reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

my daliśmy 380 zł za ten fotelik w sklepie, ale u nas tak wyszło przy wyliczeniu bo braliśmy z wóżkiem, więc normalnie napewqno więcej by wyszedł. Ja mam kolor szary :)
no to bardzo tanio płaciłaś,u mnie w sklepach najtaniej 450zł jak się kupuje z wózkiem tak jak piszesz,na allegro 550 kosztują,a ja jeszcze tą baze do tego potrzebowałam to razem i tak mi ponad 600zł wyszło;-)
 
reklama
dziewczyny przepraszam, ze zmieniam temat ale podpowiedzcie mi prosze czy bedziecie uzywaly jakiegos krem z filtrem do twarzy malucha? ja pomyslalam,ze kupie ale Pani w aptece (wUK) powiedziala, ze jedyne jakie sa to te zwykle filter 50 ktore kupuje sie z Nivea lub Garnier dla kazdego dziecka, to prawda?
 
Julka za cabriofix 380 zł ? A to na pewno cabriofix a nie city? Jesli tak to mega tanio udało Ci się kupić.
Dariazgr, ja nie zamierzam używać żadnego kremu, malucha tez na słońce nie będę wystawiać. Chyba ze krem okazałby sie niezbędnie potrzebny to wtedy pomyśle nad jakimś.
 
nie mowie, ze bede wystawiala ja na slonce specjalnie ale nawet idac ulica i majac slonce za soba moze sie opalic buzka a jest przeciez taka delikatna
 
Odebralismy dzisiaj wózeczek i łóżeczko:)
Jestem bardzo zadowolona, łóżeczko porządne, wózek się bardzo łatwo składa, rozkłada, zdejmuje elementy. Zaskoczyło mnie, że ma składaną rączkę (bardzo fajnie) i jest pompka do kół;)))
Sorki za bałagan, ale po złożeniu go z powrotem spakowaliśmy i porządki potem ;)
Wózek w rzeczywistości jest o ton ciemniejszy, zdjęcie jakoś jasne wyszło.

I wiecie zastanawiam się teraz na takim materacem, bo kokos może uczulać dziecię, a ten oglądałam i twardość mi pasuje(jedna strona dla noworodka, druga dla starszego dziecka.

Alvi Cell Active
cellactive1.jpg


Lider na rynku ...

- dwuwarstwowy wkład materaca wykonany z wysokiej klasy pianki CELLFLEX połączonej z pianką „Kaltschaum”,
- pionowe kanaliki wentylacyjne ułatwiają odprowadzanie CO2 z powierzchni materaca,
- brzegi materaca wykonane z pianki twardej , w celu zabezpieczenia dziecka przed wsunięciem się między szczebelki łóżeczka.

Strona materaca przeznaczona dla niemowlaka:
- wysokogatunkowa pianka CELLFLEX, powierzchnia przeznaczona do leżenia posiada strukturę „jeża”, co powoduje, że pianka CELLFLEX ma wyższy współczynnik punktowej elastyczności i cyrkulacji powietrza z porównaniu ze standardowymi piankami.


No i jeszcze fotelik ;)
Taki w końcu kolor zamówiłam ;)))

kiddyzebra.jpg
 

Załączniki

  • 13249393_1186106601421695_279755637_n.jpg
    13249393_1186106601421695_279755637_n.jpg
    85,1 KB · Wyświetleń: 130
  • 13245986_1186106278088394_1685245797_n.jpg
    13245986_1186106278088394_1685245797_n.jpg
    74,4 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry