reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej laski, ja tylko przelotem, wybaczcie, ale już wymiękam.........mała jeszcze kaszle, oby na oskrzela nie zeszło i ogólnie dupka blada, bo mało przybiera, widzę że podobnie uEwcik...ale czemu ma Marcel ma niedowagę????Dżaga ma 6800....to chyba jeszcze gorzej...i nie chce jeść kaszki blee kleiki ble......mleka dziś chyba w sumie ze 100 wypiła i obiad na szczęście zjadła...ale nam lekarka powiedziała, ze jest chuda, ale nie ma niedowagi więc już nie kapuję....

kurde muszę iść do niej........
sory, ze tak lakonicznie.
 
reklama
hejka

my dziś spędzamy fajny dzień z Michasiem, M musiał iść niestety do pracy na 11-19 a my z Michasiem byliśmy na 2-godzinnym spacerku,potem obiadek, współma drzemka, zabawa. Teraz Michaś bawi się na macie, a raczej na dywanie bo pełza naokoło maty.

louise gratki dla Stasinka pół roczku,masz rację szybko ten czas leci,jeszcze pamietam jak byłam w ciąży i mi się śniłaś w tym szpitalu jak rodziłaś przedemną haha,ach... kiedy to było. Ja daję 150ml wody i 4-5 łyzek kaszki,tak żeby byłą w miarę gęsta.

ewcik trzymam kciuki za badania Marcepanka

atabe zdrówka dla Jogódki

my idziemy w przyszłym tygodniu z małym na szczepienia i ważenie a nie byliśmy już tez ponad miesiąc wieć zobaczymy jak u nas z przybieraniem
 
tweenie mnie to też wkurza jak piszą że przesyłka tyle a tu połowa tego idzie, no raz mnie babka zeźliła bo napisała że dolicza sobie bilet w dwie strony na pocztę, napisałam do allegro żeby jasno napisali co się mieści w pojęciu koszty przesyłki, ale wiesz jacy oni są wolą konkretnie się nie wypowiadać bo po co tracić klientów.
Pięknie napisałaś o małej i o spaniu razem - jest naczelna zasada co do spania z dziećmi - jeśli Tobie to nie przeszkadza to czemu nie !!!!
jedyneczka moja też rozpuszczona i nosić się chce, a mamusia nie daje rady. A fajny ten szef?? A co do kajdanek gdzieś mam takie dostałam od teścia mojego brata razem z szampanem
agatka a to bez Andrzeja masz jechać??
agatha moja też nie siedzi znaczy jak ją trzymasz za ręce to tak ale bez podparcia to nie.
No ja jestem na bb ale ostatnio wyjechana byłam
eifl zagłosowane
mmMMmm ja tez jak myślę o pracy to sama nie wiem
ewcik ciekawe co by powiedziała o mojej bo jak miała 6 m-cy ważyła 6250, ale wiesz to może być z coś z tarczyca dobrze że sprawdzisz- trzymam kciuki

Wróciłam to tak w kilku zdaniach. Podróż 7h, mała znośnie - 3 postoje jeden kryzys, na miejscu wszyscy zachwyceni małą a ona spoko luz. Noc ok, ja następny dzień na szkoleniu, M z małą- był jeden kryzys, nie chciała spać, jeść a ja nie miałam zasięgu, ale wydoiła butlę, zrobiła zieloną kupę i padła, M. był z nią na spacerze -górskie powietrze zrobiło swoje i zasnęła o 21,30 :szok:byłam w szoku i spała ładnie do 8 z jednym jedzeniem o 6. Kolejny dzień był ok, mała gadulińska. Wyjechaliśmy o 17.30 i trochę się martwiłam, le było ok.spała, trochę się bawiła a usypiała jak śpiewałam - repertuar Cicha noc. Przyjechaaliśmy o 1-ej i mała obudzona wyspana, bujałyśmy się n cycu do 3-ej, a dzisiaj jestem nieprzytomna. Mała marudna, chce się nosić
Podsumowując, wyjazd, mała, M ok, ale jeszcze nie jestem rozmówiona z szefową za 2 tyg będzie w Wawie to pogadamy.
 
