reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
oj kochana to chyba samobojczy post:-):-):-):-) Ty nam tutaj opowiadasz o takim weekendzie jak tu babki walcza z katarami, wpychaniem jedzenia itp.......;-);-);-);-)
ale ja tez mam katar!:tak: a jedzenie najdalej jak przedwczoraj probowalam wepchac w szymona. tylko, ze ja podchodze na luziku. nie chce to nie. zapytam tzry razy dla pewnosci i wio do zabawek:-D:-D

Hej :-)
Daria znów przeziębiona, biedactwo moje kochane.
Mnie chyba też coś bierze:baffled:
W sumie u nas ok, ale czasu na nic nie ma:confused:.
Ciężko mi sie odnaleźc w nowym miejscu to znaczy ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale:
1. nie wyrabiam się ze sprzątaniem:wściekła/y:
2. nie wyrabiam się ze sprzątaniem:wściekła/y:
3. ciągle jeszcze jacyś dziwni ludzie chodzą po domu, dziwni ludzie w bardzo bardzo brudnych buciorach i w związku z tym jak już wspominałam nie wyrabiam się ze sprzątaniem:sorry2:
4. nie mamy szaf i w ziązku z tym jest jeszcze wiekszy burdel :wściekła/y:

ups chyba jestem monotematyczna:-p:baffled::cool2:;-)
zdroweczka!:tak: i wez ze na wstrzymanie odrobinke. nie ma sie co katowac:sorry2:

to "prawie " to pewnie lektor:-p:-p;-);-)...fajny chociąż ...hihi...
w sumie ja tez nie mam...róża od...sąsiada:szok::szok::-D:-D:-D naszego wspólnego znajomego..żonatego, dzieciatego...jestem w szoku:baffled::baffled::szok::szok::szok: przysłał sms-a czy mi ise podobała, to podobno tak "na mikołajki":confused::confused::sorry2::sorry2:
lektor? no smiszny czlowiek:-p raczej bym sie z nim nie wloczyla jakbym nie miala o czym pogadac;-):-D smieszna sprawa. ja wypadlam calkowice z obiegu jesli chodzi o warsaw by night. ironia losu ze mnie warszawianke grek oprowadza po klubach:-D:-D:-D:-D

to co Anusia dostaniesz na gwiazdke?:-p;-)
 
cześć lasie, ja czekam na święta jak na zbawienie, pracy mam tak serdecznie dość że szok...no komento... zaczne chyba jakieś witaminy łykać, bo z tego przemęczenia to już naprawdę niczego dobrego się nie doczekam, paznokcie mi sie łamią - normalnie tego jeszcze nie grali. włąśnie mich wyłączył m kompa...ide ratować dziecko...
 
dobra, sytuacja opanowana.... ide poczytać co u Was...ja za tydzień jestem umówiona z prezydentem naszego piknego Gdańska... ino kto mi fotę zrobi, bo M ma zajęcia :-:)-:)-(
 
Babki, szybkie pytanko - czy bakłażan moze mieć w srodki pestki takie malutkie i czarne?

niestety nie wiem:szok::zawstydzona/y:

wiem, wiem.....:cool2::cool2: znalazł sie cichy wielbiciel:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no może nie taki cichy....

napiszę na zwierzakach...

cze-ka-my!!!:sorry2:

a witamy witamy! dziewczyny matka wrocila!:-Dgratuluje samochodu! zdrowka dla meza, apetytu dla Julci(probowalas ostatnio jakis sposobow na to jej niejadkowanie?)
i niech bedzie! tych fotoksiazek tez ci gratuluje, w koncu wlozylas w to mnostwo czasu, pracy, potu i i energii! :tak::-D

E-mama przepraszam, ale to moja fucha reklamowanie fotoksiazki. nie odbieraj mi roboty:-D:-D:-D:-D

:-p dzięki za gratki i tak dalej;-) Dentystka dziś zasugerowała mi, że może to być coś z bakteriami w moczu?:baffled:Powiedziała, ze jej dzieci jak tylko przestają mieć apetyt to od razu w posiewie wychodzą bakterie:shocked2: chyba muszę to sprawdzić przed wyjazdem...

może uda mi się troche ponadrabiac, bo chorowitka śpi:cool2:

Zdrówka dla Darci :elvis:

Edka jakim płynem do ust płuczesz zęby Julki??? i w jakich proporcjach rozcieńczach??
Daria niestety nadal połyka pastę do zębów, pluje śliną jak już połknie pastę:sorry2:

Współczuję problemów jedzeniowych,
Daria ma apetyt i sporo zjada w ciagu dnia, nawet jak jest chora

Julia jest już po przeglądzie, ta plama na zębie to niby nie próchnica, hmmm...
W środę idziemy na lakowanie czy coś tam:sorry2:
Zęby płuczemy obie tym samym płynem czyli denivitem mild, z tym, że Julce dolewam tylko trochę płynu do kubka z wodą, żeby woda zmieniła kolor i była bardziej miętowa. Młoda pluje aż miło, pastę też wypluwa.:cool2:

po raz ostatni chcialam napisac ze bardzo ale to bardzo chce zjesc tiramisu:sorry2: i tym wloskim akcentem zegnam panie! do jutra:-)

Ty ciotka, a może to Ty będziesz sierpniówką'08? Takie zachcianki to wiesz....:shocked2::shocked2:

dobra, sytuacja opanowana.... ide poczytać co u Was...ja za tydzień jestem umówiona z prezydentem naszego piknego Gdańska... ino kto mi fotę zrobi, bo M ma zajęcia :-:)-:)-(

Ja nie mogę niestetyż, wyjeżdżam:-p:tak:

Zaraz się zbieram na przegląd do ginki, matko kochana wizytę mam o 21:20, tylko gdzie ja zaparkuję jak parking pod centrum zamykają o 21:-:)-( I znowu mam stres:happy2:
Lecę:dry:
 
reklama
Ty ciotka, a może to Ty będziesz sierpniówką'08? Takie zachcianki to wiesz....:shocked2::shocked2:

Olivia, czekamy zatem :-) Ostatnio tyle tej pięknej bielizny nakupowałaś i już efekty :-p Tyle, że jak ten teges, to Ci zaraz wszystko urosnie i na jakiś czas trzeba pożegnać się z fajnymi fatałaszkami ;-)

No dobra, żartowałam. Jestem przeziębiona i pewnie gorączka za bardzo podgrzała mi przewody mózgowe :sorry2:
 
Do góry