reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej dziewczynki z rana:-)

Nie uwierzycie, ale siedzę dzisiaj w domku sobie:shocked2::shocked2: tzn popracuję ale przy lapku tylko, więc nie muszę jechać:-)

Dzamena, ja słyszałam, ze te butle dr. Brown (czy jakoś tak) są naprawdę ok.

Tetina i Dzamena
, ja jednak Pabianice, ale ciekawa jestem Waszych opinii z Madurowicza. Majkę rodziłam w MP

Mysza
, ja nie kupuję, żadnych butelek i mleka, w razie co to są nawet nocne apteki to M wygnam, w końcu nie mamy komuny. A upieram się przy cycu i będę wytrwała, muszę schudnąć:-)

VAnillka
, ja na początku dokładnie taką dietę miałam jak Dzamena, powoli sobie wprowadzałam rzeczy, a zaczynałam od chudego mięsa gotowanego lub pieczonego, ryżu, marchwii, chudych wędlin itd i stopniowo potem już wszystko jadłam. Typowych kolek nie mieliśmy, raczej takie pojedyncze wieczory z bolącym brzuszkiem. Do końca karmienia nie piłam gazowanego, alkoholu i takich bardzo ciężkostrawnych typu grzyby itd

Jedyneczka, ja jestem strasznie ciekawa co mi gin powie, ale w nocy nie mogłam spać i tak rozmyślałam, żeby przypadkiem przez ten fenoterol i krążek nie okazało się, że w 43 tc urodzę albo dalej:-(

Dziewczyny, gdzie kupujecie Sab Simplex??????? Na allegro nie mogę znaleźć, a to jest rzecz, którą wolę mieć w domu, bo ja będę spokojniejsza...
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie

ale sie wreszcie wyspałam :tak:
i od razu dzień jakoś inaczej wygląda...:-)

dziś jedziemy do kumpeli która ma malutkiego synka ur.sie dwa tyg temu.
zaprosili nas na kawę.
musze jeszcze coś kupić dla małego Michałka -bo nic dla niego nie mam.

jeśli chodzi o SAB SIMPLEX-to moja kumpela miała załatwiane z Niemiec przez swoją koleżankę
a czy u nas można gdzieś dostać -to nie wiem????

idę trochę poczytać
i zjeść sniadanko.

MIŁEGO DNIA MAMUŚKI.:tak:;-):-)
 
Witam i ja!

Powiem wam, ze wczoraj wieczorem miałam regularne skurcze co 10 min. i już chciałam się wybierać do szpitala, poszłam pod prysznic i dupa blada- zrobiły się nie regularne i noc jakoś przetrwałam w domu...w nocy też były ale niestety już nie co 10 min:-( no i dziś od rana też czuje, ze są no ale zobaczymy czy coś się rozkręci z tego- pewnie nie :no: ale bolą mnie tez strasznie pachwiny tak jak Ciebie louisie normalnie nie mogę uchodzić :szok: no nic zobzczymy...a tak bym już chciała...aha a co do bepantenu to ja mam maść :-) taką właśnie w tubce.madzik fajnie, ze jesteście w domku i ze dobrze się czujecie! a mała w nocy spała dużo? i jeśli mogę zapytać- to jaki elektryczny laktator zamówiłaś? ehh tak fajnie się was czyta rozpakowane mamuśki...maruśka cieszę się ze u was też ok- a karmienie to mnie przeraża- więc jestem dla was wszystkich karmiących dziewczyn pełna podziwu :tak:
 
