reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hejooooooo

No!!, w końcu jakiś normalny poniedziałek ;-) A nie tylko weekend i weekend :tak::-D

co tam u Was?, hmmm hmmm :zawstydzona/y:
 
Ale za tydzień idę za to do kosmetyczki, tralalala. Skończyłam w końcu tę depilację laserową i teraz będę się tam upiększać a nie cierpieć. :-) Nareszcie włosy mam teraz tylko tam, gdzie chcę :-D

Klaudia, a mogłabym zapytać ile razy musiałaś chodzić na tę depilację i ile w sumie Cię to kosztowało? Bo ja bym straaaaaaaaaaasznie chciała ale to pewnie bardzo, bardzo drogo, prawda?
 
E-mamo, piękności ta Twoja Julcia na tle tego nieba,:tak: :tak: no nie mogę się napatrzeć. Jak aniołek :-D
Moja to nie chce mi jakoś pozować do zdjęć... namęczyć się muszę zanim ją zmieszczę w kadrze.:no: :no: :wściekła/y: :wściekła/y:

Zgadzam się całkowicie co do Juleczki - cudna :tak:
Daria do zdjęć bardzo chętnie pozuje i co gorsza - sama też robi zdjęcia.
 
no babeczki ja sie narazie zegnam :-):-)

co do spotkania warszawskiego to łos cos burnkał ze wracamy w srode :-:)-(
wiec jakby co to jutro wchodzi w gre znaczy sie wtorek!!!!!!!
dajcie znac co i jak!!!

buziaczki!!!:elvis::elvis::elvis:
 
reklama
Do góry