reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
aniu - ja nie wiem. Maclaren to angielski wózek, a xlander polski.
a promocja jest na jane challenger

HPIM5602..jpgHPIM4630.jpg To Ada w tej spacerówce (ta akurat nam ukradli ale kupiamtaką samą tylko kolor inny) i znalazłam zdjęcie krzesełka :D
 
Ostatnia edycja:
ja jeśli chodzi o spacerówkę to jednak zdecyduje się chyba na nuna teraz jest w promocji jasny kolor za 580 zł a tak mi się on podoba że masakra - no ale chciałabym jeszcze go na żywca zobaczyć !!!
 
EVE dzięki
mamcia nie mam pojęcia jak amortyzacja w tym wózku przekonam się jak zobaczę na własne oczy ale nie sądzę żeby była jakaś znakomita
zastanawiałam się nad Quinny Zapp Xtra ale podejrzewam że w nim też amortyzacja nie zachwyca.
Mi po prostu chodzi o spacerówkę małą (po złożeniu) tak w razie "W" żeby w samochodzie była

a tu strona sklepu http://www.nuna.com.pl/produkt/opis/2/pepp_kol_wineberry
 
Ostatnia edycja:
ja akurat zostane przy mojej spacerówce -3w1- bo wszystko jest w niej super.... oprócz wagi ;-)jak nie ma chłopów w domu, to biorę małą w chuste. Ale na lato chciałabym miec lekką parasolke w razie W
 
reklama
Daria fajny ten wózio ale dla mnie ma jeden wielki minus jak wiele wózków które do małych rozmiarów się składają a mianowicie brak podnoszonego podnóżka, jest to dla mnie bardzo ważna rzecz

My mieliśmy kupić baby jogger ale K stwierdził, że po złożeniu spory jest a nam chodziło o wózek malutkich rozmiarów więc chyba jednak się zdecydujemy na Quinny Zapp Xtra, ostatnio byłam na placu zabaw i kolega z córką był tym wózkiem, wsadziłam w niego Zuz i zrobiłam rundę po trawie no wiadomo trochę siły trzeba było użyć po trawie ale po chodniku super, łatwo i szybko się składa i rozkłada i ma sporą budkę, on zadowolony, nawet w zimę mała w nim jezdziła kiedy śnieg był i nad morzem też dał radę więc kusi mnie bardzo!
 
Do góry