reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Kornel śpi w dzień 2-2,5 godziny i sam się prosi o tą drzemkę :tak: Mam nadzieję, że za szybko z niej nie zrezygnuje :cool2:
Eeee, to widzę, że wcale z nami nie jest tak źle :-) Ja tez mam nadzieje, że Maćkowi ta drzemka zostanie do czasu, aż pójdzie do przedszkola :-D
 
Cześć :-)



Kornel śpi w dzień 2-2,5 godziny i sam się prosi o tą drzemkę :tak: Mam nadzieję, że za szybko z niej nie zrezygnuje :cool2:


noo, Daria też musi spać koniecznie inaczej byłoby marudzenie, że hej. Chociaż jak np. pojedzie w gości to czas drzemki się przesuwa (idzie spać znacznie później niż normalnie ale zawsze w końcu idzie :tak:)
 
Elen, ale ci zazdroszcę tego kina. My nie byliśmy w kinie, odkąd Maciek się urodził :no: Z kim zostawiacie Julkę?

Kochana! - to było moje drugie kino od 12.07.2005r. :-D:-D:-D (dobrze pamiętam: siedziałam w niewygodnym fotelu, oglądałam Sin City, zajadałam orzeszki a Julka własnie postanowiła sie wydostać na ten cudowny swiat :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:)
Potem byłam na Prestiżu :)-p:-p:-p:-pJackman :-p:-p:-p:-p), chyba z pół roku temu no i wczoraj. Te dwa wyjścia zawdzięczam mojej siostrze, zadeklarowanej przeciwniczce wszytskiego ponizej 1,50 m i 20 lat :cool2::cool2::cool2::cool2: ale Julke uwielbia i wielkodusznie z nią została :-):-):-)
 
Kurcze, tak piszecie, że wasze dzieci nie śpią w dzień. Ja się zaczynam zastanawiać, czy to normalne, że Maciek tak długo śpi. Przeważnie śpi 2 godziny, ale są dni, kiedy śpi nawet ponad 3 godziny. Rano wstaje 6-7, wieczorem kładziemy go ok. 20.30, ale zasypia 21-21.30. W sumie wychodzi jakieś 12-13 godzin na dobę. To za dużo???


hej laseczki:-)
dawid wstaje w godzinach 6-7 rano, ale zdarzają się takie dni,że drzemie do 8 :szok:, kładzie się do wyrka 20-21, a w dzień przesypia około 1,5 godzinki, ale wczoraj pobił wszelkie rekordy, bo spał 3,5 godziny:szok: ale pewnie dlatego,że latał po mieszkaniu juz o 6 rano:rofl2:


Poza tym, zimno, ale słonecznie, cos czuje, że nici z mojego wyjazdu nad morze, bo łoś sie buntuje,że nie jedzie nad morze skoro się nie wykąpie:confused2: normalnie mnie trafia szlag, bo chodzi o to,żeby Dawid nawdychał się jodu, a nie żeby łosisko moczyło szanowny tyłek w wodzie;-):angry:
 
Hej :)

Kurcze, tak piszecie, że wasze dzieci nie śpią w dzień. Ja się zaczynam zastanawiać, czy to normalne, że Maciek tak długo śpi. Przeważnie śpi 2 godziny, ale są dni, kiedy śpi nawet ponad 3 godziny. Rano wstaje 6-7, wieczorem kładziemy go ok. 20.30, ale zasypia 21-21.30. W sumie wychodzi jakieś 12-13 godzin na dobę. To za dużo???

Nic się nie łam... mój maluch w dzień najbardziej lubi pospać. 2 godzinki to norma, ale zdarza się i 2,5-3. Generalnie w dzień dobudzić Go nie mozna. Zazwyczaj probuje Maciusia dobudzić, żeby w nocy tez miał wenę na spanie, a On się odwraca tyłem, nakrywa kołdrą na głowę i mówi "spać :rofl2:

W zasadzie to chyba ocena spania naszych dzieci jest bardzo subiektywna. Bo ja mowie że Maciek mało śpi, ale mam tu na myśli sen nocny. Gdy slysze ze inne dzieci ida spac 19-20 i wstają 8-9, to mi się marzy taki scenariusz. Tymczasem Klaudio mój Maciek spi tak jak Twoj (od 21.30 do 6-7 i w dzien ma 2-godzinna drzemkę). Tylko dla Ciebie to duzo, a dla mnie to mało :-p:-):rofl2:
 
reklama
Do góry