reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
hej babeczki

wlasnie z Milenka wrociłysmy z jarmarku swiatecznego i jestem zła jak diabli

w czwartek z Karlosem choinki nie kupilismy bo ja chcialam taka a on inna...i odeszlismy od stoiska

a dzis ludzi na jarmarku jakby kase tam rozdawali :szok: i choinki posprzedawane!!! i ceny urosły ze 120zł na 190zł :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

jak Karlosowy przyjdzie z roboty to łomot dostanie w dupsko jak nic :wściekła/y:
 
Elfik miłąm Ci napisać,że ta obecna fotka w avatorku
jet śliczna i tej juz nie zmieniaj:tak: :happy: :elvis: :elvis: :elvis:

co u Maji????...................kochana,tak się zastanawiam,
ile jej zostało do 36 tygodnia,bo może lepiej by było,
gdyby się już dzidzia urodziła???
malutka jest już na tyle duża,że nie zrobiłoby to większej różnicy,
te 4 tygodnie................boshe,jestemz Wami:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
u mnie kwiwtków też niewiele w domku
i jak policzyłam,to mam dwa filodendrony czerwonolistne,
jedną dracenę i trzy dzrzewka szczęścia...................ogólna
ich kondycja ma się dobrze;-) :tak: :-) :-) :-) :-) :-)

E-mamo śliczne BONSAI(tfuuu,tfuuu-by nie zapeszyć),
zawsze chciałam mieć takie małe śliczne drzewko w domu,
nawet sobie kiedys(za panny) książkę kupiłam i miałam ochotę sobie zrobić,
przeleciałam się po sadzie w rodzinnym domu i znalazłam
odpowiednie drzewko do formowania.................ale okazało sie,
że to niestety nie samosiewka wisienki,tylko jakaś nowa odmiana,
którą mój tato sobie posadził i pielegnował.............i d.u.p.a blada
nici były z tego.............a i miałam wtedy problem ze znalezieniem
odpowiedniej donicy................a teraz chyba za stara jestem na takie cosik?????..................a może nie ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

CHCĘ MIEC BONSAI......................:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:


Zobaczymy czy mu się u nas spodoba, mam nadzieję, że tak !:tak: Z tego co wczoraj udało mi się wyczytać w internecie to takie drzewko jest dość wrażliwe na różne czynniki, nie może mieć za jasno, za ciemno, za ciepło, za sucho, za mokro, a nawet potrafi zrzucić liście od przeciągu :szok: :szok:

Kupilam je w Geanie na Hali, a podobno nie powinno się kupować drzewek w hipermarkecie, dlatego jestem ciekawa czy przetrwa.

I jeszcze z innej beczki, wczoraj zaskoczyła mnie mała ilość świątecznych gadżetów wyeksponowanych w hipermarkecie. Pamiętam, że w ubiegłym roku to był istny obłęd, nieprzebrane morze tego różnego badziewia a wczoraj było jakoś tak skromnie.
 
chcielismy/chcemy kupic Mili krzesełko uczydełko pod choinke
ale u nas prezenty zawsze na ostatni gwizdek i na Allegro były po 154zł
a teraz sa po 190zł :wściekła/y: :szok: :wściekła/y: :szok: nosz kurna!!!!!!!!

z przesyłka mi sie nie oplaca kupowac, bo u nas w sklepie znalazłam za 209zł

masakra.........
 
Dasaria a gdzie obiecane fotki ociekaczy do torebek po herbacie? miały być dzisiaj, a jeszcze parę minut i dzisiaj się skończy...
no właśnie GDZIE????????????
Dasaria dawj fotki,bo ja nie mam pojecia,
jak takie przydatne coś wyglada,
a może jest u nas w sklepie i tego nie zauważam:baffled: :confused: :confused: :confused:
 
no i chciałam sie Edytko zapytac ciebie co sadzisz o tym krzesełku?
bo ogolnie słyszałam same pozytywy,i jedena negatywna,od koleznaki ze jej corka jak usiadła na tym krzesełku to miala kolana przy głowie....a mała jest tez z lipca 05'

no i nie wiem co myslec.....to taki mikrus jest? to krzesełko?:confused: :confused:
 
chcielismy/chcemy kupic Mili krzesełko uczydełko pod choinke
ale u nas prezenty zawsze na ostatni gwizdek i na Allegro były po 154zł
a teraz sa po 190zł :wściekła/y: :szok: :wściekła/y: :szok: nosz kurna!!!!!!!!

z przesyłka mi sie nie oplaca kupowac, bo u nas w sklepie znalazłam za 209zł

masakra.........
Lilka w Realu były po 135,albo 139zł:-)
jak macie reala to się przejedźcie i kupcie Mili

w ogóle teraz na allegro wszystko jest tak wywindowane cenowo,
że każdy market proponuje taniej:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
 
edziu cokolwiek...............mam ochote na cos fajnego. ladnego....
hmmmmmm


ja sobie wczoraj szukałam torebki co zmiesci format A4 i nowego portfela
i dzis byłam na targu i znalazłam sobie fajna torebke i portfel ale nie mogłam kupic bo liczyłam ze kupie choinke :wściekła/y:

w czwartek wybiore sie po torebeczke i portfelik :tak: naszło mnie hihiii
 
reklama
Kupilam je w Geanie na Hali, a podobno nie powinno się kupować drzewek w hipermarkecie, dlatego jestem ciekawa czy przetrwa.

I jeszcze z innej beczki, wczoraj zaskoczyła mnie mała ilość świątecznych gadżetów wyeksponowanych w hipermarkecie. Pamiętam, że w ubiegłym roku to był istny obłęd, nieprzebrane morze tego różnego badziewia a wczoraj było jakoś tak skromnie.

a cenowo??? drogie to drzewko????

co do ozdób to fakt.................byłam w hipermarketach i też
stwierdziłam,że jest ich mniej i kolędy nie grały,
bynajmniej w Auchanie:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :no:
 
Do góry