reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Jeszcze sobie przypomnialam ze idziemy jutro z Jasiem do dermatologa. Pediatrka nas tam skierowala jak jej pokazalam paznokcie u stopek Jasia. Niektore mu zbrazowialy czesciowo i zrobily sie takie lekko grubawe i przy obcinaniu mamy maly koszmarek.
Zobaczymy czego sie dowiemy.
 
reklama
Dla mnie wypas! Widzę ją w towarzystwie fajnych dzinsów, obcasów i dużej torebki :cool2:

Właśnie się regeneuję pod ciężkim dniu w pracy. Browarek, dobry film, który lada moment przyniesie łoś, surfowanie po internecie, nowe kolczyki i buty, jednym słowem- cool :cool2:

NiaNia, a jak tam Twój remont? ;-) PS. Ała, ale mnie nogi bolą ;-):-p:eek::cool2:
No pełen wypasik Iwonka:tak:
To co buty jednak obcierają?:szok:

A mój remont póki co w planach. Jezscze kończymyu projekt. Pewnie kilka tygodni to zajmie. Ale ale zamówione ogrodzenie, wiec za jakieś 2 miechy stanie piekny płot z automatyczna bramą (co cieszy mnie najbardziej bo mam dość wychodzenia i otwierania bramy recznie:-p ).
Jak juz zakończymy projekt, oszacujemy pełne koszty (teraz zbieramy informajce od podwykonawców) i wtedy podejmiemy jakieś kroki:tak:

Dobry wieczorek :)



Wlasnie zrobilam dziecku zupę ogórkową i mam na nia starsznego smaka, mniam :-p

Gazelka zupa ogórkowa ??:szok: :szok: :szok: Ja nic nie chce mówić, ale ogórki wróżą ....chłopca:cool2:

A tak w ogole to ogromnie cieszę się, ze wszytsko super z bobaskiem i z Tobą.

A teraz lece na spotkanie.
Pa
 
Hanti doskonale potrafię wczuć się w Twoją sytuację. Ja tez zaczełam @ i mam PMS:wściekła/y: Jakos ogolny spadek nastroju, samozdowolenia i takich tam:-p Zaraz bedzie lepiej:tak:
 
Hej :)

Czy tylko u mnie BB tak działa? Nawet przewinąć strony nie mogę bo trwa to godziny :wściekła/y:

Gazelka zupa ogórkowa ??:szok: :szok: :szok: Ja nic nie chce mówić, ale ogórki wróżą ....chłopca:cool2:

A tak w ogole to ogromnie cieszę się, ze wszytsko super z bobaskiem i z Tobą.
Pa

Hihi, przy Macku miałam smaki totalnie dziewczyńskie. No a poza tym... co będzie to będzie :cool2:

A ja już nie mogę wytrzymać i po każdych zakupach znoszę do domu a to bodziaczek, a to czapeczek. I dopiero teraz widzę jaki Maciek już jest duży :-)
 
Witam drogie panie :-)
Z wczorajszych planów przesadzania kwiatów i wypisywania kart świątecznych nic nie wyszło. Bo M nie kupił doniczek :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: (chyba będe musiała w łikend wybrac sie do Ikeiii :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ) a na kartki nie miałam weny, po 40 minutach usypiania Julencji :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: . A w nocy wydeptałam scieżkę z mojego łóżka do łóżeczka Juleczki. Chodziłam 7 razy :baffled: :baffled: :baffled: Dziś wyglądam tak: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: .

miałam tyle napisać i już nic nie pamiętam:-(

dodam,tylko,że mam @ juz 5 dzień i chyba nic nie zapowiada
jej końca(a dostałam prawie tydzień wcześniej),
musze maszerować do gina,bo cosik źle ze mną,
mam ciągłe zawroty głowy i na nic nie mam siły,
co wkurza mnie na maksa:zawstydzona/y: :no: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
Hanti nie daj sie :no: nie denerwuj :no: i nie stresuj :no: :no: :no: wiosna, wionsa i szum fal :-D :-D :-D :-D

I jeszcze powiem, że w końcu kupiłam dla Julki majteczki!!!! roz. 86, bo mniejszych nie mają :no: :no: :no: ale i to dobre. Oczywiście od razu doszło do próby generalnej:
 
Nianiulec, butki nie obcierają, ale muszę je "rozchodzić". Już dzisiaj mam je na nogach i jest ok, zdecydowanie lepiej, niż wczoraj :-p :cool2:

Gazelko, będziemy równie niecierpliwie czekać na płeć :-)

Dzien dobry :-)
 
reklama
Chyba u Was też nie chodzi BB bo mało kto zajrzał tu dziś :-) Miłego dnia zatem, ide trochę poudawać że pracuję ;-)
 
Do góry