reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witajcie kochane;-)

ja zmaiast odpoczywac ciagle gdzies latam...wogle gdyby nie to, ze 2 testy potwierdzily ciaze, wczorajsze badanie krwi i brak@ wcale nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy...no cycuchy wieksze i swedza?..:-D

zero apetytu:sorry:

Co do Klaudii wyniki bede miala jutro - (pobrano wymaz z gardla)na g. 10 mamy wizyte...ale dzis tez Pani ze spzitala zadzwonila do mnei i zaprosila na usg:-) ciesze sie bardzo, bo nie chce czekac do 12 czy 20 tyg...:-D a tu w UK ponoc to inaczej wyglada...wiec troszke naszumilam, ze sie nienajlepiej czuje i wskoralam;-)

Klaudia czuje sie juz znacznie lepiej...zobaczymy co lekarz powie jutro...ja jade na usg na 10...a Duska z mezem do GP...zbiegly sie godziny..

wierze, ze wszytko jest dobrze! jakos optymistycznie mnie ciaza nastraja:-D:tak:

poki co moje dwa broje po calym dniu razem ( ja bylam w szkole i na zakupach) padli i oboje spia:-D
 
reklama
czesc lipcowe mamuski:)
wpadam na chwilke zeby sie przywitac.od wczoraj jestem nie do zycia mdli mnie strasznie ale z toaleta jeszcze nie rozmawialam:/poza tym to spac spac spac:/
witam nowe lipcoweczki a reszcie zycze milego wieczoru
 
Witam wszystkie dziewczyny!
Na początku wszystkim przyszłym mamusiom gratuluje!
Jestem tutaj nowa,w lipcu poroniłam,a teraz się cieszę bo jestem w ciąży i mam termin na 1 lipca 2010,mam nadzieję ze tym razem sie uda. Na razie jest wszystko na dobrej drodze.
 
Emih co za ludzie...:wściekła/y:Brak slow normalnie.Powinni jakas kampanie w mediach zrobic, moze swiadomosc bylaby wieksza i ludzie bardziej ciezaroweczkom przyjazni.

R.usalka tylko pozazdroscic dobrego humorku i takiej aktywnosci.Ja na odmiane mam potfornego lenia:zawstydzona/y: i ciagle jestem zmeczona.

Wszystkim przeziebionym duzo zdrowka zycze:-)
 
Aneta-h witaj:-) fajnie, ze dolaczylas- w grupie razniej;-)
Ja rowniez jestem po poronieniu.Stracilam Aniolka w maju tego roku.
 
joaszka art.13 tylko ze jak nei masz jeszcze karty ciazy to d... bo wszsystko na podstawie karty caizy , lub zaswiadczenia ze jestes w ciazy
 
Witajcie dziewczyny!!!!!!!!!

Nie było mnie półtora dnia na forum a tu tyle sie dzieje.
Po pierwsze chce powitać wszystkie nowe Mamuski. WITAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!

A jak tam wasze samopoczucie ja wieczorami jestem nie do życia :crazy: wszystko mnie męczy nie wiem jak was ale mam nadzieje że u was lepiej :-D:-D.

Pozdrówka :rofl:
 
Dziewczyny kochane blagam trzymajcie za mnie jutro kciuki o 17 wtedy bede miała usg, strasznie sie bohje czy wszystko ok. :-(
brzuch dzis tez zaczoł bolec pod wieczor oczywiscie, to ta macica sie rozciaga :-:)-:)-(, gadałam z mama mowi ze tez tak miała, jak tak fdalej pojdzie to chyba niedługo bvedzie rozciagnieta na maxa :-D
 
reklama
Trzymam zatem kciuki za jutrzejsze usg. Z tego co czytam, z rozmów z ginekologiem - te bóle są naturalne, też je mam. Mi lekarz zalecił nospę, zajadam ją, ale pomimo tego nadal boli. Trzymaj się dzielnie i daj znać po usg!
 
Do góry