reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hej Anusia:-D
Ja na nogach od 6, Daska pewnie od 5 rządzi ze swoim żłobkiem, więc i tak mam dobrze hihi;-)

U mnie w kompie Sośnicka śpiewa: Seeeeeeeerceeeeeeeeeeeeeee pali się razzzzzzzzzz (pamiętacie to?:szok::zawstydzona/y::tak::-D:-D, chyba to nie to pokolenie;-);-);-) hihi)

Ale bosko na dworze mmmmmmmmmmmmmmmmmmm



Hanti wracaj, WIOSNA WIOSNA!!!!:cool2::cool2::cool2::cool2:

pudło dziś wstałam 15 minut później i mam za swoje :eek: :baffled:
Daria postanowiła sama sobie zrobic śniadanko i wzięła jogurt z lodówki i wypackała siebie oraz psa :cool2: :cool2:
 
Witam, biegnę nadrabiać (wolę po ziemi bo to bezpieczniejsze, kominów nie ma ;-) )
Cześc Nenius:-) byłam zdziwona,że jeszcze Cię niema, ale tak zazwyczaj logujesz się koło 10-tej:-)
zdjcia017ae2.jpg
 
hej hej.......


umieram.
jestem spuchnieta, cholerna rosnaca osemka nie dała mi spac......


kawa i czytam dalej..............
Hej Joasiu:-)
Biadaku,zal mi Ciebie, bo wiem jakie sa ósemki, ja rwałam jedna operacyjnie i to z 6 zastrzykami przeciwbólowymi:baffled: chodziłam opuchnieta bity tydzien i do tego jeszcze antybiotyk, a to tylko dlatego ,że ósemka całkiem zdrowa wrastała mi w policzek, miała za mało miejsca w dziąsle:baffled: :sick:
 
Hej Joasiu:-)
Biadaku,zal mi Ciebie, bo wiem jakie sa ósemki, ja rwałam jedna operacyjnie i to z 6 zastrzykami przeciwbólowymi:baffled: chodziłam opuchnieta bity tydzien i do tego jeszcze antybiotyk, a to tylko dlatego ,że ósemka całkiem zdrowa wrastała mi w policzek, miała za mało miejsca w dziąsle:baffled: :sick:

własnie tego sie obawiam, czekam jeszcze chwilke i jak nie przebije sie ide do dentysty!!
 
reklama
Do góry