reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

jej dziewczyny wy już macie wózki?
ale ten czas leci, to mi uświadamia ze już jesteśmy tak wysoko w ciąży
 
reklama
Ja bede zamawiać wozek na początku kwietnia. Znajoma ma sklep z takimi rzeczami dziecięcymi w zasadzie to hurtownie i powiedziała żebym zamówiła sobie wczesniej i wozek moze stać w magazynie u niej a odbiorę kiedy bedzie mi pasowało. Bardzo sie cieszę bo na wozek sie trochę czeka wie zamówię zeby był na pewno na lipiec i w trakcie przeprowadzki nie bede sie martwić co z nim tylko odbiorę jak juz zamieszkamy w nowym mieszkaniu :-) i moj wybór stanął na Dotty :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja kupiłam wczoraj kombinezon na zimę. Byłam w Berlinie i likwidowali sklep benettona, wszystko było -70%. Kombinezon jest puchowy a nie z watą w środku , jest super. Do tego kupiłam szalik do kompletu. Nie mogłam sie powstrzymać :)
 
image.jpeg
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    876,2 KB · Wyświetleń: 728
  • image.jpeg
    image.jpeg
    657,6 KB · Wyświetleń: 725
Ja też dziś kupiłam wózek. Pojechałam do sklepu tylko pooglądać. Pojechałam z nastawieniem na Baby Design Dotty i Bebetto. Jednak jak zobaczyłam, jak wielkie są te gondole, to mój zapał na te wózki uleciał. Za to znalazłam gabarytowo idealny dla mnie. Kolor lapis lazuli może nie jest powalający, ale za egzemplarz stojący w sklepie daliśmy 1320 zł. Nieduży, lekki (10 kg!). Małżon nie do końca zadowolony z koloru, ale ja się uparłam, bo ma wszystko, czego szukałam, a kolor ujdzie w tłumie :)

Link do: CASUALPLAY Loop / Wózki uniwersalne / Wózki - Miko Sklep

Link do: Casualplay Loop – podsumowanie testów | cwanamama
 

Załączniki

  • 9.jpg
    9.jpg
    154,7 KB · Wyświetleń: 131
  • silla-de-paseo-casualplay-loop-ice-y-bolso.jpg
    silla-de-paseo-casualplay-loop-ice-y-bolso.jpg
    103 KB · Wyświetleń: 140
Dla mnie Dotty jest za duży jeśli chodzi o ogólny rozmiar wózka. Ja ogólnie jestem mała i czułam się przy Dotty jak dziecko prowadzące wózek. Ale poza rozmiarem bardzo bardzo fajny, gdybym była wyższa, to na pewno bym wzięła go pod uwagę.
 
Ja robią praktycznie mam cała wyprawkę muszę kupić tylko wanienkę i materacyk.W poniedziałek sie przeprowadzamy i czeka mnie urządzanie nowego domku a przybitym pokoiki dla Michasia [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ja bede zamawiać wozek na początku kwietnia. Znajoma ma sklep z takimi rzeczami dziecięcymi w zasadzie to hurtownie i powiedziała żebym zamówiła sobie wczesniej i wozek moze stać w magazynie u niej a odbiorę kiedy bedzie mi pasowało. Bardzo sie cieszę bo na wozek sie trochę czeka wie zamówię zeby był na pewno na lipiec i w trakcie przeprowadzki nie bede sie martwić co z nim tylko odbiorę jak juz zamieszkamy w nowym mieszkaniu :-) i moj wybór stanął na Dotty :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

A jaki kolor wybrałas?
 
Do góry