reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Moja Weronika tez na poczatku nie bekala po piersi i ulewala ale jakos sie juz uczy bekac, chociaz w nocy nie ma szans- zbyt mocno zasypia przy karmieniu.
A ja planuje dzisiaj dluzszy spacerek bo mam juz dosc objazdow w okolicy, i jak spakowalam torbe zeby zaraz po karmieniu isc to teraz sie chmurzy :mad:
 
reklama
Klaudio no moja Majka ma to wypukle. To niby wypukle schodzi samo?
Sylwio nie martw sie tym - to normalne. Kolezanki synek (4 tyg) tez tak je, ze co chwila przy tym sie krztusi i ulewa nosem. Ma tylko jeden problem, przez te lapczywe jedzenie ma straszne kolki, bo duzo lyka powietrza, a pojawily mu si od 3 tyg. gdzies. Ten pomysl z odciagnieciem przed karmieniem moze byc naprawde pomocny.
 
Alka opisy prześwietne!!! Michałek cudny.
a w ogóle nie będę wyliczać tych cudeniek waszych bo
!!! WSZYSTKIE SĄ PIĘKNE !!!

gazelaczku na stronie 203 (chyba)
 
Tusia o wypuklych pisze tak:
"Naczyniaki jamiste sa to łagodne zmiany, tuz po porodzie maja postac malej kropki ale dosc szybko powiekszaja sie: w pierwszym roku do rozmiarow plamy o srednicy kilku milimetrow, w drugim juz wolniej. Potem nie zmieniaja wielkosci, za to stopniowo bledna do koloru szaroperłowego lub zupelnie zanikaja (zwykle nim dziecko pójdzie do szkoły)."
Niw wiem czy Majeczka ma akurat to, ale wyglądem najbardziej przypomina ten opis.
 
Elwisku - dziękuje. Tak daleko w poszukiwaniach nie zaszlam :-) Rzeczywiscie fajne staniki. A ja dzis za rada Martuśki zalozylam swoj z czasow ciazy. Ale niestety nie ma klapek do karmienia... Tyle ze samopoczucie duzo lepsze, bo naprawde te staniki karmieniowe nie radza sobie z moim biustem. Mam teraz E a moze nawet F i nie chce skonczyc z flaczkami rozciągnietymi do pępka ;) :p
 
Dzieki za rade kupie chyba jakeis czopki p/goraczkowe tak na wszelki wypadek i jeszcze mysle o jakims zelu czy masci znieczulajacej zeby szczepienie nie bolalo bardzo.
Gazelaczku moj maz tez sie od komputera odrywa jak slyszy dzwieki odchodzace od piersi :laugh:
I piersi E tez mam i mieszcze sie w jeden biustonosz przedciazowy, reszta jakas mala ;)
Szczepienie bardzo mnie cieszy :) Dzieki
 
tak mnie dziwiło,że mała spi zadługo...i teraz mam odwecik,ale dobrze mi z tym...mniej więcej co 3 lub 4 godzinki budzi sie najada mleczka od mamusi<łapczywie> :)a potem z godzinke mopatrzy na tatusia i mamusie poczym odlatuje do krainy snów :)więc chyba z tym spankiem jest już ok...coprawda w nocy spi troche dłużej,ale podejrzewam ,że juz niedługo też będzie nas regularnie budzić ;)

 
reklama
Do góry