atabe, tiffi ale to chodzi o to, jak on przybiera- w listopadzie ważył 7200, a wczoraj 7500- więc lekarka się zastanawia, co jest przyczyną tego, że nie przybiera. Ze mając ten wzrost i przybierając wg. jakiegoś tam schematu, to minimum 8 kg powinien ważyć. Bo taka frytka z niego- długi i chudy...

a`propos mojego Fryteczka, to dodałam jego zdjęcia w wiadomym miejscu;-)
 
Ewcik wiem, rozumiem, tylko to nie jest niedowaga, a nierówny przyrost masy ;-) mam nadzieję, że będzie ok...u nas też Dżaga taki nerwus...neurolog nam nie pomógł- mam nadzieję, ze wam pomoże, albo powie, ze to przejściowe...a moja małą też frytka- ma już ponad 70cm i tylko 6800 więc wygląda śmiesznie :eek: może taka ich uroda ;-) a na pocieszenie Jagoda w listopadzie miała 6100 a teraz w styczniu 6800 ;-)
 
ewelad to musiałaś super wyglądać z takim długim krętym rudym włosem:-)Oczywiście nie żebyś teraz super nie wyglądała;-) Mam szamponik z tej firmy, kupię jutro ten olejek bo nie widzę wyczesywania tego:no: Mam nadzieję że nic Lilii nie bierze!

agatha M obiecał że mi się w firmę wtrącał nie będzie więc się tak będę rządzić że czas na bb znajdę:-D Wczoraj właśnie i dziś tak smaruję oliwką ale coś nie rusza, tak z lekka tylko więc kupię ten olejek bo nie wiem jak toto wyczesać z tych kłaczków:-p

louise gratki dla Stasia półroczniaka:-) Nasza najpierw się bawi chwilę siedząc trzymana pod paszki a myję na leżąco. My też właśnie szczepienie za tydzień więc musimy się wykurować.
 
Ewcik Dżaga miała 3100 przy ur, a teraz ma 6 miesięcy i tydzień i 6800, czyli przez ponad pół roku przybrała 3700...z czego 700 przez ostatnie 2 miesiące.
 
louise a niestety jeszcze kasłamy:-(

ewcik to Nadia też tyle od 29.11 wg. domowej wagi:baffled: Zbadajcie kochana pewnie nic poważnego ale co by to nie było coś się zaradzi wtedy na pewno:sorry:współczuję nauki:-p
 
reklama
witam się popołudniową porą:-)

byliśmy wczoraj na kontroli no i nie za ciekawie:baffled: Marcepan przybrał od 23 listopada tylko 30 dkg, waży 7500, lekarka powiedziała, że ma niedowagę:baffled: poza tym w końcu Marcelek rozpłakał się w jej obecności i się zdziwiła, mówi, ze to nie płacz, tylko krzyk, jakby go coś bolało ( a jak mówiłam to kilka m-cy temu, to nikt mnie nie słuchał:no:). W związku z tym, a także tą niedowagą i zaparciami dostaliśmy skierowanie na cały pakiet badań (krew, mocz, transaminazy, Tsh), no i USG j. brzusznej. Na badania idziemy jutro, a na usg w poniedziałek. co ciekawe, jak dzwoniłam się umówić do szpitala na to usg, to Pani umówiła nas na 11-12 i - tu uwaga- mówi, ze dziecko ma być na czczo:-D jakaś śmieszna chyba..

poza tym w weekend mam zjazd na studiach i na samą myśl niedobrze mi się robi:no:

Ewcik, u nas podobnie - niby Radek waży 8500, ale w ostatnim miesiącu przybrał tylko 70 g (czyli praktycznie nie przybrał - 70 g to może być pełen pęcherz) i też pediatra kazała "dokarmiać" - bo to nie chodzi o to, ile waży, ale w którym centylu jest od urodzenia i żeby wg tego centyla przybierał. Mogą być wahania, ale nie drastyczne. Bo przecież dziecko, które waży obecnie 8500 nie może schudnąć do 6800, albo nie przybierać aż go dogonią rówieśnicy :(
 
Do góry