reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Maciek tez miał taki etap, że na wszystkich mówił "pan" :-)
Dzięki za fluidziki, od razu troszkę lepiej. :elvis::elvis:
A co do twojego biurka, to czy te wszystkie segregatory, to to co masz dzisiaj zrobić?????:szok::szok:
stoją tak sobie od czwartku i czekaja na moje zlitowanie, hiihiiii no może nie dziś ale w tym tygodniu musze je wszystkie "zaliczyć" i zamknąć głęboko w szafie, hiihiii

nie zabłysnęłam, przyznaję bez bicia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale nie jestem wielką fanką kina :cool2: wiesz, bo ja to tylko modę na sukces, isaurę, dynastię, pokolenia, milagros i takie tam oglądam :zawstydzona/y:;-);-);-);-);-)
mówisz książka fajna?- no to już bardziej do mnie trafia :-D;-);-);-)
hahhahhhhahhha a ja już nie wiem co sie w MnS dzieje... Ricka nie poznaje i podobno Taylor ktoś porwał :dry::dry::dry:
 
reklama
*** Kobieta ***​


:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ps. W Czerwcu Jeszcze Doktorek To Zweryfikuje, Ale Pamiętam Jak U M Było Widać Siusiorka, Więc Tak Licze że Tym Razem Jak Nie Zauważył To Wiecie.... ;-)

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie do końca nie było wiadomo na 100% bo mała nie chciała się ładnie ustawić - hmm, widać jak to kobieta wstydziła się pewne części ciała pokazywać... ale generalnie pierwsza "diagnoza" się potwierdziła. Mam nadzieję, że i Was niespodzianki ominą ;-)
 
stoją tak sobie od czwartku i czekaja na moje zlitowanie, hiihiiii no może nie dziś ale w tym tygodniu musze je wszystkie "zaliczyć" i zamknąć głęboko w szafie, hiihiii


hahhahhhhahhha a ja już nie wiem co sie w MnS dzieje... Ricka nie poznaje i podobno Taylor ktoś porwał :dry::dry::dry:

a ja tam nie wiem kto to Taylor hihi, wiem ze Rick to chyba spał z każdą laską z MnS hehe, z matką, siostrą, żoną, kuzynką, bratową, babką...:szok::-D
 
czesc babeczki :-):-)


Kubas chory .........
szpik do pasa, kaszel.......na 14 idziemy do lekarza :-:)-(
ehhhhh.......


a ja za rada mojej kochanej przyjaciołki dasarii :cool2::cool2: wstałam dzisiaj wczesniej, o 7:10 a kuba 20 minut po mnie....
mam nadzieje, ze ten fakt zaowocuje tym, ze Kuba pojdzie wieczorem wczesniej spac!!!!

Hejoo :-)

Asiu- dużo zdrówka dla Kuby :elvis::elvis::elvis:
Nie wiem, czy to Cię pocieszy ale ja dziś wstałam
o 5:00 ihihi:cool2:
 
Edziu - espeaszy for ju - fragment "Prestiżu" Christophera Priesta :)
soEqpsxgBMFtpbaISB.jpg

i jeszcze:
4A3EebnSxPDGut8jOB.jpg


przepraszam za nienajlepszą jakość :/
 
drogie panie - nie licytowac się godzinami pobudki! jest słonecznie i ciepło (no, może nie nad morzem, hihiiihii), życie ucieka! ja obudziłam sie przed piątą - sama, bez budzika - i czuję się rześko!
 
reklama
drogie panie - nie licytowac się godzinami pobudki! jest słonecznie i ciepło (no, może nie nad morzem, hihiiihii), życie ucieka! ja obudziłam sie przed piątą - sama, bez budzika - i czuję się rześko!

taaa :confused:jest fajnie - uwielbiam to:sick:;-);-),
najgorsze jest to, że nie mogę nawet chwilki poleżec:zawstydzona/y:, bo Daria ma "układ" z psiakiem, że jak od razu nie wstanę to ona wówczas daje psince moje buty do zabawy :baffled::baffled::eek::-p;-). Mogą sie tak nawet przez godzinę bawic(przekonałam się :tak:):cool2::baffled:
 
Do góry