reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Czesc Wszystkim Lipcoweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze jak ja tu dlugo nie zagladalam ,chyba z 2 tygodnie, a tu takie wiadomosci!!!!!!!!!!!!!!
Kaska juz rodzi !!!!,Tusia pewnie tez juz na dniach!!!
No to sie dziewczynki posypiemy
 
Ja mam termin na 7 lipca , ale po wczorajszej wizycie moj gin. nie daje mi ponosic nawet do 1 lipca, kurcze wpadam w panike,co to bedzie
Chodz z drugiej strony pewnie jeszcze przenosze ta ciaze,no zobaczymy co bedzie
15.06 ide do szpitala na ktg to zobaczymy jak tam moja macica ze skurczmi
 
Eliall ja ostatnio tez jezdzilam na motorze z moim mezulem i nic mi nie bylo ,ale jakby moj gin.to widzial to chyba by dostal palpitacji
Ja ogolnie to jestem strasznie mobilna, moze sie sama nawet na porodowke zawioze ;)kto to wie
 
Oj i nie bylo mnie w domku prawie caly dzien bo sie z siostra wloczylam po miescie troszke i na pogaduchy do mamusi zaszlysmy i teraz wrocilam ale zaraz musze mezusiowi cos upitrasic bo z pracy za godzinke wraca.
Gazeleczku jesli chodzi o te przedterminowe pojscie do szpitala to gin mi powiedzial ze jak mnie 4go przyjmna to juz 5go moge miec cesarke jak chce no chyba ze bedzie duzo porodow w ten dzien to mi przesuna bo to jest jedyny szpital w moim miescie wiec moze byc tlok hihihi
A tutaj tak zwyczajowo robia ze dwa dni cie obserwuja i probuja dzidzie przekrecic i ktg robia i te wszystkie badanka a potem trzeciego dnia na stol od rana sie idzie.
 
A jesli chodzi o te skurcze to moj gin mi powiedzial ze jak cos mnie zacznie lapac to mam zaraz do szpitala jechac zeby akcje porodowa zdazyli zatrzymac i ewentualnie od razu cc
 
Mam sie obserwowac i szczegolnie zwracac uwage na wydzieline z pochwy i jakby cos mnie zaniepokoilo lub bylo inaczej niz zwykle to dzwonic do niego zaraz
Acha i jeszcze mam przez ten miesiac absolutnie nie wystawiac sie na slonce i unikac kapieli goracych bo to przyspiesza porod. Jednym slowem mam sie nad soba uzalac ile wlezie i obchodzic sie z soba jak z jajkiem ;D ;D ;D ;D ;D to mi sie nawet podoba hihihi
 
dziewczyny jak tak wszystkie pojdziecie to kto tu zostanie?? :D

mi mamuska tak cisnienie podniosla ze mam ponad 150 a puls z 120 zszedl narazie na 98.
w podbrzuszu zaczelo mnie bolec i wymiotowac mi sie chcialo,i tez polecialam dokibelka zobaczyc czy ten czop czy cos odszedl

ech......
ale ciesze sie ze istnieje nasze forum i takie zajebiste babki tu sa ;D

Maniu nie daj sie Gabi ;) niech poczeka,bo tu smutno bedzie bez ciebie
juz tak pusto mi sie wydaje jak nie ma Kasi i Tusi i Anitki ::)
 
reklama
Czesc Kobitki z samego popoludnia ;D

Oj ja mialam dzisiaj wyczerpujacy dzien i na nogach ciagle, choc twarda jestem, to padam z nog. Poczytalam co tu popisalyscie i chyba poloze sie, a noz uda mi sie usnac.
Kaska ladnie zapoczatkowala. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze bedzie zarowno z nia jak i z dzidzia :) no a Tusia to miejmy nadzieje, jeszcze wroci z unormowanym cisnieneim do nas i poczeka na lipiec?

Ja tez nie zamierzam odlaczac sie od lipcoweczek, bo mi sie tu podoba i mysle, ze mimio wszystko nasze dzieciaczki jakos sie poukladaja i porodza grupkami ;)

Mam pytanie odnosnie tych podpasek do spzitala (Gazelaczek mi przypomnial). Tutaj bede sie jeszcze na szkole rodzenia pytala co proponuja, ale ogolnie nie wiem zeby istanily jakies specjalne wkladki pologowe, a juz napewno nie znajde tu Belli. Pytanie moje brzmi, czy jak zabralabym sobie normalne podpaski (mam ich full) to bedzie zle? Maja nawet skrzydelka  ::)
 
Do góry