Cześć Kochane!!
Poczytałam Was troszkę i teraz biorę się za prasowanie. Najpierw koszule M, bo potem jeszcze dzidziusiowe rzeczy. Muszę pajacyki dokupić, bo mam malutko.
Maruśka Madzik Vanilka strasznie Wam zazdroszczę. Jak źle pójdzie, to ja mogę się miesiąc kulać i nie wiem, jak ja to wytrzymam.
Sab Simplex można w jakimś sklepie internetowym kupić.:tak:
Luise masz jeszcze tyle do zrobienia/załatwienia, że Stasinek musi poczekać:-)
 
czesc dziewczyny:-)dzisiaj to ja poprosze o trzymanie kciukow za mnie...o 10.45 mam termin u gina i jak do tej pory, to nic niezwyklego sie u mnie nie dzialo, ale dzisiaj dostalam takiego silnego bolu brzucha ze z lozka nie umialam zejsc...moj maz juz myslal, ze zaczynam rodzic, tak stekalam:sorry:dziwny ten bol, bo tylko z prawej strony i gdybym go miala opisac, to jakby bardzo silne zakwasy, albo taki okropny skurcz, ale wlasnie tylko z prawej strony....mialyscie kiedys cos podobnego?mnie to troche niepokoi i ruchow niewiele dzis czuje:-(jeny!zeby wszystko bylo ok:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez sie witam :tak:
w sumie to od 6 nie spie bo tygrys glodny :-Di tak kurde wisial na cycu godzine potem juz odlot mial klade go i znowu chce cyca i dopiero usnol :sorry:
Mam nadzieje,ze pospi sobie choc z 1-2 h bo ja musze ogarnac sie z sprawach lazienkowych :tak:
Ale za to w nocy ostatnie karmienie bylo o 23 i tak nastepne dopiero o 3 i potem o 6 wiec prosze najswietszych wszystkich jakich tylko mamy zeby tak pieknie nocki przesypial ;-)no zobaczymy co przyniosa kolejne dni ..:eek:

maruska wiem kochana co czujesz bo ja tez mialam jazde z cyckami ,mlekiem i wogle ..i racja u mnie tez swiat tymczasowo przewrocil sie do gory nogami ,mam wrazenie ze ciagle tylko karmie ,odbijam ,przewijam i tak caly moj dzien wyglada...:sorry:na spokojnie podchodz do karmienia bo jak sie nie uda to jest zawsze mleko !!!nie patrz na presje czy opinie ludzi ..dajesz sobie miesiac i spoko ..nie wyjdzie trudno nie zameczaj siebie i malego =tego Wam zycze :tak:

madzik bola Cie bo zle przystawiasz napewno ...masz to samo co ja mialam zapewne ..spacerek zalezy od pogody bo u nas lato wiec ja wczoraj ubralam nalego odpowiednio <mam nadzieje haha>i poszlam do parku i 3 h bylismy:sorry:tylko ze wiesz tutaj to normalka ze dzieciak sie rodzi i odrazu z nim smigasz jak pogoda ok ..sama polozna mi mowila ze moge smialo isc bo jest lato...
ja tez na spacer poszlam ze szwami :-Dsmialam sie sama z siebie ...ciesze sie ,ze dobrze sie czujesz :tak:

dziekuje za rady dziewczyny co do jedzenia podczas karmienia ..cholera ja to bym tyleeeeeeeeeeeee teraz zjadla !!i coli mi sie chce :-p
aaa pamietacie moja jazda na domestos na ostatnie dni przed cc...teraz jak wacham to mi nie podchodzi :-D:-D

agatha sab simplex zakupisz w aptekach internetowych napewno w pl ..wpisz w google wyjdzie Ci napewno .

dziewczyny ja tez jestem zawiedziona !!!!!!!!!!tak wchodze tutaj z nadzieje ze cos sie dzieje i du..pa ;-)ja chce juz dzieciaczki inne powitac i wogle zebyscie mialy juz to z glowy,porody itd...pogadac o cycaniu ,kupkach :-D
wiec marsz na porodowke!!!!
uciekam puki dwojka kima do lazienki bo goraco a ja smierdziec nie chce ;-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja już po badaniu krwi wyniki jutro to już chyba ostatnie.
A za chwile śmigam z koleżanką na ploty i szarlotkę na ciepło mniam
Może dokupię pare brakujących rzeczy
Miłego dnia!!!!


 
kur......a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no calego posta mi wcielo....
a wiecie jakie ja pisze...to godzina wypocin i klikania. nie mam sily od nowa :zawstydzona/y: wciznelam sobie zamiast strzalki przewijania w dol to jakis chyba w bok bo mi wstecz dalo i wszystko zniklo :no: jestem obrazona na tego laptopa i na bb za to ze jak potem dawalam w przod to sie nie pojawil z powrotem ten post.

