reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
witajcie witajcie Dziewczyny :)
i ja chętnie dołączę do grona lipcówek :) teraz leci 8 tydzień, termin mam na 10.07.2010r. Byliśmy z mężem ostatnio na usg i widzieliśmy małe bijące serduszko :) to nasze pierwsze maleństwo i jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo udało nam się zaraz po ślubie choć staraliśmy się już ponad pół roku.
 
Witam dziewczyny
Nie było mnie troche bo na weekendzie na studiach byłam. Niestety mdłości mam ale kibelka nie było, nadal częsciej chodze siku. I najchetniej bym spała caly dzień i nic mi sie niechce. I mam ochote na lody z mrożonych truskawek albo wiśni. Ja dopiero wizyta za tydzień, już się nie moge doczekać.Ja miałam robione usg brzuszne i przy pierwszej ciązy i teraz tez. I tak myśle że będzie druga dziewczynka.
 
justyś1 witaj wsrod lipcoweczek:-)Witam tym serdeczniej,ze podobnie jak ja jestes z Krakowa:tak:To twoja pierwsza dzidzia?Jak przechodzisz ciaze?

lena aa fajnie,ze do nas dolaczylas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gaja 86 szczerze to nawet nie wiedzialam,ze w tak wczesnej ciazy mozna robic badanie przez powloki brzuszne:szok:.Jednak zacofana jestem.Ja mam na razie przezpochwowe i w pierwszych tygodniach w poprzednich ciazach tez robione mialam tylko takie.:tak:
 
justyś1 witaj wsrod lipcoweczek:-)Witam tym serdeczniej,ze podobnie jak ja jestes z Krakowa:tak:To twoja pierwsza dzidzia?Jak przechodzisz ciaze?

lena aa fajnie,ze do nas dolaczylas.

To moja pierwsza ciąża, a tak dokładnie to wpadka bo mam dopiero 16 lat. Narazie wszystko jest Ok, ale jutro idę na badania, mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 
Witam wszytskie przyszłe lipcowe mamy:-):-):-)

Termin mam na razie na 29/06 ale o tydzień później z usg i moich własnych wyliczeń więc raczej na pewno lipiec. ;-)
Jestem już mamą 1,5 rocznej Marysi.
Na razie poza typowymi objawami wszystko OK choć brzuszek juz mi widać i nie wiem czy długo to jeszcze da się w pracy ukrywać. Na szczęście na świeżo pamiętam jak szybko mdłości, ospałość i zmęczenie mijają z dnia na dzień;-);-);-) i tego dnia nie mogę się już doczekać,

Wyniki i badania OK. Czekamy na to najważniejsze usg po 12 tygodniu.

Pozdrawiam wszystkie mamy zwłaszcze te pierwsze i te bardzo młode!!!
 
reklama
Witam wszystkie nowe lipcóweczki :-)
Emih kiedys pisala o obnizonej sprawnosci intelektualnej;-)Chociaz to chyba bardziej roztargnienie.Ja dzis pojechalam z mezem na stacje benzynowa.On poszedl do sklepu, a ja mialam zatankowac.Noi zatankowalam tylko zamiast oleju napedowego do silnika diesel wlalam 40 litrow benzyny:wściekła/y:Moj biedny M musial wszystko spuszczac,zeby silnika nie zniszczyc.Strata ponad 170zl.
Myslalam,ze mnie zamorduje,ale nie bylo tak zle;-)To wlasnie uroki ciazy;-)
NIE- ZAZ-DROSZ-CZE!!! ;-);-);-)

Nie wiem jak u was kochane, ale mój brzuszek jednak postanowił rosnąć i piersi też ruszyły z dnia na dzień :cool2: I dziś pierwszy dzień bez strasznych mdłości? Koniec? czy tylko taka przerwa w "rozrywce"? :wściekła/y:

Jeśli chodzi o dziecinkę i ciążę... Faktycznie, na kolejne dziecko czeka się inaczej, więcej spokoju w duszy, choć zna się ciemne strony pierwszych miesięcy, ale może właśnie dlatego, że się je zna... Niby kolejne dziecko jest przeciwnością wcześniejszgo, więc liczę na to że dzidzia w brzuszku da mi mniej popalić niż Kasiunia- tego co się działo- w najmądrzejszych książkach nie opisywali ;-):tak:

Gaja- jak się nie obrazisz- wpisałam twoje przeczucia co do dziewczynki na stronie płci.
 
Ostatnia edycja:
Do góry