reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ashika no dobrze skoro tak prosisz to chwilowo twojego dupala oszczedze:-)
louiska wody to odchodza połowie ciezarnych i moze byc tak ze nawet sie nie dowiesz jak to jest,ja przy pierwszej miałam przebijany pechez a przy drugim odeszły,ciekawe jak teraz,ja miałam w tej ciazy tylko raz wr robione
arlecia nie byłam u lekarza bo jak mam isc w to stado starych konewek to juz wole leczyc sie sama
kasik avatarek przepiekny,dla Was tez duzo zdrówka ,oj jak ja ci zazdroszcze:tak:
ashika mnie sie lewatywa kojazy nie z wymiotami z wielka kupa,która notabene moje dziecie włsnie zrobiło do nocnika,on widac tez ma gdzies ze matka chora i musi sie podniesc;-)
a tak na powaznie to lewatywa nie boli ,ja zaraz jak tylko wjade na porodówke bede wołac o nia bo nie chce wstydu a tak by pewnie było.miałam robiona za kazdym razem i moze do przyjemnych nie nalezy ale cociaz mam komfort psychiczny ze nie bedzie kaki przy partych:tak:
u nas tez dzis leje wiec pogoda nie nastraja optymistycznie,na nic weny nie ma,a miałam isc dzis zapłacic za to posrane przedszkole do którego i tak juz małego nie puszczam ,i tylko full kasy oddam za free
 
reklama
Witam :happy2:
tydzien temu o tej porze bylam juz na sali operacyjnej ...cala roztrzesiona razem z M ..czy maly urodzi sie zdrowiutki tylko to mi w glowie bylo i byle by jak najszybciej go wyjeli i powiedziali ,ze jest wszystko dobrze !!!
A tu juz tydzien minol :-)Jak fajnie :-)

Kurcze ciagle mam jakies obawy ...bo moje dziecko spi,je ,walnie kupe ,uleje ...
w nocy budzi sie dwa razy na cycanko ,odbije mu sie i dalej w kime ...
Czy to normalne ze on tak najczesciej to spi ,je ..ja ja jakos sie boje nie wiem czemu ..takie spokojne dziecko by mi sie trafilo ?:eek:boje sie czy wszystko jest okey bo z pierwszym to ja nie wiedzialam kiedy jest dzien ,noc ..i wogle co sie dzieje na swiecie :no:darl sie od poczatku w dzien w nocy ..ciagle na rekac ..dlatego sie zastanawiam czy wszystko jest ok ...Lezy sobie teraz maly juz 30 min .po cycaniu oglada sobie dookola i nie placze :eek:
Boje sie ,ze jest taki spokojny to za kilka dni moze zaczac dacac tak popalic ...ehhh
Nie wiem no ,jakos wewnetrznie czuje niepokoj :confused:
 
Witam :happy2:
tydzien temu o tej porze bylam juz na sali operacyjnej ...cala roztrzesiona razem z M ..czy maly urodzi sie zdrowiutki tylko to mi w glowie bylo i byle by jak najszybciej go wyjeli i powiedziali ,ze jest wszystko dobrze !!!
A tu juz tydzien minol :-)Jak fajnie :-)

Kurcze ciagle mam jakies obawy ...bo moje dziecko spi,je ,walnie kupe ,uleje ...
w nocy budzi sie dwa razy na cycanko ,odbije mu sie i dalej w kime ...
Czy to normalne ze on tak najczesciej to spi ,je ..ja ja jakos sie boje nie wiem czemu ..takie spokojne dziecko by mi sie trafilo ?:eek:boje sie czy wszystko jest okey bo z pierwszym to ja nie wiedzialam kiedy jest dzien ,noc ..i wogle co sie dzieje na swiecie :no:darl sie od poczatku w dzien w nocy ..ciagle na rekac ..dlatego sie zastanawiam czy wszystko jest ok ...Lezy sobie teraz maly juz 30 min .po cycaniu oglada sobie dookola i nie placze :eek:
Boje sie ,ze jest taki spokojny to za kilka dni moze zaczac dacac tak popalic ...ehhh
Nie wiem no ,jakos wewnetrznie czuje niepokoj :confused:


Kacper też był grzeczniutki na początku, bardzo dużo spał, budził jedynie na cycanie. Nawet w kąpieli nie płakał... do czasu... jak miał trzy tygodnie zaczęły się kolki, na szczeście tylko w dzien :)
 
Kacper też był grzeczniutki na początku, bardzo dużo spał, budził jedynie na cycanie. Nawet w kąpieli nie płakał... do czasu... jak miał trzy tygodnie zaczęły się kolki, na szczeście tylko w dzien :)

Aha czyli to normalne ,ze ciagle spi ,je ...:happy2:
wlasnie boje sie czy to nie "cisza przed burza " ...:confused:
Bo starszak moj na 3-cia dobre mial juz kolki i sie jazda zaczela ...
 
witam się :)
śledzę Was już tu od samego rana, ale nie mam weny na pisanie...
Za oknem listopad, całą noc lało, teraz zimno, szaro i wieje, brr...
Nie spałam przez pół nocy, bo śniły mi się takie wielkie pierogi z jagodami polane śmietanką. I one tak ładnie się do mnie uśmiechały, wołały mnie ;-) i się budziłam głodna i zaśliniona co chwila :-D Za tydzień teściowa przyjeżdża, więc mam wielką nadzieję, że mój sen się ziści :rofl2:
 
Vanilka, jeśli dziecko jest "przymulone, to mogą być oznaki wysokiej bilirubiny (przy czym dziecko nie musi być żółte). Nas przestrzegali na SR, żeby uważać na to, bo właśnie w kilka dni po porodzie dziecko powinno już trochę mniej spać i być coraz bardziej aktywne. Tylko sama musisz ocenić, czy jest bardzo mało aktywny, czy tylko grzeczny. Poziom bilirubiny zawsze można dla spokoju zrobić...
 
dzamena mnie sie nie lewatywa a olej rycynowy kojarzy z wymiotami :-D chyba ze w poscie cos pomieszalam co nei byloby dziwne skoro czuje sie jakby mi maluch nie na pecherz uciskal a na mozg :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bo lewatywa to nie ma sie z czym kojarzyc :-)

Milego dzionka wszystkim i udanych dni musze sie zabrac do jakiejs pracy
 
Vanilka, jeśli dziecko jest "przymulone, to mogą być oznaki wysokiej bilirubiny (przy czym dziecko nie musi być żółte). Nas przestrzegali na SR, żeby uważać na to, bo właśnie w kilka dni po porodzie dziecko powinno już trochę mniej spać i być coraz bardziej aktywne. Tylko sama musisz ocenić, czy jest bardzo mało aktywny, czy tylko grzeczny. Poziom bilirubiny zawsze można dla spokoju zrobić...
nie no napewno jest bardziej aktywny jak jeszcze kilka dni temu .No nic poprostu trzeba osberwowac i nie wkrecac nic sobie .
Polozna odwiedzi porozmawiam :)
 
reklama
Do góry