nenius
Przyjaciółki 2008
Kobity błagam o rade w sprawie mojego ostatnio nieustającego bólu głowy :-(
Co jescze- jakie leki na to stosujecie? Mi nawet nie pomaga eferalgan a jedynie troche mi ulzy po solphadeinie ale na jakies pól godziny a potem wszystko zaczyna sie od nowa
Czasami tak mnie boli,ze mam mdlosci i nie moge oczu szeroko otworzyc - koszmar.
teraz tez boli ale znosnie
taki ból głowy o jakim pisałaś też znam niestety
![Zaskoczona(y) :baffled: :baffled:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/baffled5wh.gif)
ale.........hmm, ja niestety nie pomogę bo jedyne co stosuję na ból głowy to APAP a że stosuję rzadko to zazwyczaj pomaga. No i w moim przypadku kawa też dość dobrze wpływa, zwłaszcza, że kofeina wzmacnia działanie przeciwbólowe leku + poleżenie, przeczekanie (tylko że przy dziecku to trudna sprawa
![Zaskoczona(y) :baffled: :baffled:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/baffled5wh.gif)