reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Oglądałam dziś na żywo w sklepie wózek camarelo sirion. Jest piękny, lekko sie prowadzi, jest duży, wysoki. No jak dla mnie idealny.
 
reklama
c59390571aa758d0894a93c447d92535.jpg
no teraz wiem juz wszystko kochana hehehhe
 
Ja już wyszłam z tzw obiegu wózkowego.Powiedzcie na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze?
 
A ja mam pytanie o kocyki minky, które chyba Venicee polecała - orientujecie się skąd takie rozbieżności w cenach? Na allegro da się kupić kocyk za 49zł, ale są też takie za ponad stówkę. Analogiczny rozrzut jest przy kocykach z wypełnieniem Na co zwracać uwagę i ile realnie powinien kosztować taki, który nie jest super-designerski i projektowany przez Annę Muchę czy Magdalenę Różdżkę, ale się nie rozejdzie po pierwszym praniu?
 
reklama
Do góry