reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Musze sie przyznac ze nie moge sie odnalesc na czerwcowkach07.
Maja juz swoja grupke a ja tam tylko z doskoku - no bo tu oczywiscie jestem najpierw:-) .
Wiem tylko ze na poczatku - po porodzie wymiana informacji na forum duzo mi dala - nie zginelam i nie zalamalam sie na maksa;-) :happy: . No nic pewnie bede je intensywnie czytac a Wam wyrzalac sie - bedziecie to musialy przezyc ze mna - chyba:confused:
ja sobie z przyjemnoscia poprzezywam wszystko z Toba Aniu :tak:
wiec jakby co to dawaj z tymi zalami do nas chociaz ja mysle ze dasz sobie super rade i ne bedziesz miala zadnych smutkow ani zwatpien
 
Ja wiem ze na Was moge liczyc - no i juz wszystkie jestescie doswiadczone;-) :-) .

Wlasnie mialam Was zapytac - inteligentnie odkrylam ze pokrowiec na materacyk jest u nas sciagany i mozna go wyprac (po 1,5 roku uzywania chyba w koncu wypada). Tylko my mamy taki wypelniony z jednej strony jakimis ziarenkami (nie pamietam jaki kupowalam) i nie wiem czy to moge tak po prostu do pralki wrzucic:confused:
 
Zbieram sie tez do lozeczka - poczytam "polityke" i pewnie w trakcie lektury odplyne. Padam - do kolejnego spotkania:-)
 
kredziu kochana pisz co u Was?

ja też zmykam rano jadę na rezonans 5 miesięcy czekałam na to badanie :no:
można sie przekręcić i oby znowu mi czegoś nie przełozyli bo sie wkur....

paa

co do materacyka nie mam żadnego z groszkiem chyba hhhih a piorę normalnie pokrowiec
 
AniuG najwidoczniej masz taki sam materac,jak my,
czyli z białą gorczycą:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: ,
a to co znalazłam na temat konserwacji:
Materac jak i inne wyroby nie powinny ulegać zamoczeniu. Jeżeli są narażone na nadmiar wilgoci, najlepiej osłonić je cienką folią, a także umieścić w powłoczce z naturalnych włókien. Cienka folia chroni przed zamoczeniem nie zmniejszając korzystnego oddziaływania. Jeżeli mimo wprowadzonych zabezpieczeń dojdzie do zamoczenia, należy wyrób jak najszybciej wysuszyć (np. suszarką do włosów). Wyroby można trzepać, wietrzyć, odkurzać.
u nas jest właśnie jeszcze dodatkowo cieńka folia,
osobiście przetarłabym go mokrą ściereczką z jakimś detergentem
dla dzieciaczków(może mydło dla dzieci)
i porządnie wywietrzyła;-) :tak: :-)

Aniu w końcu to Wasz materac i po Jasiu,
a nie od kogos obcego,więc chyba nie potrzebuje jakiegoś
WIELKIEGO PRZEPIERANIA:happy: :confused:
 
ja sobie z przyjemnoscia poprzezywam wszystko z Toba Aniu :tak:
wiec jakby co to dawaj z tymi zalami do nas chociaz ja mysle ze dasz sobie super rade i ne bedziesz miala zadnych smutkow ani zwatpien

ja tez chętnie sobie to poprzeżywam,
zwłaszcza,że już osobiście nie będę miała okazji,
no chyba,że kiedyś.........kiedyś,jak bedę babcią:-D :-D :-D :-D :-D
 
reklama
Do góry