reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Martynia będzie chodzić od poniedziałku na maksa od 8.30 do 16

mimo że wcześniej już chodziła do innego przedszkola to po dniach adaptacyjnych widzę że i tak nie będzie cudu
martynia pewnie też popłacze i potęskni, zanim się zapozna z nowym otoczeniem paniami itd...
ach też się przejmuję co i jak będzie
 
dzien dobry pierwszego września
i jak tam wasze maluchy w przedszkolu?? Moja Gabryśka zupełnie nieżle zaprowadziłam ją , poszła do łazienki na mały sedesik zrobić siku, umyła w małej umywaleczce rączki, weszłyśmy spowrotem na salę i zostawiłam ją........... jak wychodziłam nie płakała...... , ciekawe co było później?? ale za to ja - nienormalna matka po wyjśćiu z przedszkola, gdy wsiadłam do samochodu rozwyłam sie jak bóbr, niezła jestem co.........?? ale myśle ,że swój udział tutaj też miały moje ciążowe hormony........ no dobra to narazie tyle. , z przedszkola odbiera ja tata i ida na lody, a ja po południu na zebranie.
 
czesc Mooma u nas dziś luz blus. Kubie podobało się w przedszkolu, opowiadał o tym jak się ścigali wózkami jak byli na placu zabaw itd. no i oczywiscie bardzo się ciesze że tak gładko poszło ale zdaję sobie sprawę że to zasługa przede wszystkim żłobka w którym to swoje przeszedł.
 
U nas tez ok
Nisia szczesliwa zasnela i kazala sie obudzic do psedskola jutro
Mam nadzieje, ze tak jej zostanie
Ale to byloby chyba zbyt piekne co? :dry:
 
Ale fajny dzisiaj mialam dzien :-) najpierw rano klka godzin wolnego potem wyslalam Weronike z Grzesiem na plac zabaw a sama posprzatalam chalupke, zrobilam obiad na jutro, teraz zaliczylam seriale i pifffko :-p:zawstydzona/y: a jutrzejsze plany jeszcze lepsze- odstawiam mala do przedszkola ide szukac spodni na jesien dla siebie a potem na ploty do kolezanki, jes jes jes :tak::tak::tak::tak:
 
he he Elfiku ja też moge dzień dzisiejszy zaliczyc do udanych, choc... przepuściłam masę kasy bo kupiła:
- śliczny żółty komplecik dla malucha
- materac do łóżeczka
- 2 prześcieradła
- zmianę pościeli dla dziecka
- pieluchy jednorazowe i terowe
- stanik do karmienia
- wkładki laktacyjne
i ...ciuchcię dla Kuby :-p
no a na jutro umówiłam sie z koleżanką na ploty. Ona odstawia dziecko do szkoły ja do przedszkola :-)
 
Moooma, no i jak było?
U nas nieciekawie. Maciuś do wieczora miał podpuchnięte oczka od płaczu :no: Ale liczę na to, że to tylko "Syndrom dnia pierwszego" ;-)

A ja jutro odstawiam Maćka do przedszkola i idę do fryzjera :-)
 
reklama
Do góry