reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Hello
mam trochę do ponadrabiania, bo przez to poprawienie stosunków z łosiem wieczory mam zajęte >:D >:D >:D >:D :police: ;D :D ;D
 
reklama
Hej kobitki :):)

No i urodziłam hihi

Dziękujemy ciociom: Kredzi, Elfiko, Melll, Joasi, Adze.R za życzonka :) :-*


100 lat dla Kubusia Szwarczewskiego :) naszego równolatka, zdrówka kochany, rośnij duży, mądry i utalentowany jak mama :) serdeczności dla Ciebie Aniu :-* :-* :-*


elficzor z okazji 18-tych urodzinek 100 lat, 100 lat w zdrowiu i urodzie, miłości, radości, pociechy z Weronisi i udanego "siostrzeńca/siostrzenicy" hihi, kochającego do szaleństwa łośka, żeby Cię nosił na rękach i spełniał w lot Twoje najskrytsze marzenia, ogromne, serdeczne buziaki !!!!

 
Agnieszka R pisze:
Dla Julinki i Kubusia :)
22.jpg

To i ja to i ja szybcikiem sie dołączam.Wszytskiego dobrego nasze bobaski kochanie  :) :) :)
I dla mamuś też wszytskiego co najlepsze.

Dzień Dobry!
 
Joaska pisze:
Elficzko!!!!!!!


Z okazji urodzin życzę Ci,
aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.

20i70x4.gif[img]


a tak z głebi serca zycze Ci tegi, czego Ty zyczylabys mi z okazji moich urodzin!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Ojej jakie piękne zyczenia.
Ze wzgledu na dobijajacy brak czasu w pracy i poza nią pozwolę się dołaczyć do Joasi i Zyczyć Ci Efliczku Duzo Zdrówka i Spokoju Duszka.
Całuje Cię i Sciskam :-*
 
Dzien bobry bardzo ;D choc niebardzo wyspany ::) :p za pozno poszlismy spac a tymi juz o 5.30 wstal dostal mlesio i spal dalej ale ostatecznie obudzil sie o 7 ::) ::) 8) ::) ::) a my nietomni i tak jeszcze pol godzinki pomeczyl sie z nami w lozku ciagajac nas za wlosy skaczas po nas tulajac sie pozniej sam pobawil sie na podlodze dajac nam co chwila to inne pilki i samochodziki a no i lwa i kaczuszke i konia no i w koncu zwlkeklam sie z wyrka do tej naszej biednej sierotki

i tak oto jestesmy po sniadanku jajeczniczka z pphiladelfia i bula z maslem niemieckim, bo w lidlu takie spotkalam i przypomina smakiem nasze polskie, bo tutejsze jest do niczego bleeee

jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla naszych dzisiejszych solenizantow !!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Lilka pisze:
Joaska pisze:
a ja 19 lipca czekalam na skurcze............wlasnie wtedy mialam termin........a Kubus nie zamierzal za bardzo wyjsc hehehe

ja tez mialam termin na 19 lipca  :laugh:

a @ była 12 pazdziernika

hihihi u ciebie Joaska tez?? ;D
No to termin z kolei w moje urodzinki ;D ;)



Małym roczniakom wszystkiego naaaj, niech rosną zdrowe wesołe i odważnie poznaja świat bez guzów na głowie :D

elfico wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin ;)
 
Kolorowakredka ciężko uwierzyć ze takie małe to było co :laugh: ;) ślicznego masz synka, przystoniacha rośnie jak trzeba ;)
 
Wszystkiego naj naj naj dla dzisiejszych roczniaczków Juleczki i Kubusia :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*   :-* :-* :-*
:-* :-* :-* :-* :-*
życzą Daria i Asia

:-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Moje dziecię szaleje na całego - ściąga ciągle pieluchę i biega ( ;Dna czworaka) z gołą pupą ;D ;D ::) :D :laugh:
 
Do góry