reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam babeczki
Nie było mnie 3 dni a tu tyle wiadomości
Kasia, Tusia i Mania trzymam za was mocno kciuki napewno będzie dobrze
Graszka z teściowymi to tak już jest dobrze że ja nie muszę mieszkać ze swoją bo byłoby niezbyt dobrze
niby nigdy nie było problemu ale wiecie jak się z kimś spotyka kilka razy w roku to z reguły zawsze jest ok
ale ona to jest kobieta która wszystkich przestawia teść to nie ma do powiedzenia w domu nic
Na początku naszego małżeństwa też próbowała robić porządki poprzez ustawianie męża no ale ja sobie nie pozwoliłam na jej rządy i dała sobie baba spokój
 
reklama
Cześć dziewczyny dziś w nocy bolały mnie kości no i jeszcze miałam skurcz łydki super noc nie ma co ale juz mi lepiej . Mam nadzieję ze z naszymi laskami i ich dzidziusiami wszystko w porządku
 
Ja byłam wczoraj wybrać kafle do domu i przyjechałam taka połamana że wszystko mnie bolało.
Kurcze chyba coraz bliżej porodu bo zaczynam odczuwać ciążowe dolegliwości.
 
Czesc!
oj ale wiesci o poranku  :( biedna Kasiunia!!! Kasiu trzymaj sie dzielnie!!! malutaka poglaskaj przez brzuszke niech sobie jeszcze posiedzi w ciepelku

A ja dzis w nocy spac nie moglam  :p od czasy do czasu jakis skurcz ale nic powaznego..tyle tylko ze moja czujnosc zostala wzmozona i tyle

Klaudus nie chce Cie niepokoic ale po porodzie to raczej tak nalesnikow nie wcinaj ani ruskich pierogow, nic co smazone, ani co moze powodowac wzdecia a w ruskich chyba  cebylka jest?
ugotuj sobie jeskies zupki leciutkie np z ziemniaczkow i marchewki na piersi kurczaka, mozesz zobic chyba tez potrawke-to taki bialy sos do ryzu, delikatny i bardzo dobry, moze jekies duszone warzywa
te pare dni po porodzie jest dietka i troszke trzeba sie przemeczyc ale potem stopniowo mozna roznosci wprowadzac...aaaa ja ostatnio zrobilam pierogi dla Tymcia (zmiksowalam piers kurczaka z warzywami i to bylo nadzienie do pierogow-moze cos takiego albo wyeliminuj ta cebule z ruskich i bedzie ok  ;)  )
 
no tak ale u mnie to nie skurcze lydek ;) u mnie juz Gabi sie szykuje te lydki to jeszcze jakos bym znosla a tak ....na zegarek co chwilke zerkam czy aby sie nie zaczyna...z Tymciem takie akcjebyly na tydzien przed porodem wiec zaczynam panikowac czy aby Gabi nie idzie tym samym tropem
 
reklama
Graszko jeszcze mi sie tak przypomnialo na ten Twoj wyjazd: pamietaj zeby zabrac ze soba karte ciazowa i wszystkie wyniki badan na wszelki wypadek jakby Ci sie zachcialo rodzic wczesniej ;) a tak poza tym to ja wybralam sie w podroz jak bylam w 6 miesiacu i to jeszcze autobusem z Brukseli do Suwalk czyli 1700km.
Troche ciezko bylo ale dalo sie przezyc.
 
Do góry