reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka

Dołączam do grona lipcówek 2010:tak:
Mam na imię Beata,jestem już mamą 4 letniego Smerfa i cosik czuję, że drugi też będzie chop ;-)!
Pozdrawiam wszystkie lipcówki
 
reklama
Czesc Dziewczyny!
Pisze dopiero teraz bo dopiero doszlam troche do siebie po migrnie ktora ciagnela sie od wczorajszego popoludnia.W nocy tez witalam sie z kibelkiem ale raczej z bolu jak z mdlosci ciazowych.Migrena przypaletala sie do mnie po poprzednim porodzie a wlasciwie cesarce.Do tamtej pory myslalam ze to smieszne-migrena-a coz to takiego ale teraz wiem ze nie ma nic gorszego niz uczucie ze oko zaraz wypadnie ci z oczodolu.Czy wy miewacie czasem migreny?
No ale teraz juz troche lepiej chociaz tak jak kilku z was jesc tez wcale mi sie nie chce.Troche sie tym martwie bo wczesniej jadlam troszke wiecej a nie chcialabym zeby malenstwu czegos zabraklo.Do tego wszystkiego strasznie plakac mi sie dzisiaj chce no i jutro na USG i jakiegos stracha mam ze cos moze byc nie tak.Prosze o dobre slowo-moze mi pomoze:-(.Pozdrawiam.

Ja już od dziecka miewam bóle migrenowe... często ból jest tak mocny że aż wymiotuję... Niesamowite uczucie jak czujesz że za moment Ci czaszka pęknie! Ból migrenowy miewam tak mniej więcej co tydzień, co dwa... czasami trwa trzy do czterech dni... Odkąd zaszłam w ciążę, miałam ból migrenowy tylko raz, myślałam że umrę... ale jak na razie spokój... oby tak do końca... bo szczerze mówiąc, jak sobie pomyślę że głowa mnie będzie tak napierdzielała jak urodzi się dzidzia to nie wiem czy dam sobie radę, bo te moje bóle są nie do wytrzymania! Muszę się izolować od światła, dźwięków, itd.... Jeśli któraś z Was ma tak samo to współczuję i wiem jak się czujecie... może nie jestem sama ;)
 
ja za to jestem pewna werwy...na nogach pokonalam dzis ok 7 km:cool2:...oprocz tego domowe obowiazki..tylko teraz padam:-D
 
Napewno wszystko będzie dobrze!!! humorki i napadu płaczu to chyba każda z nas ma :)
Ja dzis czuję się paskudnie. Mam straszne wzdecia. Brzuch wygląda jakbym była conajmniej w 7 miesiącu ciązy - istny balon. Ciężko mi oddychac i wogle robic cokolwiek. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Dziewczyny miewacie takie wzdecia?
 
Witam.
Dziś potwierdziłam mój 6 tydzień i jestem przeszczęśliwa:) Termin mam na Lipiec tak jak wy Więc mam nadzieję,że przyjmiecie mnie na forum. Dobijaja mnie tylko te wszystkie objawy jakie się zaczynają pojawiać:-( częste wymotym mdłości i senność...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napewno wszystko będzie dobrze!!! humorki i napadu płaczu to chyba każda z nas ma :)
Ja dzis czuję się paskudnie. Mam straszne wzdecia. Brzuch wygląda jakbym była conajmniej w 7 miesiącu ciązy - istny balon. Ciężko mi oddychac i wogle robic cokolwiek. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Dziewczyny miewacie takie wzdecia?
Niestety też mam wzdęcia :wściekła/y: Jem tyle co zwykle a brzuch mam jakbym w 5 miesiącu była :szok: a co będzie dalej,aż strach pomyśleć:shocked2:
 
Do góry