reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

hej babuliny melduję się i ja :)

kurcze właśnie lezę na jakieś ćwiczenia na rowerze coś przypedałować :) (jutro jadę autopbusem do naszej hanti więc muszę jakoś wyglądać :) żartuję oczywiście ale tak na poważnie to muszę sie zabraćza siebie bo ostatnio moja twarz wygląda znowu jak księżyc w pełni :eek: )

kurde tak mi się za wami tęskni takbym chciała popisać z wami ale nie lubię nic nieczytając tak nie wiem kompletnie co się tu dzieje !!! słyszałam o jakimś młynie w zoo ale nawet niejestem głębiej w temacie i raczej nie będę bo nie przeczytam tego wszystkiego................może i lepiej dla mnie :confused: ale i tak bym chciałą wiedzieć :-p

no i nie iwem oczym tu wam napisać.........................................kurcze wiem że o wszystkim ale nie wiem od czego zacząć i wogóle :baffled: :baffled:
tymbardziej że siedzę z duszą na ramieniu bo wiem że muszę zleźć troszkępoćwiczyć chcę ale nie mogę :eek: :baffled:

oczywiście baaaaaaaaaaaaaaaaardzo za wami tęsknię i gorąco pozdrawiam i ściskam wszystkie razem i każdą z osobna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i nie ma dnia naturalnie żebym o was nie myślała :)

no i ciekawe jak nasza podwójna ania się miewa :confused: :elvis: :elvis:
 
reklama
poczytałam i lecę do juterka kochane,
bo łosie ma ucisk na coś tam,jak tu nie siedzi:no: :no: :no: :no: :no: :no:

do juterka kochane
 
hej :)

Mialam cos napisac i juz zapomnialam co, hm.....

jestem padnieta - dzis byl pierwszy dzien kiedy pokazywalismy nasze mieszkanie i..... chyba od ręki je sprzedaliśmy :szok: :szok: :szok: Wszystko jutro sie wyjaśni, a mi aż się wierzyć nie chce....
 
hej :)

Mialam cos napisac i juz zapomnialam co, hm.....

jestem padnieta - dzis byl pierwszy dzien kiedy pokazywalismy nasze mieszkanie i..... chyba od ręki je sprzedaliśmy :szok: :szok: :szok: Wszystko jutro sie wyjaśni, a mi aż się wierzyć nie chce....
noo cudowna wiadomosc Dorotko, trzymam kciuki w takim razie :tak: :elvis:
 
czesc wszystkim
poczytałam trochę i zaraz uciekam bo mam jeszcze troche pracy, bleeehh nie chce mi sie jak nie wiem co
 
Kredziu - witaj.
Dziekuje za pamiec - miewam sie dobrze, rosne a ze mna moje malenstwo.

Co do moich dolegliwosci elfiku to licze ze nic sie nie ujawni (chociaz jak cholestaza byla przy pierwszej ciazy to przy drugiej jest 90% ze tez bedzie i teraz, ale jest jeszcze te 10%:-) ;-) ).

Generalnie oby tak dalej:-) - dziekuje wszystkim za gratulacjony w zwiazku z przebrnieciem przez glukoze:-) ;-) :baffled: .
 
Musze sie przyznac ze nie moge sie odnalesc na czerwcowkach07.
Maja juz swoja grupke a ja tam tylko z doskoku - no bo tu oczywiscie jestem najpierw:-) .
Wiem tylko ze na poczatku - po porodzie wymiana informacji na forum duzo mi dala - nie zginelam i nie zalamalam sie na maksa;-) :happy: . No nic pewnie bede je intensywnie czytac a Wam wyrzalac sie - bedziecie to musialy przezyc ze mna - chyba:confused:
 
reklama
witaj kredko zaglądaj jak najczęściej czasem się właśnie zastanawiam co u ciebie słychać i dlaczego nie piszesz, może wkrótce się coś zmieni i będziesz zaglądać tak jak kiedyś
 
Do góry