reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
w Gliwicach za dobrze wykończony metr stawka średnia to 3-3,5 tys. :-)
tyle chcemy wziąć za nasze mieszkanie :tak: :tak: :tak:
 
Klaudia a kiedy jedziecie? My 9-16 czerwiec :-) My wyspa KOS a Wy?
W takim razie troszkę się miniemy. Zarówno my jak i Martusia jedziemy 18 czerwca. My będziemy na płw. Chalkidiki, a Martusia na Riwierze Olimpijskiej.

wychodzi na to,że połowa lipcówek
zaraziła się @................hiihihihihihihihhi

no i na to,że ja mam najdłużej:baffled: :eek: :sick:
bo mi się @ wcześniej zaczęła:-( :-( :-(

Do mnie wirus ma przyjść w niedzielę :confused:
 
Witam Babeczki
Coś tu ostatnio pustawo i jakoś tak inaczej co się dzieje

U Nas spoko mała zaczyna się zmieniać i to bardzo od momentu zakończenia cycania
Już niedługo będę mieć internet u siebie w domku to będę się częściej odzywać
Asiu sorry że nie odpowiadałam ale zrozum proszę brak kompa
A co do tych pytań to sama nie wiem ale co do Melani to dlaczego nie niech ma dostęp do zamkniętych a co do elen dir to też jak najbardziej się zgadzam żeby była już tak naprawde lipcówką
 
Maniu! z okazji urodzin moc uścisków i życzeń szczęścia, zdrowia, radości..... wszystkiego czego pragniesz :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Witam Babeczki
Coś tu ostatnio pustawo i jakoś tak inaczej co się dzieje

U Nas spoko mała zaczyna się zmieniać i to bardzo od momentu zakończenia cycania
Już niedługo będę mieć internet u siebie w domku to będę się częściej odzywać
Asiu sorry że nie odpowiadałam ale zrozum proszę brak kompa
A co do tych pytań to sama nie wiem ale co do Melani to dlaczego nie niech ma dostęp do zamkniętych a co do elen dir to też jak najbardziej się zgadzam żeby była już tak naprawde lipcówką

tak naprawdę, naprawdę lipcóweczką to jestem :tak:
teraz czekam na bycie tak naprawdę, naprawdę lipcóweczka z forum BB :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Jeszcze sobie przypomnialam ze idziemy jutro z Jasiem do dermatologa. Pediatrka nas tam skierowala jak jej pokazalam paznokcie u stopek Jasia. Niektore mu zbrazowialy czesciowo i zrobily sie takie lekko grubawe i przy obcinaniu mamy maly koszmarek.
Zobaczymy czego sie dowiemy.
Aniu.g koniecznie napisz co powiedział lekarz. Ja ostatnio też zauważyłam coś podobnego u Oliwki i przyznam że teraz trochę się zaniepokoiłam:-( :baffled:
 
ufffffff... w koncu mi BB dobrze chodzi :-) ale sie wczoraj wieczorem i dzis rano wściekalam że to się ślimaczyło :elvis:
 
reklama
elen przecudna ta kuchnia. Jak dla mnie wszystko jest na swoim miejscu i ściana z cegieł i belki... Lubię taki klimat.:-) :-) :tak:
 
Do góry