reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Moj wózeczek :)
 

Załączniki

  • image-2.jpg
    image-2.jpg
    226,3 KB · Wyświetleń: 121
  • image-3.jpg
    image-3.jpg
    210,8 KB · Wyświetleń: 113
  • image.jpg
    image.jpg
    161,9 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Udane zakupy jak widzę :)

Cały dzień biegaliśmy po sklepach. Byłam w jedym dziecięcym, ale nie znalazłam nic ciekawego, a z drugiego wypłoszyły nas kosmiczne ceny, choć ubranka były śliczne i dobre gatunkowo :(

Ostatecznie wróciłam z zakupionym wykrojem Burdy na takie spodenki, bluzeczke i czapeczke i coś spróbuje sama zmontować :)

Teraz czekam na pakę od bratowej z rzeczami dla małego.
 
Dziewczyny a któraś mogłaby nadpisać opinie lub spostrzeżenia na temat tego wózka TAKO moonlight Carbon? Oczywiscie jesli takowe macie. Bardzo by mi to pomogło. Czułabym sie pewniej :)
 
Iwona 7510 - śliczny!! Mnie się właśnie takie podobają, to koła 12? Jaka to firma? Gdzie kupiłaś?? Ciężki?? Ma siatkę w budzie?? Regulowane oparcie w gondoli??
Daria, wózka nie znam.

Mnie się podobają retro, najbardziej chyba Navington Caravel, ale nówka droga. Bebetto Fabio ma drugie miejsce w rankingu, ale opinie o spacerówce nie za fajne. No i jeszcze jest Tako Dalga, pierwsze miejsce w rankingu z roku 2015.
 
Lila, to to jest emmaljunga, one też tanie nie są ale używane dalej wyglądają jak nowe i są niezniszczalne. Ma moskitierę wyciągana z budy a z tylu budy okienko otwierane ( jak sie otworzy jest siateczka). Gondola ma regulowane oparcie. Nie wiem ile wazy ale ja nie musze go nigdzie wnosić wiec nie miało to dla mnie znaczenia. Miałam taki tylko inny model dla starszej córki i mimo ze nie jest najlżejszy to pcha się go dużo lepiej niż lekkie wózki z obrotowymi kołami. Każdy ma inne wymagania od wózka ale dla mnie to wózek idealny ( a jednak ja wozkomsniaczka przy 3 dzieci juz trochę wózków sprawdziłam). :)
Oczywiście jest do niego spacerówka ale już nie wyciągałam z kartonu.
 
Iwona7510 wózek cudo:)i co najważniejsze my mamy tez Emmę z 2012 roku po naszym ksieciuniu,tyle ze inny model Nitro City właśnie z obrotowymi kołkami z przodu i w kolorze czerwonym:)jestesmy super zadowoleni w spacerówkę to on nawet teraz by sie zmieścił;)lekki,zwrotny,fajny wygląd i ponadczasowy:)Polecam jak najbardziej,mnie to sie osobiście te wszystkie Adamexy etc nie podobają,no ale każdy ma prawo swojego gustu i wyboru;)my stawiamy na funkcjonalność,lekkość,wygodę i ponadczasowość:)no i z jakiego materiału jest wykonany,a w przypadku emmy to wiadomo szwedzka jakość a nie jakiś chiński szajs,nie chcieliśmy wózka na 3 miesiace do zepsucia tylko dla 2 dzieci,a podejrzewam,ze jak Mała wyrośnie to go jeszcze dobrze sprzedamy;)
 
reklama
Venice, a gdzie zamawiałaś stanik i jaki model?

Ja zamówiłam taki, ale nie trafiłam z rozmiarem. Według pomiarów miał być dobry, a tu za mały :) Nie doceniłam swojego biustu :p

A zastanawialam sie nad tym alles mama kelly czy Go nie kupic ale ostatecznie wzielam alles mama care 75H mam nadzieje ze bedzie dobry.
Ogólnie fajny ten Twój co wybrałaś?
 
Do góry