reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

heloł baby
ja tylko na moment bo juz spac ide
wrócilismy późno z imprezy urodzinowej i objedzona jestem jak bąk :baffled:
Jadłam najlepsza na świecie sałatke. Jutro napisze przepis na to cudo :tak:
No i bym zapomniała
Mam wiesci od siostry: znowu ma cały dzień skurcze i znowu kroplówy dostaje a tętno dzidzi wysokie i lekarze myślą co z tym zrobic. Ehhhhh
ide..........:-(
dobranoc kobiałki :elvis:
 
reklama
Jeszcze cos. Ja robie napewno tez jakies bledy ortograficzne i glupio mi, choc moze oczywiste mi się nie przytrafiaja:confused: Chociaz dla Edzi pewnie kazdy jest oczywisty;-)
Duzo u mnei jednak błędów literowych, ale to pośpiech.


hehehhe, kochana wypadki chodzą po ludziach prawda?
I najlepszemu może się przytrafić jakiś babol. Mnie tylko zwyczajnie bolą oczy jak widzę takie naprawdę beznadziejne do bólu kwiatki ! Ale to nawet nie o to chodzi:zawstydzona/y: . Cały sęk w tym, że jak się czyta tekst z takimi bykolami to później łatwo o wtórny analfabetyzm u siebie. A tego chciałabym uniknąć jak ognia
:cool2:
 
tak to takie małe drzewko w doniczce :tak:
A mój ligustr jest naprawdę malutki i słodziutki:tak: :tak:
f.o.t.a :tak: f.o.t.a :tak:
Ja mam w domu tylko 4 kwiatki :szok:
bluszcz-marne ziele
bluszcz nr 2 - jeszcze marniejsze ziele
bambusik malutki- nowa szczepka dopiero sie klimatyzuje wiec nie jest pewne czy nie zdechnie
skrzydłokwiat- jedyny rosnący kwiat w moim domu, ktorego sie nie wstydze pokazywac ludzkości :-p
 
duzo sie u mnie dzialo przez ten czas...
opowiem wam moze jutro bo dzis to tylko wskoczylam tu na chwileczke zobaczyc czy jeszcze istniejecie ;) i musze uciekac :(
 
Dasaria a gdzie obiecane fotki ociekaczy do torebek po herbacie? miały być dzisiaj, a jeszcze parę minut i dzisiaj się skończy...
 
f.o.t.a :tak: f.o.t.a :tak:
Ja mam w domu tylko 4 kwiatki :szok:
bluszcz-marne ziele
bluszcz nr 2 - jeszcze marniejsze ziele
bambusik malutki- nowa szczepka dopiero sie klimatyzuje wiec nie jest pewne czy nie zdechnie
skrzydłokwiat- jedyny rosnący kwiat w moim domu, ktorego sie nie wstydze pokazywac ludzkości :-p

Fotka, fotka:-p

Edytko, Twoje drzeweczko przesłodkie!!!!!!:tak: :tak: Ja tez takie chce:-p
Co do byków to prawda, czlowiek czasem głupieje i nei wie jak pisa jak sie naczyta za duzo. Mnie najbardziej razi po oczach tagże :cool2: ;-) :nerd:

Eliall pisz kochana pisz koniecznie!

Dobranocka dziewuszki:elvis:
 
reklama
Fotka, fotka:-p

Edytko, Twoje drzeweczko przesłodkie!!!!!!:tak: :tak: Ja tez takie chce:-p
Co do byków to prawda, czlowiek czasem głupieje i nei wie jak pisa jak sie naczyta za duzo. Mnie najbardziej razi po oczach tagże :cool2: ;-) :nerd:

Eliall pisz kochana pisz koniecznie!

Dobranocka dziewuszki:elvis:

Martusia a co Ty tutaj robiłaś o 2:07 hehe??? Bezsenność w sieci Cię dopadła ?:) :-p :szok: :szok: :-D :-D :-D


Cześć babiszonki :-)

Idę dać jeść mojemu małemu głodomorkowi :laugh2:
 
Do góry