reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
poczytałam i zmykam spać :-)
myślałam że popiszę coś w weekend ale takie te dni były jakieś zakręcone że nawet nie zrobiłam tego co zaplanowałam, ciągle ktoś przychodził, dzwonił itp normalnie jak na dworcu centralnym
ide zaraz spać żeby to odreagować
 
Hello BABY!!!!
w ten przepiękny poranek :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wieczór był ekstra, obudziłam się wyspana przed piatą, Julia spała całą noc bez jednego stęknięcia no i przyjechała do nas ciocia ELA!!!!!!! Dziewczyny będa miały ekstra dzień (już teraz w Gliwicach są 23 st. C!) i ja tez (bo szefa nie ma no i M tez nie, hiihiii).
w busie próbowal mnie poderwać super facet, hihiiihiii, ale ja zgłębiam tajemnice domu Angierów/Bordenów w "Prestiżu" :tak::tak::tak::tak::tak:

no, teraz kawa+rodzynkowa baba drożdżowa a Wy: WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!
no i jeszcze lece ponadraniać...
 
Elen "w busie próbowal mnie poderwać super facet" ;-):-) fajnie fajnie:tak::-)
ale ja zgłębiam tajemnice domu Angierów/Bordenów w "Prestiżu" :confused::confused::confused:no mogłas go chociaz troszke pobajerowac;-):cool2::tak::-)
 
Hejo.......:-)
część Agnieszko, Elen...:-)
ale dzis pospałam, wstałam przed 8, nie pamietam kiedy ostatnio tak długo spałam, zresztą Dawidek także:tak:
Pogoda dziś cudna, chyba wyciągne leżak i spróbuje przyciemnic moje ciałko..hihi...:laugh2:
zmykam nakarmic małego i obowiązkowo po KAWĘ :-):tak:
 
Elen, szczęściaro od samego rana podrywaja Cie jacyś fajni faceci:-)
mnie nikt nie podrywa jak jade do pracy:no:pewnie temu,że jadę samochodem i to sama:-D:baffled: musze coś z tym zrobić :-D;-)
 
reklama
czesc babeczki :-):-)


Kubas chory .........
szpik do pasa, kaszel.......na 14 idziemy do lekarza :-:)-(
ehhhhh.......


a ja za rada mojej kochanej przyjaciołki dasarii :cool2::cool2: wstałam dzisiaj wczesniej, o 7:10 a kuba 20 minut po mnie....
mam nadzieje, ze ten fakt zaowocuje tym, ze Kuba pojdzie wieczorem wczesniej spac!!!!
 
Do góry