reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dla wszystkich Mam-Warszawianek (szkoda, ze ja tak daleko mieszkam :dry: ):
kuchnia.tv - zakładka konkursy - Konkurs "Kuchnia Polska"
Ja niestety odpadam, bo nie Warszawa:-( tylko samo południe Polski:tak:
zdjcia017ae2.jpg
 
Hejoo :cool2:
Widzę, że dzisiaj same ranne ptaszki na forum :-)

Za oknem piękna pogoda, w kompie pewna miła niespodzianka ( :happy2: :happy: :happy: :happy: ), przede mną 9 - dniowy urlop, to wszystko sprawia, że jestem dziś w świetnym nastroju :rofl2: :happy:

Melll, zazdroszczę Wam tych rowerów :-p My, jak tylko się oporządzimy na nowym też chcemy się w nie wkońcu wyposażyć :-)



Rzucam się w wir pracy..
 
:-) a tak przy okazji - Aniu, czy są tam u was jeszcze jakieś wolne miejsca na długi weekend? Kiedyś byłam w Cieszynie i b. mi sie podobał jego Rynek. Choć z drugiej strony, pojęcie "śląsk cieszyński" jest względne... :-)
 
:-) a tak przy okazji - Aniu, czy są tam u was jeszcze jakieś wolne miejsca na długi weekend? Kiedyś byłam w Cieszynie i b. mi sie podobał jego Rynek. Choć z drugiej strony, pojęcie "śląsk cieszyński" jest względne... :-)
ja dokładnie, to mieszkam koło Wisły, a pracuje w Wiśle i jeśli chodzi o wolne miejsca, to krucho :-( wiem cos o tym , bo pracuję w recepcji Centrum Rekreacji i rehabilitacji "jubilat" w Wiśle....:-)
Zapraszam do nas...www pozdrowie.com
ale z miejscami na długi weekend może byc różnie, raczej nie mamy juz wolnych miejsc, wszystko dawno się sprzedało, no chyba ,że przed te 2 ostatnie dni cos sie pozmieniało, miałam wolne, więc jestem do tyłu:baffled:
ale jutro nadrobię zaległości, bo pracuję od 7 rano do 19-tej :baffled: :baffled: :sick: O wolnym weekendzie majowym to moge tylko pomarzyć:wściekła/y:
 
reklama
Do góry