reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

U mnie tez po 10 godz.skonczylo sie na cc.Ale przez te 10 godz.,kiedy probowalam rodzic sn maz nie odstepowal mnie na krok i naprawde bardzo mi pomogl.Przy pierwszym porodzie tez nie bylam sama-byla ze mna moja mama. Dziewczyny jak tylko macie mozliwosc to porod rodzinny jest naprawde super sprawa.Nawet jak maz nie chce mozna wziasc mame,czy przyjaciolke.Tak naprawde jak nie ma sie oplaconej poloznej to polozna szpitalna zaglada tylko raz na jakis czas do rodzacej i w takiej sytuacji bliska osoba to prawdziwe bligoslawienstwo:tak:Z reszta jest tu sporo mam,ktore spodziewaja sie juz drugiej dzidzi i chyba zgodza sie ze mna.
Moj M doslownie ocieral mi pot z czola.Poza tym te chwile bardzo nas zblizyly.Teraz wiem juz na pewno,ze moge na niego liczyc w kazdej sytuacji
Teraz bedzie raczej cc bo nie minely 2 lata od poprzedniego,wiec niestety bede sama:-(
 
reklama
Witam was wtorkowo!!!
Nie bylo mnie pare dni a tu tyle czytania no ale juz nadrobilam...
U mnie raczej dobrze,mdlosci troche ustapily,apetyt pomalutku wraca,brzyszek sie zaokragla tylko w nocy jakos pobolewal ale wzielam nos-pe i przeszlo.
Dziaiaj bylam znowu na USG.Mowie wam jaki cudny widok:tak:.A za tydzien kolejne.Normalnie kocham ten kraj!!!Jak mi sie uda to dolocze zdjecie.Pytanie do mam po cesarce.Gdybyscie mialy wybor to wolalybyscie teraz cesarke czy naturalnie?I wlasciwie ile cesarek mozena miec w zyciu?A do tych z was ktore maja wizyty z poloznymi-czy taka wizyta naprawde trwa 2 godziny?Ja czekam na swoja do 7 grudnia.Pozdrawiam wszystkich goraco bo na dworze to raczej cieplutko nie jest.Buziaki dla wszystkich taaaaka jestem dzis szczesliwa.
 
DSC00126.jpg
 
No udalo sie!!!Przepraszam ze nie na tym watku ale chcialam szybciutko sie pochwalic:zawstydzona/y:.Wybaczcie!!!Ma niecale19 milimetrow wiec uroslo o 4 milimetry od wizyty tydzien temu ale za to napewno sie zaokraglilo i nabralo ksztaltow.:-p
 
Ostatnia edycja:
No udalo sie!!!Przepraszam ze nie na tym watku ale chcialam szybciutko sie pochwalic:zawstydzona/y:.Wybaczcie!!!Ma niecale19 milimetrow wiec uroslo o 4 milimetry od wizyty tydzien temu ale za to napewno sie zaokraglilo i nabralo ksztaltow.:-p

Gratuluje!!!!!Przeslodziutka fasoleczka.I juz 19mm:-)Super!!!!
Chyba nie doczekam sie mojej wizyty.Korci mnie zeby juz jutro isc,ale moze wytrzymam jakos do wtorku.
 
Witam was wtorkowo!!!
Nie bylo mnie pare dni a tu tyle czytania no ale juz nadrobilam...
U mnie raczej dobrze,mdlosci troche ustapily,apetyt pomalutku wraca,brzyszek sie zaokragla tylko w nocy jakos pobolewal ale wzielam nos-pe i przeszlo.
Dziaiaj bylam znowu na USG.Mowie wam jaki cudny widok:tak:.A za tydzien kolejne.Normalnie kocham ten kraj!!!Jak mi sie uda to dolocze zdjecie.Pytanie do mam po cesarce.Gdybyscie mialy wybor to wolalybyscie teraz cesarke czy naturalnie?I wlasciwie ile cesarek mozena miec w zyciu?A do tych z was ktore maja wizyty z poloznymi-czy taka wizyta naprawde trwa 2 godziny?Ja czekam na swoja do 7 grudnia.Pozdrawiam wszystkich goraco bo na dworze to raczej cieplutko nie jest.Buziaki dla wszystkich taaaaka jestem dzis szczesliwa.
wow a czemu masz tak czesto usg??moja polozna dzisiaj wyslala o usg ciekawe kiedy bede je miec ..


Wogle jestem po wizycie ..no i nie jestem zadowolona :-(
ogolnie wywiad zrobila przebyte choroby,poprzednia ciaza ,zwazyla ,zmierzyla ,cisnienie ...
no i jakos mialam wrazenie ,ze robi wszystko na szybkiego i nie jest zbyt mila :-(
wzielam sobie tlumaczke na wizyte polska bo nie znam zagadnien po ang.w kwesti poloznictwa ...a ona do mnie na ile znam angielski i czy nie poradzila bym sobie sama bez tlumacza :/
kurde mase dziewczyn tak robi i nic nie mowia im ...albo ja mialam zle wrazenie albo nie wiem :-(dziewczyny z uk jak wygladaja Wasze wizyty u poloznych ??
 
Witam was wtorkowo!!!
Nie bylo mnie pare dni a tu tyle czytania no ale juz nadrobilam...
U mnie raczej dobrze,mdlosci troche ustapily,apetyt pomalutku wraca,brzyszek sie zaokragla tylko w nocy jakos pobolewal ale wzielam nos-pe i przeszlo.
Dziaiaj bylam znowu na USG.Mowie wam jaki cudny widok:tak:.A za tydzien kolejne.Normalnie kocham ten kraj!!!Jak mi sie uda to dolocze zdjecie.Pytanie do mam po cesarce.Gdybyscie mialy wybor to wolalybyscie teraz cesarke czy naturalnie?I wlasciwie ile cesarek mozena miec w zyciu?A do tych z was ktore maja wizyty z poloznymi-czy taka wizyta naprawde trwa 2 godziny?Ja czekam na swoja do 7 grudnia.Pozdrawiam wszystkich goraco bo na dworze to raczej cieplutko nie jest.Buziaki dla wszystkich taaaaka jestem dzis szczesliwa.
Marta.s śliczne zdjęcie!!!:-D Tak się zastanawiam nad tym,że za tydzień masz kolejne usg?Ile razy już miałaś robione?Bo u nas robią 3 razy w ciągu ciąży,no chyba,że są wskazania na więcej.A ja już nie mogę mojego usg się doczekać :-D
A jeśli chodzi o poród,to ja rodziłam naturalnie i w życiu nie chciała bym cesarki :no:,moje siostry miały cc i widziałam w jakim stanie były,mężowie musieli być z nimi w domu aby wszystko nosić,nawet dzidziusie!A w szpitalu po cc trzeba leżeć na płasko wiele godzin,to bardzo niewygodne i niby pokarm później przychodzi,ale niech wypowiedzą dziewczyny,które to przeżyły. ;-)
 
reklama
Do góry