reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Elen jak sie tam sprawowala coruchna z babcia wczoraj (pewnie przeczytasz rano to przedwczoraj)? pewnie wszystko poszlo jak z platka:-p
Nieźle, nieźle - mama mówiła, ze to Anioł nie dziecko :happy: :happy: :happy: chyba tylko w obecności babci, bo przy mamie zmienia sie w małego diabełka :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: mojego ukochanego, musze dodać :-)


dzień dobry
a raczej dobry bedzie jak juz zrobie sobie kawe ... i ja wypije :tak:
Ale za oknem tak pieknie wiosennie i cieplutko ,ze nawet ból głowy wydaje sie jakby mniej uciązliwy :happy:
Teraz wyznanie:
Kocham wiosne :tak::tak: :laugh2:
cieszę sie, że pomomo bólu głowy tak radośnie witasz poranek :tak: :tak: :tak: ja tez wymagam jeszcze kawy i wiecej wiosny :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

dzień dobry, drogie panie :-) miłego i ciepłego dnia życzę :tak:
 
reklama
witam z wielkim kubłem kawki:-)
martynia wstała o 5.20 jak nigdy a teraz poszła dalej spać

dzisiaj jedziemy z małą na babskie zakupy:tak: więc zapowiada się miły dzionek

no i muszę małej kupić kask bo narazie jeździmy bez:baffled: ostatno zawsze w sobote i w niedziele rowerkujemy całą rodzinką martynia jest zachwycona i

my też bo w zeszłym roku odrazu zasypiała jak tylko wyruszaliśmy:-D
 
dla Weronisi zdróweczka:elvis: buziaki

wczoraj pojechałam na chwilkę do pracy i wracałam przez park
zielony i częściowo już ukwiecony, z matynią zrywałyśmy stokrotki i zrobiłyśmy wianuszek...

wszystko budzi się i kwitnie

jestem zakochana w wiosence strasznie i nie ma piękniejszego czasu na wszystko co lepsze i piękniejsze

miłegoo dzionka wszystkim:-)
 
od razu zachcialo mi sie być w domu z Julką i pozrywać trochę stokrotek....


musze sie gdzieś wyrwać na długi weekend bo oszaleję :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 
Helooooo:-)
ja też uwielbiam wiosnę :-D :-p
Wczoraj kupiłam sobie krem z drobinkami złota i chyba troche przesadziłam, bo wyglądam teraz jak bombka :eek: :eek: :cool2: :happy: :rofl2: :happy2: :ninja2: :ninja: :surprised: :oo2: :huh: :rofl: :-) ;-)

idę po kawę nr 2:cool2:
 
Witam się i ja wiosennie :-) Już bez kawki :no:

1. Dużo buziaków dla Weroniczki!!!!!!!!!!! No i zdrówka, zdrówka!!!
2. Kasia, super, że Martynka zdrowa!! A dla ciebie przesyłamy duużo zdrowych fluidzików!!! Trzymaj się tam w tym szpitalu i nie podrywaj pielęgniarzy!!!
3. Nenius na tym zdjęciu w awatarku przypomina mi strasznie Alkę. No własnie: GDZIE JEST ALKA?????

Kurcze, jak czasami czytam, jakimi zdaniami mówią Wasze dzieci dziewczyny, to myslę,że mój Dawidziok jest jaks do tyłu.Tylko pojedyncze słowa:-( No wprawdzie powie zdanie złozone, ale w języku, tylko dla siebie zrozumiałym:-) No, ale podobno chłopcy zaczynaja pózniej mówić:confused: :sick:
Anusia, nic się nie martw. Jak nasze bobasy będą mieć 3 latka, to wszystkie będą już napewno nawijać na całego. A narazie każdy robi wszystko w swoim czasie.
Ostatnio przyszła do mnie koleżanka i mówi: "Jaki ten Maciuś inteligentny - jeszcze nie ma dwóch latek, a mówi całymi zdaniami!" No i się zaczęłam śmiać, bo co ma ku..a inteligencja do mówienia???? Czy to znaczy, że jak ktoś jest niemową, to nie może być inteligentny??

Joasiu, ja też mam mini ogródek na oknie w kuchni. U nas króluje szczypiorek i bazylia, to chyba podobnie jak u Was ;-)
Ja mam bazylię, tymianek i rozmaryn. Właśnie szukam jakiegoś przepisu z rozmarynem. Ktosik może ma coś dobrego?

jestem zakochana w wiosence strasznie i nie ma piękniejszego czasu na wszystko co lepsze i piękniejsze
:-)
AMEN!!!!!!!!!!!!! :-) :tak:
 
dla Weronisi zdróweczka:elvis: buziaki

wczoraj pojechałam na chwilkę do pracy i wracałam przez park
zielony i częściowo już ukwiecony, z matynią zrywałyśmy stokrotki i zrobiłyśmy wianuszek...

wszystko budzi się i kwitnie

jestem zakochana w wiosence strasznie i nie ma piękniejszego czasu na wszystko co lepsze i piękniejsze

miłegoo dzionka wszystkim:-)
Kasiu ja po raz nie pamiętam ktory zadaje to pytanie- skąd w takiej małej istotce jak Ty tyle siły i radości z życia??
Jestes wielka i za samo nastawienie do zycia należy Ci sie ode mnie :elvis:
Trzymam kciuki z całej siły Kasiu za Twoje zdrówko :tak::tak::elvis:żeby wreszcie skonczyly sie te paskudne problemy
 
reklama
Do góry