wiec napisze tym razem ogolnie-wybaczcie. dzieki za pocieszenie. dzis juz lepiej z humorem ale i tak dol. to jeszcze tyle lezenia...

sab simplex:

SAB SIMPLEX KOLKA-SAB SIMPLEX-LEK DLA DZIECI.Dawkowanie Obchod,Prodej,Inzerty zdarma

tylko w tym jednym miejscu znalazlam ale nie wiem co to i nic nie zamawialam wiec nie sprawdzone-lepiej chyba poprosic kogos znajomego zeby wyslal/przywiozl.

ide sie umyc moze ochlone z tych nerwow-o ile dojde do lazienki bo bola te pachwiny bardzo-juz w rozkroku prawie chodze :eek: atabe czytam ze ty tez biedna masz to samo...

vanilka
cierpliwosci-to dopiero czerwiec a my lipcowki, wiec w lipcu sobie faktycznie o tych kupkach i zupkach pogadamy ;-) :-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja tez jestem zawiedziona !!!!!!!!!!tak wchodze tutaj z nadzieje ze cos sie dzieje i du..pa ;-)ja chce juz dzieciaczki inne powitac i wogle zebyscie mialy juz to z glowy,porody itd...pogadac o cycaniu ,kupkach :-D
wiec marsz na porodowke!!!!

kochana bardzo bym chciała dać Ci rozrywkę w postaci posta, ze już rodze:-D ale kurna uparte te nasze dzidziole nooo!!

atabe ooo, coś czuję, że lada moment do szpitala pojedziesz:tak:
 
reklama
hello:)
wstalam i zastanawiam sie co tu dzisiaj robic,bo na tylku to ja usiedziec nie umie,tym bardziej ze M pracuje od 6- 21 wiec strasznie dlugi dzien przede mna.

maruska powodzenia w cycaniu.
madzik nie ma to jak w domu co?co do spacerow to ja niestety nie pomoge bo tez w tym temacie zielona jestem,polozna mi tylko gadala ze jak jest cieplo na dworze to niekoniecznie musimy werandowac,mozna od razu na godzinke na spacerek.
maruska,madzik wy nam zazdroscicie dlugiego spania a my wam dzieciaczkow przy cycu.zanim my urodzimy wy juz bedziecie mialy pieknie zorganizowany harmonogram dnia.aj jeszcze troszke...szkoda ze ja do tych strasznie niecierpliwych naleze:zawstydzona/y:
ania pestka ubawilas mnie strasznie,nie dosc ze aktorka to jeszcze piekna:laugh2:
a co to u ciebie za smutasy akysz a kysz od naszej anki!!
louise widzisz masz jeszcze tyle rzeczy do pozalatwiania ze Stasiek to wyjscia nie ma musi w brzuchu jeszcze troche posiedziec.
atabe u ciebie przynajmniej cos sie dzieje,mnie nie dolega nic od kilku dni,normalnie gory moglabym przenosic.Majka posiedzi jeszcze u mnie z 3 tyg. upasie sie do 5kg ciekawe jak ja na ten swiat wypluje:eek:
iwusia kciuki zacisniete.
vanilka oj ajk bym chciala juz miec to za soba ale co z tego ze z mojej cory taki uparciuch!!!coz poczekamy do lipca.


a ja znowu jakis beznadziejny humor mam,postawie sobie lustro i bede do niego gadac zeby mi sie nie nudzilo albo sciagne ubrania i bede ich pilnowac.
do tego co chwile telefony i smsmy czy juz urodzilam,co ci ludzie ode mnie chca,termin mam na lipca:wściekła/y:
aaa i te wszystkie przyspieszacze to jedna wielka bujda,babcine zabobony,chyba ze mnie nic ruszyc nie chce!!!
ide pod prysznic-moja jedyna dzisiejsza rozrywka:shocked2:
 
Do góry