, że tyle już Nas jest :szok:, super :-).

Claudia podwyższona temperatura na początku ciąży to normalny objaw :tak:, więc się nie przejmuj ;-).

Dziękuję za podpowiedzi co do "ruchów" mojego brzuszka, poczekam do wizyty w piątek i zapytam ginka :tak:, może to jakiś skurcz, to ani nie boli, ani nie jest nieprzyjemne, tylko jak dla mnie denerwujące, bo trochę łaskocze, to tak jakby bańka powietrza ulatywała i obijała się o powłokę brzuszną, gdybym była w ciąży zaawansowanej to bym pomyślała, że to ruchy ;-).
 
Hej Kobietki:-)
Geperty-ja mam to samo od kilku miesiecy,ale na stojaco.Tez pomyslalabym,ze to ruchy dziecka,hihi;-)Nie wiem od czego to....

Ja nadal bez objawow,moze mi juz tak zostanie;-)

Kasiente-dobra jestes;-)Byc szczesliwym z powodu mdlosci;-)Ale Cie rozumiem doskonale:-)
 
Claudia, widzę, że już Ci odpowiedziała Geperty, taka temperatura to normalny objaw :-) Fajnie, że mamy ten sam wiek fasolki :-D Zazdroszczę Ci, że masz wizytę wcześniej, ja muszę czekać aż do 10.
Mammi, bardzo mi przykro, więcej nie napiszę bo t i tak nic nie pomoże :-(
 
reklama
Claudia podwyższona temperatura na początku ciąży to normalny objaw :tak:, więc się nie przejmuj ;-).


DZIEKI ZA ODPOWIEDZ BO JUZ SIE MARTWIŁAM:tak:

Claudia, widzę, że już Ci odpowiedziała Geperty, taka temperatura to normalny objaw :-) Fajnie, że mamy ten sam wiek fasolki :-D Zazdroszczę Ci, że masz wizytę wcześniej, ja muszę czekać aż do 10.

EVI13 SZYBKO MINIE DO 10:tak::tak: CHOCIAZ WIEM CO CZUJESZ, JA TEZ NIE M0GE JUZ SIE DOCZEKAC WIZYTY:sorry:
 
Do góry