reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Czesc Edziu ja jestem ;-)

A tyle jeszcze ma mdo powiedzenie z nadrobionej reszty.

dlaczego moje dziecko nie chce spac????????????????????????????????//


......ehhh.........................

Asiu moj Alek nei chce tak spac jak sie za dobrze wyspi w dzien. To znaczy po godzinie 14 jak jeszcze spi to znaczy, ze niestety o 20 spania nei bedzie:baffled:

tuska konflikt wystepuje jak ktores z rodzicow ma rh- a drugi rh+......
ale czasem moze dosjc do reakcji takiej,ze w jakis sposob dziecko ma rh+ i wtedy jest konflikt......wszystko zalezy od mutacji genow!!!

sadze ze po badaniach kri lekarze wukarza czy cos jest niewporzadku, ale tutaj jest małe prawdopodobienstwo!!!

Tusia Asia ma racje. Dodatkowo powiem Ci, ze my tez mielismy szanse na konflikt bo ja "-" Slawek "+". Tutaj jednak kada kobieta z minusem jest traktowana jako "konfliktowa" (nie badaja ojcu dziecka grupy krwi) i tak w wiekszosci szpitali podaja podczas ciazy immunoglobuline anty D. jesli nei podaja w tarkcie ciazy to na 100% podadza do 72 godzin po porodzie i kobieta jak i jej kojejne dziecko sa zabezpieczone przed konfliktem Rh. Jesli jednak tak jak w naszym przypadku Alek, dziecko urodzi sie z Rh "-" to tak jakby konfliktu nei bylo wcale:tak: bo matka nie musiala wytwarzac przeciwcial podczas ciazy. Moga jednak byc tez inne konflikty w grupach glownych. Chyba nie namotalam za bardzo:eek: :-p

mój łosiek generalnie uwielbia naprawiać wszystko,
więc niejedna z Was byłaby zadowolona,
gdybym go wysłała;-) :tak: .................hihihihihihhihhi

oczywiściwe seks nie wchodzi w rachube,
bo tego aż tak nie lubi:-p :no: ;-) :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

Ale sie usmialam:laugh2: :laugh2: :-D ;-)

duże wrażenie zrobił na mnie film
Dom nad jeziorem.................miodzio

Kasiu na mnie tez, goraco polecam i obiecalam sobie, ze kupie sobie dvd jak tylko troszke tansze beda. Chce miec ten film, jest wyjatkowy:tak:

Hej kobitki,:-)
ale ja uwielbiam smażone płaty śledziowe w zalewie octowej, właśnie je jem i jest mi superowo:tak: :tak: :cool2: :-p :-) ;-)

Oj przywolalas mi na pamiec nasza podroz poslubna do Włoch. Tam wlasnei jedlismy te platy i popijali winem czerwonym wytrawym. To bylo zycie...
 
Byłyśmy dziś z młodą same na zakupach i młoda dostała nowe kozaczki na zimę, której co prawda ciągle ni ma, ale przynajmniej jestem w końcu spokojna, że jak nadejdzie to jesteśmy przygotowane hihih
a ja sobie kupiłam wymarzonego od dawien dawna bonsaika :tak: :tak: :tak:
Ciekawe czy będzie mu u mnie dobrze, już go przycięłam i teraz się będę napawała jego widokiem :-p :-p :-p :-) :-)
 
Bonsai to to takie japonskie, male drzewko nie? jakie duze jest?

Kurcze a ja chcial posiedziec i chyba nici z tego, bo Slawek juz z pracy wrocil i wola mnei na film "Supermen" :baffled: :laugh2: Eee tam moze fajny bedzie:-D
Zwykle wypozyczamy jakies filmidlo w na niedziele ale wyjatkowo juztro wieczoremma isc do pracy:no: i pewnie chial mi to zrekompensowac (i sobie tez :dry: )
 
Jeszcze cos. Ja robie napewno tez jakies bledy ortograficzne i glupio mi, choc moze oczywiste mi się nie przytrafiaja:confused: Chociaz dla Edzi pewnie kazdy jest oczywisty;-)
Duzo u mnei jednak błędów literowych, ale to pośpiech.
 
reklama
Ja tu juz czwartego posta smaruję, a Wy co?
Chcialm sie wami jeszcze troszke nacieszyc , ale mi jak zwykle nie dane:-(
Do jutra wiec babeczki.
Pa!

Brunetko, ładna zmiana :tak:
 
Do góry