reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie!:-)
Witam dwie nowe Mamuski:-)
Emih-nie strasz,bo moja Maja byla raczej spokojnym dzieckiem,tzn.nocki przynajmniej byly super,bo juz od 5.tyg.zycia przesypiala cale,bez jedzenia.

A my dzis powiedzielismy o ciazy najblizszej rodzinie,tzn.mojej mamie i rodzenstwu o raz mamie i siostrze M.Wszyscy gratulowali,cieszyli sie,juz wypytywali o chrzestnych i o imiona....;-):-)
Dzwonilam do ginki sie umowic,no i oczywiscie wizyta dopiero za 2 tygodnie,9.12!!!!Jak ja wytrzymam.....

Ja zrobilam sie juz spokojniejsza.Podbrzusze mniej boli,humorki placzliwe na razie odpuscily.Jedyne co to po poludniu w pracy slabo sie czulam,ale slodziutka herbata i kanapka pomogly.
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-)
Jezeli faktycznie ta dzidzia ma byc przeciwienstwem Szymonka to czeka mnie niezla przeprawa.Szymonek byl bardzo spokojny,tylko te kolki...
Przy opiece nad Szymonkiem bylam duzo pewniejsza siebie i chyba tez przez to lepiej sie nim opiekowalam.Przy pierwszym dziecku to byl totalny chaos i bardziej dzialanie na wyczucie.No,ale ja bylam wtedy stosunkowo mloda-20lat i bardzo niepewna siebie.:unsure:
Znalazlam w koncu sposob.ktory dziala na moje mdlosci:tak:Rano-zaraz po wstaniu zjadam kromeczke chleba tostowego tylko z maslem.Pozniej w ciagu dnia imbir,imbir i jeszcze raz imbir.O dziwo pomaga.W koncu,bo mialam juz dosc przytulanek z kibelkem.
Pozdrawiam mamusie i ich Fasoleczki:-)
 
hejka

Witam wszystkie nowe lipcóweczki:tak:

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie gardła. Niestety cos mnie ostatnio łapią infekcję więc wiem, że temat u mnie w tych kolejnych miesiącach będzie się powtarzał:wściekła/y:

Usg pamiętam, że w 19 tyg miałam już normalne. Ale od którego tyg. nie robią już dopochwowego to nie wiem.:confused:
 
witajcie!
ja dziś będę wiedzieć czy dołącze do Waszego grona czy też nie, czasem mam wrażenie że jestem w ciąży, czasem wydaje mi się ze zaraz dostnę okres. Ale nie ma co gdybac, o 9.30 odbiore wyniki i mam nadzieje ze będą jednoznaczne na
TAK!
 
Witam !
Cholera no ,ledwo wstalam i juz witalam sie z kibelkiem ...
Kiedy te mdlosci wkoncu mina ,bo mam wrazenie ,ze to wiecznosc :wściekła/y::wściekła/y:

Witam nowe lipcowki :-)
No i dzisiaj szykuje sie na wizyte u poloznej :happy:
 
Witajcie dziewczyny!
Martuskaa bardzo mi przykro,że się nie udało :-:)-(
A za mną nadal ten ogórek chodzi...;-) Zjadłam śniadanie,a bardziej się do nie niego zmusiłam,jestem okropnie zmęczona,jest mi niedobrze ale nie wymiotuję i chyba nie będę bo w pierwszej ciąży też wymiotów nie miałam.
Dziewczyny myślicie już o porodzie?Bo ja tak,mój mąż obiecał,że tym razem będzie przy mnie.Ciekawa jestem jak będzie tym razem,pierwszy poród miałam dość lekki :tak:chwilę pobolało,5 razy parłam i mała wyskoczyła :-D a mówią,że pierwszy poród jest najcięższy,a u mnie to się nie sprawdziło :-D A wy chcecie aby tatusiowie byli przy porodzie?
 
Witam !
Cholera no ,ledwo wstalam i juz witalam sie z kibelkiem ...
Kiedy te mdlosci wkoncu mina ,bo mam wrazenie ,ze to wiecznosc :wściekła/y::wściekła/y:

Witam nowe lipcowki :-)
No i dzisiaj szykuje sie na wizyte u poloznej :happy:

witam witam - ja tez czuje sie fatalnie! i juz mam dosc!...mdlosci..i len...zmiana nastroju jak na karuzeli...a tu mi sie mala rozlozyla i ten remoncik...do tego egzaminy na dniach...wyc mi sie chce.

Daj znac co i jak po...ja jutro mam usg:-) a pojutrze wizyte z polozna;-)
 
reklama
Do góry