reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

no ja o adamex mam takie sobie zdanie..moze i wyglad wozka jest fajny ale kurcze widzialam na zywo jak on wyglada po jakims czasie..moja kolezanka musiala na 2 ciaze kupic nowy bo ten to po prostu sie rozlecial...w sumie tylko spacerowala...wiec nie wiem mi sie podobaly adamexy ale jakos sie juz wyleczylam z tych wozkow po rozmowie z panem ze sklepu megaaa mi pomogl w wyborze:)
 
reklama
Hej dziewczyny ;) pracuje a w sumie pracowałam bo przebywam na zwolnieniu obecnie ;) w sklepie z wózkami i akcesoriami dla dzieci ;) jesli chodzi o xlandery to szczerze nie warte swojej ceny, czesto wracają na reklamacje - napewno plusem jest to ze serwis działa błyskawicznie i raczej z korzyścią dla klienta.

Z polskich wózków typu adamex, riko, tako itd, moge polecić z czystym sumieniem Jedo model Fyn. Ogolnie wszystkie polskie wózki produkowane sa w fabryce w Częstochowie i sa tej samej praktycznie jakości, różnią sie poszczególnymi elementami i oczywiscie góra ( tj gondola i spacerówka ) bo one sa szyte we własnych szwalniach.

Z fajnych wózków godnych polecania hmmm to wszystko zależy tak naprawde od trybu zycia ktory prowadzimy bo głównym podziałem sa :
- wózki miejskie
- wózki terenowe

Uwierzcie nie ma modelu idealnego kazdy ma jakies wady, wszystko zależy od tego jak my planujemy użytkować wózek. Warto wybrać sie fo profesjonalnego sklepu gdzie ktos doradzi jaki wozek wybrać wypytując pierw o to czego oczekujemy od wózka.

Osobiście z wózków miejsko-terenowych polecam Mutsy, naprawde dobre wózki , z kolei z terenowych zdecydowanie niemiecka marka Hartan- najlepsze jakościowo wózki na rynku.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
ooo super ,ze tak doradzilas:) My wlasnie tak zrobilismy poszlismy do dobrego skepu z wozkami i trafilismy na przemila obsluge Pan nam doradzil opowiedzial o kazdym wozku wszystko dokladnie mimo ze w sumie zamykal sklep udziela cierpliwie wszystkich ifnroamcji:) On tez mi powiedzial to samo co napisalas...serio! Co do Mutsy- no sa drogie..wiec tu kwestia ile chcemy poswiecic na wozek, Hartan tez mowil ze dobre ale kolorystyka nie kazdemu odpowiada. Ale fajnie ze tu dzielimy sie swoimi opiniami bo jednak zakup wozka nie jest taki prosty jak sie wydaje;)
 
Hej dziewczyny ;) pracuje a w sumie pracowałam bo przebywam na zwolnieniu obecnie ;) w sklepie z wózkami i akcesoriami dla dzieci ;) jesli chodzi o xlandery to szczerze nie warte swojej ceny, czesto wracają na reklamacje - napewno plusem jest to ze serwis działa błyskawicznie i raczej z korzyścią dla klienta.

Z polskich wózków typu adamex, riko, tako itd, moge polecić z czystym sumieniem Jedo model Fyn. Ogolnie wszystkie polskie wózki produkowane sa w fabryce w Częstochowie i sa tej samej praktycznie jakości, różnią sie poszczególnymi elementami i oczywiscie góra ( tj gondola i spacerówka ) bo one sa szyte we własnych szwalniach.

Z fajnych wózków godnych polecania hmmm to wszystko zależy tak naprawde od trybu zycia ktory prowadzimy bo głównym podziałem sa :
- wózki miejskie
- wózki terenowe

Uwierzcie nie ma modelu idealnego kazdy ma jakies wady, wszystko zależy od tego jak my planujemy użytkować wózek. Warto wybrać sie fo profesjonalnego sklepu gdzie ktos doradzi jaki wozek wybrać wypytując pierw o to czego oczekujemy od wózka.

Osobiście z wózków miejsko-terenowych polecam Mutsy, naprawde dobre wózki , z kolei z terenowych zdecydowanie niemiecka marka Hartan- najlepsze jakościowo wózki na rynku.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

A co myślisz o wózkach Camarello?
 
czy ktoras z was ma jakies opinie o adamexie?
My się na niego prawdopodobnie zdecydujemy. Miałam pewne wątpliwości, bo opinie różne, ale byliśmy w smyku, pani nam wszystko o wózkach opowiedziała. Adamexy sprzedają im się najlepiej, pani mówiła, że odkąd pracuje nie mieli reklamacji (bo ja się naczytałam o tym), ale zwróciła uwagę na fakt, że faktycznie, im więcej się sprzeda tym więcej reklamacji, po prostu procentowo. Porównała nam z innymi wózkami i w sumie jedyną wadą była wg niej "zwykła" spacerówka, prosta, bez tam bzdetów dookoła, podszyć itd.
Koleżanka koleżanki ma ten wózek, dla dziecka z lipca tamtego roku, prosiłam, żeby podpytała, już są na spacerówce i do tej pory jest bardzo zadowolona :)
Z ciekawości w jakiej cenie był Pajero? Bo jak fajna oferta, to na większe zakupy opłacałoby mi się podjechać ;)
 
Dziewczyny taka wizyta w sklepie powinna trwać minimum godzine zeby była naprawde owocna ;) kazdy wozek powinien byc "złożony na cześci pierwsze " ;)

Agnesdem - ciesze sie ze trafiłaś na dobra obsługę, dzieki temu możesz byc spokojna ze wybrałaś wozek odpowiadający Twoim potrzeba ;)



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A co myślisz o wózkach Camarello?

Osobiście nie mieliśmy ich w swojej ofercie wiec nie zawiele jestem w stanie powiedzieć. Aczkolwiek chłopak ktory miał go dla swojej córeczki ( kupił co prawda nim zaczął przygodę w pracy w sklepie z wózkami ;)) był zadowolony , a używali wózka czesto. Minusem była waga i dostępność do kosza.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
hmm maz mi zrobil do pracy salatke i dodal kurczaka na parze nie wiem albo mi zbrzydl kurczak albo sie nim przejadlam nie wiem nie moge go zjesc:/
 
reklama
Nas właśnie czeka zakup wózka. Nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać i w sumie decyzję zwaliłam na męża. Chyba lepiej będzie w stanie ocenić wózek pod względem technicznym i praktycznym, bo wózek dodatkowo musi dać radę na górzystym norweskim terenie spacerowym.. :baffled:

A jak z nosidełkami albo chustami? Będziecie używać? Macie jakieś doświadczenia?
 
Do góry