reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Czesc Dziewczyny :)
Klaudia-mam nadzieje,ze sie sprawdza te piekne slowa jakie napisali w "rodzic po ludzku"
A co do figury sprzed ciazy to tez czasem tesknie ale zaraz potem patre na moja pileczke i arze by byla wieksza ;)

Tusia25-co do boli plecow(dolnej parti)to myslalam ze tylko mi tak daja "w kosc" :laugh:
Jak posiedze za dlugo.stoje albo pojde na zakupy to pozniej jestem cala obolala :(
A jesli chodzi o spanie to podobno na lewym boku najlepiej.
I nie wiem czy to podswiadomosc ale ja zawsze spalam na prawym a od 2 miesiecy spie na lewym boku.
Zauwazylam to po czasi.moze sama wyczulam ze tak mi lepiej ;)

Weszystkiego naj w sw.Walentego-abysmy zawsze byly kochane i szczesliwe :)
 
reklama
Kochanie dziewczynki.
Mam nadzieje, że o mnie nie zapomniałyście  :(Ja o Was cały czas pamietam, tylko brakuje mi czasu aby codziennie zagladac.
Własnie nadrabiam zaległości i czytam o czym rozmawiałyscie kiedy mnie nei było.
Wybieram sie za tydzień do lekarza. Mam nadzieje, że bede miec usg bo już chciałabym zobaczyć jak dzidzia urosła. Myślicie, że w 18 tc bedzie widać juz płeć??
 
NiaNia-z ta plcia jest pewne ze mozna zobaczyc.
Ja jak bylam w 13 tc to lekarz mowil ze juz moglby stwierdzic plec bo widzi.
ale ja wtedy nie chcialam.
A teraz jak chcialam to dzidzia sie schowala i figa :(nic nie pokazala chociaz to byl 20tc.

Apropos:OD WCZORAJ U MNIE ZACZAL SIE 21 TC CZYLI POLMETEK :laugh:
 
nianiu prawdopodobnie na USG zaprosi cie doktorka miedzy 20, a 22 tygodniu. Slyszalam, ze tak prawidlowo powinno byc robione. No chyba, ze twoj lekarz ma w swoim prywatnym gabinecie usg i robi je czesciej. Ja mam usg, o ile nic sie nie zmienilo na 23 lutego to tez za tydzien. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i dzidzilek pokaze co ma miedzy nozkami.
 
Tak chciałabym już wiedzieć :-) I mimo, że to pewnie nie wpłynie na moja miłośc do dzidziusia moja ciekawość jest wielka. Z tymi preferencjami to też tak mam jak wy. Wszyscy mówia, ze to bedzie chłopczyk, że tak wygladam, tak mi rośnie brzuszek...a ja chyba chciałabym troszke bardziej dziewczynke. I juz mam wyrzuty sumienia :-( To chyba jst tak, że zawsze z męzem kiedy mówilismy o dziecku, mówilismy Gabrysia..i tak już zostało. Teraz tez jest Gabrysia i juz. Nawet nie mam pomysłu jakie imie dać chłopczykowi... Czyli znajac zycie bedzie własnie chłopczyk :-)
Własnie trenuje umieszczanie zdjec na naszej stronie. Moze zaraz mnie zobaczycie hihihihi :p
 
fajowe są te obrazeczki :-)

Dzień dobry o poranku :-) tak sobie wstałam popijam kawusie... mam tak niskie ciśenienie, że mogłabym nie wstawac całkowicie z łóżka :-)
zjadłam jabłuszko i zaraz zjem konkretniejsze śniadanko :-) a co u Was Babulki Moje Kochane :-)
 
hej Mamusie
juz chyba przeczytałam wszystko co pisałyście podczas moich króciutkich wakacji, i mi tez sie wydaje ze ten nowy wygad forum sprawia ze troszke wolniej to działa:(
Ciesze sie że wszsytko u Was ok - ja ide w poniedzialek na usg połówkowe:) juz sie nie moge doczekac no i waham sie bardzo czy sie nie skusic na 3D.
Jak wam mineły Walentynki:) my spedzilismy je w domku na kolacji we.. troje:)) Baaardzo milutko.
Co do płci ja czuje ze to chłoptaś - no i tak buszuje czasami ze mysle ze nawet niezły łobuziak:) ale zobaczymy jak bylismy miesiac temu to doktorka stwoerdziła ze to za wcześnie ale ona tez obstawiała siusiaczka:)
Ale mysle ze na początku marca to juz pewnie wiekszosc z nas bedzie miała jakies pewniejsze dane:)
Pozdrawiam was i zycze milego dzionka
 
Dzień doberek dziewczyny :)na wstępie chciałam się jeszcze raz przywitać...tak jak juz pisałam jestem nowa...często będe tu gościć i mam nadzieje ,że jakoś ze mną wytrzymacie ;)Tusiu no normalnie łezka mi poleciała jak sobie zerkłam na te obrazeczki-wiesz jak zrobić przyjemność z samego rana ciężarnej kobitce :laugh:Asiołku witaj Słońce ty ;)



 
reklama
Jestem naprawde pod wrażeniem tych zdjęć. Przeżyłam to na własnej skórze w 12 tyg. ciazy. Taki właśnie efekt daje usg D.
 
Do góry