reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

no babeczki ja sie narazie zegnam :-):-)

co do spotkania warszawskiego to łos cos burnkał ze wracamy w srode :-:)-(
wiec jakby co to jutro wchodzi w gre znaczy sie wtorek!!!!!!!
dajcie znac co i jak!!!

buziaczki!!!:elvis::elvis::elvis:

oj to ja chyba nie dam rady, kiepsko się czuję :-( Żałuję strasznie, może następnym razem się uda?
 
reklama
no babeczki ja sie narazie zegnam :-):-)

co do spotkania warszawskiego to łos cos burnkał ze wracamy w srode :-:)-(
wiec jakby co to jutro wchodzi w gre znaczy sie wtorek!!!!!!!
dajcie znac co i jak!!!

buziaczki!!!:elvis::elvis::elvis:
Joasiu udanego wyjazdu:tak: Az Ci zazdroszcze,że spotkasz się z dziewczynami:tak: Ja bym tez chciała....:-( Bawcie sie dobrze:-)
 
dzieki dziewczyny za gratulacje. męzulo sprawił nam
Hyundai'a Lantre -10 latka z Niemiec w stanie naprawde bardzo dobrym i za niewielkie pieniądze. no i własnie mam pierwsza jazde zaliczoną. Byłam u siostry 4 km ode mnie (ale wyprawa co ;-) :happy: ). Nasze autko jest granatowe ale w takiej budzie jak to w załączniku

super auto Aniu, moje to już pełnoletnie jest ;-)
 
A ja muszę się pochwalić,że od 5 dni nie mamy smoczka:-) HURRRAAA
Dawidek nawet zasypia bez smoczka i nawet o nim nie wspomni, a kiedys nie było mowy o spaniu bez...czasami jeszcze w ciągu dnia pyta gdzie "nionio" ( czyli smoczek ), ale tłumaczę, że kurka zabrała, bo on wszędzie widzi kury :laugh2:, w książce krowa, ale on mówi "koko":laugh2::laugh2::szok: no, ale najgorsza bitwa smoczkowa za nami:-):tak::tak::cool2:


Czesc dziewczyny
U nas to samo - Maja od 5 dni bez dydka i jest ok. Mysłałam, że będzie ciężko a wcale nie było. Ja za to powiedziałam jej ze dydki oddalismy dla małej dzidzi bo Maja jest juz duza i nie potzrebuje a mała dzidzia potrzebuje no i że taka cacy z niej dziewczynka ze oddała. Nie pyta się o dyda tylko wieczorem jak się kładzie mówi - nie ma dyda.
 
Hej laseczki :)

Widzę że u Was sukces goni sukces -a to ostawiacie pieluszki, a to smoki. A ja caly czas czekam na "odpowiedni" moment , hihi Jak na razie sukcesem jest to, że Maciek prawie za każdym razem gdy usiądzie na nocniczku to robi siusiu. Ale jeszcze nie decyduję się na ostateczne odstwawienie ponieważ chodzę do pracy i nie mam jak się za to zabrać. Opiekunce w tej sprawie zdecydowanie nie ufam :no: Widzę jednak, że Maciejek powoli dojrzewa do nocniczkowania i jakoś tak się pocieszam, że to samo wyjdzie ;-) :happy:

A smoka jeszcze nie odstawiamy. Po pierwsze poczekam aż zabkowani się skonczą (wychodzi ostatni 5tka, juuupiiii :-) ) Jeśli mam mieć perspektywe albo dać smoka i sie wyspoac w nocy albo nie dac smoka i wtedy nie wiem co, to jednak stawiam na smoka ;-)
 
reklama
Dziewczyny, czy cos slyszalyscie jakie sa prognozy pogodowe nalato? Bo ja nie mam TV więc nigdy nie wiem co tam mówią górale ;-) Ale coś mam wrażenie, że w tym roku lato będzie marniutkie. Ciągle wieje i wcale nie robi się letnio. Buuuu... jak ja naładuję akumulatorki na całą następną zimę? :-( :-( :-(
 
Do góry