reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć Mell, cześć e-matko:-)
Kurcze nie pamietam tej piosenki Sośnickej, może faktycznie nie to pokolenie hihi...:-D
Pogoda dziś cudna, dawid od rana tylko "papa" spacer mu z głowie:tak: więc penie znów pół dnia spędzimy poza domkiem :tak:
 
reklama
a wg mnie Elen i na pierwszej, i na drugiej fotce wygląda tak samo:zawstydzona/y:, ja tam bym ją poznała w Gliwicach na rynku, wśród tłumu gawiedzi :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

fajnie Edziu - dzieki :tak:

ja tez zasiadam z kawa i sie witam. słońce świeci mi w plecy, kawa powolutku stygnie. Ulubionym słowem Julii od kilku dni jest "nie ma" :dry:. Przed nami piękny długi weekend :-) Elfiku spędź miło czas :tak: :tak: :tak:

ja czuję sie świetnie i w ogóle! w ogóle to bardzo lubię cynizm, hahaha
No nic, zabieram sie za raport i osuszanie łez. pa
 
reklama
śliczna ta Twoja ONA Elfiku :tak: :tak: :tak:

a nasza ONA była dziś rano w Urzędzie Skarbowym oddac PITy i nie pan, który siedział w okienku nie chciał nam jej oddać :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: zboczeniec, czy cóś....
 
Do góry