reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Edytko i jak Jucia,
jak Wasze odkażanie ???

Julka śpi, dzięki Bogu !! :tak:
Wyprałam dziś 6 pralek poszpitalnych, w tym kurtki i torby.
Zniszczyłam 2 jaśki, wzięły się cholery i zbryliły, pokulkowały czy jakoś tak :-( :-(

Julka zjadła kilka miśkoptów i wypiła trochę cienkiego mleka, oby nie było z tego znowu sraki....:szok::baffled:
Pić nie chce nic oprócz mleka, nie chce marchewki ani niczego na wodzie z marchwi, :sick: zjadła pół pulpecika "zagęszczonego" kleikiem ryżowym...

Boszzzzzzzzzzzzz, mam nadzieję, że jesteśmy bliżej końca niż początku.......
 
Julka śpi, dzięki Bogu !! :tak:
Wyprałam dziś 6 pralek poszpitalnych, w tym kurtki i torby.
Zniszczyłam 2 jaśki, wzięły się cholery i zbryliły, pokulkowały czy jakoś tak :-( :-(

Julka zjadła kilka miśkoptów i wypiła trochę cienkiego mleka, oby nie było z tego znowu sraki....:szok::baffled:
Pić nie chce nic oprócz mleka, nie chce marchewki ani niczego na wodzie z marchwi, :sick: zjadła pół pulpecika "zagęszczonego" kleikiem ryżowym...

Boszzzzzzzzzzzzz, mam nadzieję, że jesteśmy bliżej końca niż początku.......

Trzymaj się Edytko. Juz niedługo Julinka będzie wcinać co popadnie, aż Jej uszy się będą trzęsły :tak: Mam nadzieję, że to nastąpi jak najszybciej ;-)
 
Laski po pierwsze bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi w sprawie tego kaszlu - syrop z cebuli chyba zacznę stosować:-p - sama go piłam :eek: muszę mamę zapytać jak go produkowała (brunetko :elvis: :elvis: :elvis: ).
No ale jeżeli to taki przypadek jak pisała Wiki no to bieda...:elvis:
Jak na razie Mich kaszle raz-dwa rano, raz-dwa wieczorem i czaaaasem w dzień. Jest zdrowy więc chyba coraz więcej przemawia za alergią :eek: :szok: :sick: Mam nadzieję że mu szybko przejdzie i bedzie po sprawie:-(

No i to co mnie jeszcze dobija to moje połączenie z netem - co chwile je zrywa, na BB co napiszę post to już nie daję się go wysłać, co za cud jakiś dzisiaj to sama nie wierzę :dry: No ale musimy sprawdzić kable (że niby mamy "upływ" gdzieś w chacie:baffled: :baffled: :baffled: ) więc co z tego wyjdzie i ile czasu to zajmie to aż się boję myśleć :baffled: mam nadzieję, że szybko to się odbędzie i nie będę musiała się zbyt długo bez Was cierpieć :elvis: :elvis: :elvis:
 
Jako, że jestem już dojrzałą kobietą musze iść spać bo rano nawet okład
z lodu nie pomoże :cool2: :cool2: :cool2:

Do szybkiego zobaczenia:elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
reklama
Jako, że jestem już dojrzałą kobietą musze iść spać bo rano nawet okład
z lodu nie pomoże :cool2: :cool2: :cool2:

Do szybkiego zobaczenia:elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
ALKA - mam nadzieję, że i bez lodu wstałaś dziś rozkwitnięta :-) W końcu dojrzała babka to taki kwiat w pełni rozwinięty, tyle..... że musi zakupić już krem do cery dojrzałej ;-)

z okazji urodzinek życzę Ci
Wszystkiego najlepszego
spojrzeń pełnych uwielbienia od Twoich facetów
realizacji zamierzeń waznych i tych codziennych, rutyniarskich,
zapału w robocie


kiedys usłyszalam zdanie, od kobiety, która kończyła lat (wiecie ile ;-) ) że w życiu nie zamieniła by się na lat 20cia, bo obecnie tyle wie o świecie i czuje się taka udoskonalona, doświadczona i pewna siebie. Już nigdy nie chciałaby być młodą siksą. Oby ta myśl choć raz ptrzeleciała Ci dziś przez głowę ;-)
 
Do góry