reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hello
Dzisiaj cały dzień w domu, wieczór sobotni tez w domu już mi się nudzą takie weekendy!!!! gdzie te imprezy do rana, wypady, biby ahhhhhh....
Ugotowałam dzisiaj 1 łyżeczkę kaszki manny ekspresowej i wyszło mi z tego z 10 łyżeczek i zapodałam 1 Franiowi do zupki w ramach tej ekspozycji ale średnio mi się to widzi..
tiffi - taras to rewelacja, ja Franka na ogródek wystawiam opatulonego i śpi po 2 h a jak nie wystawie to w domu góra 10 minut.
jedyneczka - Franio dzisiaj taki maruda trochę ale pospał na dworze 2 godzinki chyba jest ok zaraz pójdzie spać teraz tata go kąpie.
mysza - a ja lubię ten program ale zapomniałam dzisiaj oglądać podobał mi się odcinek o "horolnej" czy jakoś tak
muszę chwilowo kończyć by nakarmić i położyć spać mojego małego terroryste ..
 
reklama
Witam się wieczorkiem :happy2:

ewelad właśnie mnie przed chwilą też wcięło posta od rana produkowałam się i dupa w szafie :wściekła/y: Sofa superowa ale u mnie to lipa bo mam strasznie mało miejsca więc trochę ograniczona jestem.

agatha moja Ala też jeszcze nic prócz cyca nie próbowała i też od połowy grudnia mam zamiar podawać warzywka ale zainteresowałaś mnie tym kleikiem ryżowym. Jak będziesz go podawała tzn z czym? :happy2: M oczywiście miałam ochote udusić ale w sumie najpierw zajęłam sie Alą a jak już ją uspokoiłam i zaczęła się uśmiechać i gadać to mi nerwy przeszły i mu się upiekło ;-)

jedyneczka przechlapane z tym piecem, i na dodatek twój M ciągle pracuje nieprzyjemna sprawa tak łazić samej do piwnicy w nocy. Dobrze że psinke będziesz miała przy sobie to zawsze raźniej.

dzamena
ciężka srawa z tym żłobkiem, dla Maksia na pewno będzie lepiej jak zostanie z koleżanką myślę że warto zaryzykować.

Przykro mi, ale więcej na tą chwilę nie pamiętam wkurzająca sprawa jak tak wetnie wypociny całego dnia
 
agatha jak byłam chora to lekarz kazał mi brać apap 2x1 tabletce i dał krople do nosa.
kropa zadowolona jesteś z pościeli i wkładów ferreti? bo z tego co zrozumiłam masz jedno i drugie. Kropa światełka tak samo wyglądają jak rok temu? Czy zmienili dekorację?
kama dziekuję za informację, ale informuj mnie na bierząco, czyli idzie do nas odwilż :-). U nas dziś cały dzień padał śnieg. Moja mama też zamówiła chodzik, ale taki co się pcha. Wózek do nauki chodzenia w Tchibo
ewelad z koleżanką? ja bym mu dała koleżankę :-D
mysza pociesz się, że Ty masz teściów raz na kilka miesięcy a ja mam na codzień. Teraz to żałuję, że się zgodziłam mieszkać u M.

Dzis byłam u koleżanki na urodzinach. Kupiłam jej tusz do rzęs i wykupiłam manicure na gruponie. Jutro chciałam pojechać do supermarketu, ale przeraża mnie stanie w tych kolejkach, a prezentów nie mam.
Dziś teściowa po raz kolejny mnie dobiła. Zapytała się czy kupujemy sobie prezenty na Święta, bo ona to nie ma czasu jeździć i kupować, więc powiedziałam jej, żeby nic mi nie kupowała, wystarczy, że Andrzejkowi kupi. Teraz nie ma wyjścia musi pojechać i coś kupić. Strasznie się skrzywiła jak jej tak odpowiedziałam.
 
Hej hej
U nas pada śnieg z deszcze ,więc chyba znowu odpuscimy spacer
Ja w piatek poszalałam z koleżanką i wczoraj ledwo żylam-oj glowa bolała!!!!!!!!!!!!!!!
Julka coś mi dzisiaj kicha ,mam nadzieje,że jej katar nie wraca-inhalacje pomagają póki co i już tak nie charczy.
Idę się doprowadzić do porządku.....
 
hejka:-)

my samotne znowu-będzie nam tatuś musiał to baaaaaaaardzo wynagrodzić:-) póki co nie pada, więc planujemy spacer

madzik znam ten ból, kiedy człowieka poniesie fantazja:-D ostatnio staram się o umiar:-)
agatka u nas podobnie- teściowa stwierziła, że nie robimy sobie prezentów, bo to tyle zachodu i kłopotu-no rzeczywiście, bo jest nas całe 4 osoby, a dla mnie to ważna tradycja, więc już w ogóle mi się odechciało tej Wigilii

miłego dzionka!!!
 
reklama
Do góry